Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Aranızda uyusturan spry kullanan vrmı bende var doktora sordum kullanmamda bi sakınca yokmuş yanlız cesaretim yok 😞kullanan varsa öneri yazabilirmi

2 gündür çalışmalarım sonucu 2. parmakta oldu ..

zorlandım baya ama yapmadan bırakmayacağım dedim. dün gece yaptım..

ameliyat eldiveni ile yapabildim ben kendim çıplak elimle dokunamıyorum... z.yağı sürdüm boca eldivene baya kaygan oluyor ...

içerisi geniş ama giriş yine dar gibi geliyor.... 2. parmaka yer yok derken girebildi yani esneyebidiğini beyine kabul ettirmek gerekiyoo:KK53:

2 gündür çalışmalarım sonucu 2. parmakta oldu ..

zorlandım baya ama yapmadan bırakmayacağım dedim. dün gece yaptım..

ameliyat eldiveni ile yapabildim ben kendim çıplak elimle dokunamıyorum... z.yağı sürdüm boca eldivene baya kaygan oluyor ...

Canım benim az kaldı yenmeye i zaman: ))tebrik ederim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizlar ben de bugun ozel hastahaneden randevu aldim bi şekilde gidecegim artık doktordan cekiniyordum ama bu akinti ve kaşıntı beni mafetti.dua edin de ins basit bi şekilde kurtulurum bu iletten

fazla islaklik olmadığı için yanma vardır ama o akıntı kesinlikle mantar bende acı da oluyordu dr mantar için fitil verdi ağrı sizi kalmadı çok şükür

Yok canim islaklik olmadigindan kaynaklı değil sanki bi gideyim regl gecsinde

slm denizcem bende vajinismus hastasiyim hamile olduık evliyim. bende evliliğimin ilk gününden beri aynı problemi yaşıyorum çok fazla kasılıyorum ilişkiye giremiyoruz eşim anlayışlı ama doktora gitme konusunda pek taraftar değil
2 ay önce bende vajınusmusun üstesinden gelmek adlı kitabı aldım kendi kendime dedim okuyacam uygulayacam tam okumaya başlamıstım şubat ayında hamile oldugumu ögrendim eşim duyunca şok oldu tabi:) inanamadı
1 ay boyunca mide bulantıları tansiyon düşmeleri çektim 9 .haftanın başında kontrole gittim bebeğin ölmüş dedi doktor:KK43: tam bir hayal kırıklıgı yaşadım inanamadım başka doktorlara gittim evet ölmüş dediler 8 gün önce yani geçen hafta perşembe günü kürtaj oldum.İlişkiye giremeden hamile kaldım,okadar bulantı kusma çektim,hemşireler kürtajdan önce genital bölgeden ilaç koymak isttediler koyamadılar tabi:teytey: o an aklımdan nhiç gitmiyor zaten kürtaj olma üzüntüsü var bide o eklendi üstüne bütün her tarafım kasıldı, kürtaj oldum tabiki kürtajda kızlık zarımda gitti,psikolojik olarak zorlu günler geçirdim dün kontrle gittim doktora doktor kendi başınıza çözemezsiniz psikologa gitmen lazım dedi eşini ikna et dedi birde botoks var dedi ama biraz masraflı dedi sadece 1 ignesi 500 bulur dedi parmak egzersizlerini dene dedi
artık buna bir çare bulmak istiyorum tavsiyesi olanlardan yardım istiyorum[/QUOTE]

Slm denizcem bende vajinismus hastasiyim hamile oldugunu'soylemissin bende bu hastalikla ugrasiyorum ama bebegimde olsun istiyorum ama olmuyo

