Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bende 2. sokmaya zorlayınca gece boyunca ağrı yapıyor... bu akşam deneyeceğim söylediklerinizi... hadi inşallah... :KK43::KK43::KK43:

Canım nefesi burundan al ağzından ver ve vajinani sık bırak sık bırak 2 parmak öncesi küçük ve işareti sok ki açılsın biraz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kıslar bide çok soğuğum ben böyle şeylere yaa... eşime ısınamıyorum bir türlü... yapamadığım için mi acaba ????
yaklaşmasına öpmesine bile katlanamıyorum bazen ???

yani bu işi başarmayı da çocuk için istiyorum sanki düzenli cinsel hayat için değil gibi ??? bunların hepsi bu hastalığın yarattığı duygular mı anlayamıyorum...
:KK50::KK50:

bu hastalıkla ilgili birşey değil bence canım biz yapamıyordük ama sevisebiliyorduk durmadan sariliyorduk.bence hastalıktan değil eşini sevmiyorsunuz galiba

evet işe yarayacaksa bunu deneyelim....

kızlar bu parmak egzersizi ne kadar yapılmalı?? süre ilemi tekrer ile mi alakalı... 2 parmağın oraya girmesi için napacam ben??? tamam tek parmak oluyo 2. için dar geliyor ve ağrı yapıyo:26::26: ..öyle olunca hemen bırakıyorum.. çünkü açılacak gibi değil :KK50:??? :KK50::KK50::KK50:

tekrar ile ilgili ne kadar tekrar yaparsan alisirsin ve kısa sürede cozersin

Yok canim hic kan gelmedi dun doktora gittik kaynanacimin ici rahat etsin diye doktor seninki esnek dogumda yirtilir dedi ama istee laf anlatamiyosunn kimseye

kayinvaliden biliyor muydu canım dün gece bende yendim kan gelmedi istek ve islaklikla alakalı çok islaklik oldu ise kayar zaten kan gelmez

kayinvaliden biliyor muydu canım dün gece bende yendim kan gelmedi istek ve islaklikla alakalı çok islaklik oldu ise kayar zaten kan gelmez

Canim benim herkes biliyoduu sukur bitti artik kimseyi takmiyom doktoroda gittim zatenn biz daha bi kez yaptik sende baski galan oluuomuu

Canim benim herkes biliyoduu sukur bitti artik kimseyi takmiyom doktoroda gittim zatenn biz daha bi kez yaptik sende baski galan oluuomuu

Canım dün bi oldu hissetmedim bile ama altımda yastık vardı o yüzden nefes alamadım kastım eşim çıktı geri yaptık bu kez nefes düzenli olunca hiç acımadı tekrar çıktı bi daha denedi hatta git gel yaptı kan gelmedi acı olmadi iyiydi: )sende acı mi oluyor

bu hastalıkla ilgili birşey değil bence canım biz yapamıyordük ama sevisebiliyorduk durmadan sariliyorduk.bence hastalıktan değil eşini sevmiyorsunuz galiba

ne bilim severek evlendim ilk bir yıl rüya gibiydi güzeldi yapamasakta sevgili gibiydik sonra karı koca olamadan ev arkadaşı olduk kanka olduk çıktık :KK43:((:-)50:

ne bilim severek evlendim ilk bir yıl rüya gibiydi güzeldi yapamasakta sevgili gibiydik sonra karı koca olamadan ev arkadaşı olduk kanka olduk çıktık :KK43:((:-)50:

sanırım, alismissiniz hastalığa canım ama hemen baslaman lazım ben 6 aylık evliyim kafayı yiyecektim nerdeyse

iyi yapmışsın bende ilk bir yıl çok kafama taktım ama kimseye söyleyememek utanmak sıkılmak paylaşamamak bu sitelerden bi haber olmak eşimin anlayışı derken zamanla atlatırım sandım ama bak koca 4 sene geçti...

ortada evlilik yok ?? belkide bitmiştir ?? :KK50:

iyi yapmışsın bende ilk bir yıl çok kafama taktım ama kimseye söyleyememek utanmak sıkılmak paylaşamamak bu sitelerden bi haber olmak eşimin anlayışı derken zamanla atlatırım sandım ama bak koca 4 sene geçti...

ortada evlilik yok ?? belkide bitmiştir ?? :KK50:

Çok olmuş canım ya. egzersiz yapıyor musun

Kizlar benim bu aralar acayip yanmam oluyor ilişkide adet döneminin yakinligindan kaynaklanabilir mi bunu yasayan varmi

Çok olmuş canım ya. egzersiz yapıyor musun

burayı takip edip sonuç alanları görünce 2 gün önce deniyim dedim ilk denemede bir parmak oldu ... ondan önce hiç kabullenmedim.. karı koca hayatıda olmayınca ciddiyete varamadım belki de ???

X