Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Yenemeyen yenmeye calisan arkadaslarr burda yenen herkes soyleyince ben kendimi inandiramiyodum ama hakkatem korkacak bise yokk eger parmaginizi sokabiliyosaniz hepsi olur ben yapabilecegimi kendime 10 cmlik aparati yapimca inandirdim yapamiycak hicbise yokk bogazinizi dusununn biraz fazla lokma alinca nasill su olmadan sivi bise olmadan yutmada zorlaniyosakk kayganlasini saglamadnda icimize bise almak ta oyle zorlaniyoz ikinmayida yutkunma olarak dusunun zorlandiginiz yerde son gucunuzle ikinin giriyo zatenn zor hic bise yokk sadece yonde sikinti cekebilirsiniz onuda burda arkadaslarin hep dedigi gibi popo yonune ittirinn bekleyecek hic bise yokk kurtulun gitsin

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Canım set alman şu yönden iyi parmak yerine küçükten başlar yaparsın ama parmak yapabiliyorsan tekli al sexshoplarda var incele bi netten

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tek parmak yapıyrm çift parmak da oldu biraz.sexshoplardan internettenmi alınabiliyr gidip alamam ordan da

benim.de yine hem akintim hem kasintim var petty yaaa :KK43:reglim gecince gecti gibi olmustu bugun tekrar baslado cok moralim bozuluyor haftaya da yumurtlama donemimdi mantar enfeksiyonu spermleri yavaslatuyormus

mantar erkeğe de bulasiyormus ve erkek taşıma görevi yapıyormuş o yüzden iyi tedavi olmak lazım eşe bulaştı ise size geri bulaşır

benim.de yine hem akintim hem kasintim var petty yaaa :KK43:reglim gecince gecti gibi olmustu bugun tekrar baslado cok moralim bozuluyor haftaya da yumurtlama donemimdi mantar enfeksiyonu spermleri yavaslatuyormus

Kiz senin yumurtlama döneminde hep bişiy cikyo bu ne bole ya...bende bi gideyim doktora diyorum ama bakalim sende aksatma git

fazla islaklik olmadığı için yanma vardır ama o akıntı kesinlikle mantar bende acı da oluyordu dr mantar için fitil verdi ağrı sizi kalmadı çok şükür

peki fitili kac gun kullaninca gecti arkadasim.ben de calisiyorum doktora gitme firsatini rahat bulamiyorum fitilin adini hatirliyorsan eczaneden sorsam ya da onlar da bilir zaten di mi ? C.tesi gunune kadar gecer mi yumurtlama gunlerine kadar :KK43:bebek de istiyirum bir ayimi daha boyle geçirmek istemem sonucta.
bi de doktor alttan muayne ediyor mu yoksa şikayet ini dinleyip ilac mi veriyor

peki fitili kac gun kullaninca gecti arkadasim.ben de calisiyorum doktora gitme firsatini rahat bulamiyorum fitilin adini hatirliyorsan eczaneden sorsam ya da onlar da bilir zaten di mi ? C.tesi gunune kadar gecer mi yumurtlama gunlerine kadar :KK43:bebek de istiyirum bir ayimi daha boyle geçirmek istemem sonucta.
bi de doktor alttan muayne ediyor mu yoksa şikayet ini dinleyip ilac mi veriyor

evet canim alttan muayene ediyor ona göre ilaç veriyor tek bir tane idi fitil gece yatmadan önce kullan dedi gece yatmadan kullandim sabaha kadar sorun olmadı canım

evet canim alttan muayene ediyor ona göre ilaç veriyor tek bir tane idi fitil gece yatmadan önce kullan dedi gece yatmadan kullandim sabaha kadar sorun olmadı canım

Alttan muayne ediyor derken nasil biseyle mi bakıyor ki o an akintin yoksa nasil anliyor? Hemen gecti mi yani bir fitille cok sevinirim oyleyse , ben de haftaici bir sekilde ozel bir doktora gitmeye calisayim.ya ben alttan muayneden cekiniyorum ne kadar olsa da orasi tertemiz olmayabiliyor

Alttan muayne ediyor derken nasil biseyle mi bakıyor ki o an akintin yoksa nasil anliyor? Hemen gecti mi yani bir fitille cok sevinirim oyleyse , ben de haftaici bir sekilde ozel bir doktora gitmeye calisayim.ya ben alttan muayneden cekiniyorum ne kadar olsa da orasi tertemiz olmayabiliyor

ben gittiğimde daha atlatmamistim doktora dedim vajinismus hastasıyım diye oda muayeneye izin verir misin dedi deneyelim dedim çalıştığım aparatlara benzer birşey soktu yavaşça muayene etti canım benimki baslangicmis o an akintim vardı

Aylarca egzersiz yaptim... aglaya aglaya koca koca mumlari soktum, kendimi parmakladim... gunlerce hasta yattim uzuntuden... nihayet yendim... simdi de kocam benimle birlikte olmuyor... aylar gecti... yendigimden beri 5 kez bile birlikte olmadik... her yolu deniyorum sanki ben erkegim o da kadin surekli naz yapiyor, yorgunum diyor, halim yok diyor... pes etmek uzereyim... ben de birakicam artik... seks olmadan arkadas gibi bir omur geciririz artik...hep evlenmeden once aldigim çamaşırları giyecegim zamani hayal etmustim... kutuda oylecene duruyor.... cunku kocam beni artik hic arzulamiyor aman keske o kadar ugrasmasaymisim... keske hep vaji kalsaydim... bir kadin icin arzulanilmamak kadar yipratici bisey yokmus... cok uzgunum ve hicbir care goremiyorum...

Aylarca egzersiz yaptim... aglaya aglaya koca koca mumlari soktum, kendimi parmakladim... gunlerce hasta yattim uzuntuden... nihayet yendim... simdi de kocam benimle birlikte olmuyor... aylar gecti... yendigimden beri 5 kez bile birlikte olmadik... her yolu deniyorum sanki ben erkegim o da kadin surekli naz yapiyor, yorgunum diyor, halim yok diyor... pes etmek uzereyim... ben de birakicam artik... seks olmadan arkadas gibi bir omur geciririz artik...hep evlenmeden once aldigim çamaşırları giyecegim zamani hayal etmustim... kutuda oylecene duruyor.... cunku kocam beni artik hic arzulamiyor aman keske o kadar ugrasmasaymisim... keske hep vaji kalsaydim... bir kadin icin arzulanilmamak kadar yipratici bisey yokmus... cok uzgunum ve hicbir care goremiyorum...

Canım biraz kafanı dinle ısrar etme bence kafanı dinledikten ısrar etmedikten bir süre sonra dediğin o kıyafetleri giy yine ısrar etmeden onlarla yat uyu o zaman ister kaçar kovalanir unutma: )rabbim yardimcin olsun

Biliyomsn aynı durum bnm eşimdede var vaji sorunu içerisinde buda ayrı bi sorun.Allah yardımcımz olsun

X