Kizlar ben de bugun ozel hastahaneden randevu aldim bi şekilde gidecegim artık doktordan cekiniyordum ama bu akinti ve kaşıntı beni mafetti.dua edin de ins basit bi şekilde kurtulurum bu iletten

korkulacak bir durum yok canım doktora biraz dikkatli davranmasını şöyle ilaçlarla hemen iyilesirsin korkma tamam duaların seninle

bende kurtulmak istiyorum bu dertten ama yapamiyorum hamile oldugunu yazmissinmin ilk gününden beri aynı problemi yaşıyorum çok fazla kasılıyorum ilişkiye giremiyoruz eşim anlayışlı ama doktora gitme konusunda pek taraftar değil
2 ay önce bende vajınusmusun üstesinden gelmek adlı kitabı aldım kendi kendime dedim okuyacam uygulayacam tam okumaya başlamıstım şubat ayında hamile oldugumu ögrendim eşim duyunca şok oldu tabi:) inanamadı
1 ay boyunca mide bulantıları tansiyon düşmeleri çektim 9 .haftanın başında kontrole gittim bebeğin ölmüş dedi doktor:KK43: tam bir hayal kırıklıgı yaşadım inanamadım başka doktorlara gittim evet ölmüş dediler 8 gün önce yani geçen hafta perşembe günü kürtaj oldum.İlişkiye giremeden hamile kaldım,okadar bulantı kusma çektim,hemşireler kürtajdan önce genital bölgeden ilaç koymak isttediler koyamadılar tabi:teytey: o an aklımdan nhiç gitmiyor zaten kürtaj olma üzüntüsü var bide o eklendi üstüne bütün her tarafım kasıldı, kürtaj oldum tabiki kürtajda kızlık zarımda gitti,psikolojik olarak zorlu günler geçirdim dün kontrle gittim doktora doktor kendi başınıza çözemezsiniz psikologa gitmen lazım dedi eşini ikna et dedi birde botoks var dedi ama biraz masraflı dedi sadece 1 ignesi 500 bulur dedi panrmak egzersizlerini dene dedi
artık buna bir çare bulmak istiyorum tavsiyesi olanlardan yanrdım istiyorum[/QUOTE]

Nasil oldu yenebildinizmi bende. Cocugum olsun istiyorum ama bu hastaliktan kurtulamiyorumm

bende kurtulmak istiyorum bu dertten ama yapamiyorum hamile oldugunu yazmissinmin ilk gününden beri aynı problemi yaşıyorum çok fazla kasılıyorum ilişkiye giremiyoruz eşim anlayışlı ama doktora gitme konusunda pek taraftar değil
1 ay boyunca mide bulantıları tansiyon düşmeleri çektim 9 .haftanın başında kontrole gittim bebeğin ölmüş dedi doktor:KK43: tam bir hayal kırıklıgı yaşadım inanamadım başka doktorlara gittim evet ölmüş dediler 8 gün önce yani geçen hafta perşembe günü kürtaj oldum.İlişkiye giremeden hamile kaldım,okadar bulantı kusma çektim,hemşireler kürtajdan önce genital bölgeden ilaç koymak isttediler koyamadılar tabi:teytey: o an aklımdan nhiç gitmiyor zaten kürtaj olma üzüntüsü var bide o eklendi üstüne bütün her tarafım kasıldı, kürtaj oldum tabiki kürtajda kızlık zarımda gitti,psikolojik olarak zorlu günler geçirdim dün kontrle gittim doktora doktor kendi başınıza çözemezsiniz psikologa gitmen lazım dedi eşini ikna et dedi birde botoks var dedi ama biraz masraflı dedi sadece 1 ignesi 500 bulur dedi panrmak egzersizlerini dene dedi
artık buna bir çare bulmak istiyorum tavsiyesi olanlardan yanrdım istiyorum[/QUOTE]

Nasil oldu yenebildinizmi bende. Cocugum olsun istiyorum ama bu hastaliktan kurtulamiyorumm

11aylik evliyim esimle sadece iki kez beraber olduk ne zaman o ana gelsek icimde bi korku oluyo kasiliyorum agliyorum gitmedigim doktor pskolok hoclar kalmadi ama hala ayniyim bna yardimci olur musunuz

X