Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım inşallah bizlerde kırmızıdan maviye geçiceğiz..BURDAKİ HERKESİ GİBİ BİZDE BAŞARIP MAVİ OLUCAĞIZ.....HEPİMİZ İÇİN DUA EDİYORUM

kızlarrr hosgeldınız
....tabıkıde yenıceksınız bak burdkaı herkez sız gıbı hıc yapamam dıyenle rbıle basradı sızde basarıcasksısnız onemlı olan bunu ısteemk ...hemen egzersızler ebaslayın olmuyor demeyın olucakkkkkkk...

Arkadaşlar bende çok uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum ve malesef aynı dertten müzdaribim. Benim egzersizlerde bir sorunum yok ama p...s denemesinde çok acı hissediyorum ve her seferinde yine başarısızlık. Yarısına kadar alabildiğim oldu ama acayip bir acı oluyor ne yapıcam artık bilemiyorum.
Burda yardımcı olan herkese çok teşekkürler, inşallah herkes bir an önce kurtulur.

canım ben de seninle aynı durumdaydım.ilk penis denemesinde yarıya kadar aldım ve acıdan bırak tım.sonraki penis denemesinde yine yarıya kadar aldım yine tam bırakıyordum ki eşim dedi ki dur bekle.durdum biraz bekledim bikaç saniye sonra kendimi çok kastığımın farkına vardım derin nefes alıp vermeye başaladım.derin nefes alıp verirken yavaş yavaş oturdum.ben üst pozisyonda olduğum için bu şekilde oldu.sonra bikaç nefes alıp vermeden sonra bi de baktım ki tamamen almışım penisi.sonraki günlerde de aynı şekilde aldım bu sefer gitgel hareketlerini yaptık.bence sen en önemli ve zor kısmı halletmişsin ufak bir adım kalmış başarmana.lütfen bir sonraki denemede acıyı unut ve dediğim şekilde dene.acı çekmenin sebebi çok kasıyor olman.nefes olayı ile kendini rahatlat.yine de olmazsa emla diye bir krem var uyuşturucu onu kullanırsın.ben hiç kullanmadım ama hep aklımın bir köşesinde vardı.

canım benim durum da aynı bende yarısına kadar yapabildim hatta zarımda bozuldu ama felaket ağrı şeklinde...ondan sonrada hep aynı acı oldu bende anormalim heralde fiziksel sorunum var diye düşündüm doktora da gittim bişe yok ...sizleri de okuyunca anladım ki kasılmayla ilgili umarım biz de yeneriz

ama hep beni unutuyorsun, beni de al takıma.tamam e kısa zamanda mavi takıma geçicem inşallah ama şimdilik kırmızıdayım :)

Munisse'cim çok saol ilgine inşallah bende başarırım bir gün, emlayı biliyorum benimde aklımın köşesinde:) ama bende erteliyorum kremi. Aslında kasmadan dolayı acı çekiyorum biliyorum ama acı hissettiğim anda kendimi rahat bırakmaya çalışıyorum yok olmyo sanki kendiliğinden kasılıyor. Off bende bi halletsem şu sorunu artık.

Aynen canım bende artık acı duyup her seferinde olmadıkça bende sorun var heralde diyorum.

slm kızlar nasılsınız ben bayağıdır giremiyodum bilgisayar bozulmuştu.enson bende başaranlardandım.penis alabiliyordum ama yine başa döndüm sanırım çok acım olduğu için p... alamıyorum yine.yada almaya çalıştığımda çok zorlanıyorum doktora gittim bi sorun yok dedi kendini kastığın için oluyo dedi tekrardan aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.bu arada hepsini okuyamasamda okuduğum kadarıyla birçok arkadaşımız başarmış tebrik ediyorum ve anne adaylarımızda var sanırım.allahım inşallah bizlere nasip eder kızlar....

tedirgin olarak baslarsan kasarsın canım egzersiz yapabilirsin ilişki öncesi

:lepi: hihoyyyt
çok şükür...............
sabahı bekleyemedim:)))))
tam 1 ay önce 14ünde ilk kez parmağımı alabilmiştim.....
haziran 14 te de başardım alkisalkisalkis
yarın görşmek üzere:))

çok şükür...............

iyi yaptin tebrik ederimm oldu sonunda bak değmedi dimi düşünmenee

çok şükür...............

Günaydın kızlarr. güne çok güzel bir haber okuyarak başladım hephüzünlü tebrikler alkisalkisalkis çok sevindim ya helal olsun sana ayrıntılarıyla anlat lütfen hepimiz merakla bekliyoruz seni. Bizim içinde dua etboshayallersmile

Zaten çok geç yaşta evlendim. Bide başıma bu hastalık geldi. Kimse halimi bilmiyor bide herkes çocuk soruyor.........Ben çok mutsuzum....umutsuzum.......yaşama istegi bile yok icimde...Kendimden çoktan vazgeçtim, melek gibi bir eşim var ve onu mutlu edemiyorum ona bakarken bile içim içimi yiyor öyle üzülüyorum ki .....Bide çocukları çok seviyor başkalarının çocuklarını seviyor , yiğenini parka götürüyor saatlerce onla ilgileniyor vs. vs. Kendisinde sperm azlığı da varmış, varikosel ameliyatı olmuş bundan dolayı tüp bebek gibi olaya da girebiliriz. Vaginusmus hallolsa normal yoldan hamile kalmayı enaz altı ay denemek gerekiyormuş ondan sonra diger yöntemler diyor doktorlar.......Ne zaman kurtulcam bundan yaaa. Duvar var sanki orda.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…