Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bebe yağı veya emla kullanmadım ben de , bebe yağını bilemicem ama su bazlı kayganlaştırıcılar o bölgeyi tahriş etmez ve kolaylıkla parmağını ittirebilirsin, farkında olmadan kayıp gidiyor zaten, ilk girişte bi daralma hissedebilirsin ama orayı geçtikten sonrası çok rahat ilerliyor..parmağını ittirirken gitmediğini düşünüyorsan ıkınabilirsin, orası daha çok açılır ve parmağın daha kolay girebilir..

anladımm ama ince mum derken ne kadar incelikte acaba :S bende böle deniyim daha kolay gibi gözüküyor :) şimdiden sabırsızlandım acaba olacakmı diye hep biran önce olsun düşüncesindeyim :)

canım doğum günü mumları olabilir,önce onla başlaaa,sonra bildiğimiz beyaz muma geçersiinnn,,,,bunları yaparken derin nefes alış verişinde yavaşça ittir,,,yönü popoya doğruuu,,,yaparsın ya yeterki istekli olllvereliniortak

ayyy oldumu bu şimdii,,,neyse artık,,,:1no2:benimde regl yaklaşıyor,,,aman olsun bitsin de tatile çıkıcam 1 haftaya kalmaz,,,bide yollarda onla uğraşmayımm

canım sorma, şimdi bu başlıkla alakası yok ama benim regl olmadan önce beş gün falan kırmızı akıntı geliyor ve sonra regl oluyorum yedi gün de o sürüyor, ayın yarısı bununla geçiyor, zaten eşim şehir dışında sürekli, düşün yani durumumu bıktım artık bu işten yaa(

bu açıklamalara inanın çok ihtiyacım vardı oranın hep dar bi yer olduğunu düşünüyordum birtürlü inanamıyorum.. umarım başarırım.

aaa canım çok şaşırdım,,,dr a gözüktün mü?neden öyleymiş ki?idrar yolları ile alakalı olabilir mi acaba?

evet parmağımın hep gitmediğini hissediyorum ve çok korkuyorum ittiremiyorum. bidaki denememde bunları dikkate alıcam.. siz gerçekten doktor gibisiniz:) çok teşekkür ederim :) bebe yağı sanırım kayganlaştırıcı gibi değil belkide kayganlaştırıcı daha akıcılık sağlıyordur :S

inşallahh yaparımm gerçektenn istiyorum başarmak.. korkum olmasa başaranları duyunca daha bi kendime geldim ümidim kalmamıştı. çok teşekkür ederimm

aaa canım çok şaşırdım,,,dr a gözüktün mü?neden öyleymiş ki?idrar yolları ile alakalı olabilir mi acaba?

evet canım, doktora da gittim , herhangi bi sorun yok dedi, çok sağlıklı bi bayansın falan dedi, annemin, ablamın da böyle oluyormuş, ama çok can sıkıcı bi durum, düşün pzt den beri akıntı geliyor ve hala regl olamadım, stresli olunca iyice uzuyor, ve ben stresten çikolatalara tatlılara saldıyorum eyvahedigeldismile

hımm anladım cnm,,,düzelir inşlhh,,,stres yapma herşeyi ,,,stresten de olabiliyooo çünkü,,,

bi de canım, parmağını popona doğru ittir, en önemli püf noktası bu bence, biz eşimle önceki denemelerimizde hep yukarı doğru deniyorduk ve bi türlü gitmiyordu, ben de zara takılıyor diyordum, oysa zar takılacak bişi değil, ne parmak egzersizinde ne de ilişkide zarı hissetmiyorsun, çoğu kadında esnek olduğunu söylüyorlar doktorlar zaten, yani zarın yırtılması ve deli gibi kırmızı gelmesi söz konusu olmuyor çoğu zaman, ben de olmadı mesela...

anladımm ama ince mum derken ne kadar incelikte acaba :S bende böle deniyim daha kolay gibi gözüküyor :) şimdiden sabırsızlandım acaba olacakmı diye hep biran önce olsun düşüncesindeyim :)

doğum günü mumu ile başla ben öyle başladım... ve sakın yapamayacam deme başaracaksın hep birlikte başaracağız...

evet o ayrıntıyıda bilmiyordum yani bende yukarı doğru ittirmeye çalıştım. olmamıştı. bide zar korkusu vardı bende nasıl yırtılcak sora kan tutuyo beni kan gelcek diye ama heralde o kenarda hafif bişeyimiş patlayıp genelde leke gibi gelirmiş ölemi gerçekten ben senelerdir yanlışmı biliyormuşum . bu ayrıntılar çok iyi oldu umarım olumlu sonuçlar elde edeceğim en yakın zamanda .:)

canım benden hiç kırmızı gelmedi, eşimle başardığımdan beri beş altı kez ilişkiye girdik ve hiç öle bişi olmadı, ben de dedim ki bari bu kadar bekledim, sonucunda bi ibaresi olsaydı diye kaydirigubbakcemile3 yani öyle anlatıldığı gibi patlama diye bişi yok, bi kere "patlama" ifadesi bile başlı başına insanı korkutuyor, hiçbişiyin patlağı falan yok tatlım kaydirigubbakcemile3

yaaaa çok şüküürrr.. en çok ürkütende beni buydu.. hep bu yanlış bilgiler bizi böle yaptııı... neyseki korkulacak gibi değilmiş dediğinize göre.

yaaaa çok şüküürrr.. en çok ürkütende beni buydu.. hep bu yanlış bilgiler bizi böle yaptııı... neyseki korkulacak gibi değilmiş dediğinize göre.

bi toplum bi olayı bu kadar büyütebilir yani :) olunca bumuymuş falan diyosun gerçekten ve bu abuk subuk hikayeleri anlatanlara inanamıyosun..

sen bi başla egzersize devamı nasıl gelicek görüceksin, ben üç hafta önce parmağımı deneyebileceğimi ve ardından bi hafta sonra eşimle birlikte olabileceğimi aklıma bile getiremezdim, heralde ömrümüz böle kardeş kardeş geçicek diye düşünürdüm, arkadaşlarımızın bebekleri oluyordu, ve ben her bebek görmesinden sonra eve gelince ağlama krizlerine giriyordum, herkes burada çok benzer şeyler yaşıyor ve başarıyor, sen de yapıcaksın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…