Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

saol cnm 4aylık oldu sizde bu güzel duyguyu tadarsınız inş.

ada 81 ben özel msj atamıorum ama sen yazarmsn bna hangi pozsyn ayrıntıylaanlatrmısın yada açık yaz mllet faydalanabilsn

özel msj göndermek istedim sana ama gitmedi olmadı anlamadım ????? Arkadaşım pozisyon ben sırt üstü uzandım küçük bir yastık koydumbelime ama pekde faydası olmadı yastığın kaydı çünkü. bacaklarımı kendime çektim . egzersiz sonrası yaptığımdan pekde kayganlaştırıcı ihtiyaç olmadı sadece eşim bebyağı kullandı. İlk başı girdiğinde kalın bir mum girdiğindeki hafif bir kasılma ve ağrı hiseettim o kadar sonrasını anlamadım bile ben bu pozisyonda başarabildim. Başka sormak istediğin var mı arkadaşım ???

bana kız olucak gibi geliyor

bu tahmini okadar çok yapan varki herkes kız gibi diyor hayırlısı olsun cnm ya bugün saglık ocagına gittim agrılarım için agır kaldırmısın dedi,yatıyorum öyle yüklendim kndime.ultrasona giricem çok korkuyorum duanızı esirgemeyin bişey olursa kendimi hiç affetmycem

yok canım tesekkür ederim şimdilik bu kadar.yastık belemi yoksa sırtamı konuyor onun amacı ne:)bu son soru işte:)

canım uyuşturmadan yapamıyordum o yüzden saymıyordum yendiğimi çünkü uyuşturma olmadan kasılıp kalıyordum hiçbirşey olmuyordu
e öyle uyuşturucu ile de bi anlamı yoktu bana göre.

Canım birçoğumuz uyuşturucu ile yendik ve uyuşturuculu ilişkimizi başardık olarak kabul ettik. O yüzden ben seni de başarmış kabul ediyordum zaten. Biraz dişini sıksan uyuşturucusuz yapabileceğini biliyordum çünkü opuyorumnanaktan

yok canım tesekkür ederim şimdilik bu kadar.yastık belemi yoksa sırtamı konuyor onun amacı ne:)bu son soru işte:)

Canım yastığı belime koydum , ağrımasın yüksekte kalsın diye ama kaydı gitti yani p.. içimdeyken yastık çoktan kaymıştı o yüzden pek faydasını görmedim ama denemekte fayda var rahat hissedeceksen dene derim. Ben emla krem falanda kullanmadım egzersizlerde de kullanmadım uyuşsun istemedim.. Sen kullanıyorsan yavaş yavaş kullanmamaya çalış egzersizlerde

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazmıyordum belki başarırımda öyle yazarım diye düşünüyordum ama buradan destek almadan olmayacak.Bakıyorum bir sürü yeni arkadaşımız gelmiş ve eski arkadaşlarda ( çok sağolsunlar ) halen yardım ediyorlar.Hepsine ayrı ayrı teşekkürler ilgilerinden dolayı.
Ben bugün yeniden parmak egzersizlerine başlayacağım ve hergün elimden geldiği kadar gelişmeleri sizinle paylaşacağım.Uzun zamandır yazmadım diye umarım bana kızmazsınız.Ama yenmem gerekiyor arkadaşlar.ALLAH buradaki herkesin yardımcısı olsunn.

Canım ben de yazmanı bekliyordum...
Bugün başlayacak olmana çok sevindim...
Lütfen beyninin ertelemek için bahaneler üretmesine izin verme ve biran önce sen de yen bu illeti, sana güveniyorum opuyorumnanaktan

Canım ben de yazmanı bekliyordum...
Bugün başlayacak olmana çok sevindim...
Lütfen beyninin ertelemek için bahaneler üretmesine izin verme ve biran önce sen de yen bu illeti, sana güveniyorum opuyorumnanaktan

Kendi kendime söz verdim bugün en kısa zamanda inş. bende yenenler arasında olmak istiyorum.Çünkü zaman çabuk geçiyor ve üzülmeye değmez herşey bizim elimizde

Kendi kendime söz verdim bugün en kısa zamanda inş. bende yenenler arasında olmak istiyorum.Çünkü zaman çabuk geçiyor ve üzülmeye değmez herşey bizim elimizde

Evet canım, bu rahatsızlık için çektiğimiz eziyete değmiyor...
Bunu yendikten sonra daha iyi anlayacaksın. Dualarım seninle. İnşallah en kısa zamanda iyi haberlerini okuyacağım buradan...

KIZLAAAAAAAAARRRRRRRR,
INTERNETTE KADIN DOGUMCULAR ICIN DOLANIRKEN BIR HASTA UNLU BIR DOKTORA ASAGIDAKI SORUYU YAZMIS, DOKTORUNCEVABIDA ASAGIDA, BU HASTANEYI DENEYENLER VAJILILERE YARDIMCI OLABILIR , BILGILEIRNIZE ,
[COLOR="Red[B]"]vajılının sorusu ;
Merhaba doktor bey, ben 25 yaşında bir bayanım. 2 yıllık bir ilişkim var ve bir türlü bütün çabalarımıza rağmen ilişkiye giremedik. Vajinusmus oldum galiba ama vajinusmus tedavisini yaptıracak maddi güce sahip değilim. Bu mesele beni bunalıma itiyor yavaş yavaş. Yardımcı olursanız sevinirim…

doktorun yanıtı ;
*****Çapa Tıp Fakültesinin jinekoloji bölümünde bu hastalığın tedavisi gayet güzel ve az maliyetle yapılmaktadır.******[/COLOR][/B]

canım çok sevindim zaten bugün yarın bekliyordum başardım haberini tebrik ederim:))

Teşekkür ederimmm )) VEEEEE bir güzel haber daha biraz önce ikinciyi denedim evet hepsini yine alabildim gel git harekeetide yapabildik. Tabii yine önsevişme falan yok önce egzersiz sonra p... denemsi yaptık ohhhhh beeeeee bugun düşünüyordum ikinciyi nasıl yapacam diyeeee tamam artık bundan sonra tek adım kaldı benim için oda ön sevişme ardından p... almak bunuda başarırsam tamamdır ))))a.s.

tebrik ederim ada inan bende senden haber bekliyordum. Senin stresini inan ben yaşadım akşama kadar. bizler için de dua et Sanki sen yapamasaydın bende yapamazdım gibi hissettim

Kızlar merhaba uzun zamandır yazamadım..yazmadıgım sure zarfında bu hastalıgın tedavısıyle ugraştık..çok güzel gelişmeler oldu.hiç yapamayacagımı dusundugum parmak egzersızlerını yaptım..doktora en son gıttıgımde de her şey gayet ıyydı ama hala olmadı...bugun yarın olmasını istıyorum artık..dua edın lütfen..Allah hepimize yardım etsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…