Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

burayı takip edip sonuç alanları görünce 2 gün önce deniyim dedim ilk denemede bir parmak oldu ... ondan önce hiç kabullenmedim.. karı koca hayatıda olmayınca ciddiyete varamadım belki de ???

hergün sabah akşam yap canım. 1 haftada yenersin emin ol

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aslinda bize ilk önce emla krem lazim ilk onla denesek hissetmeden bi alışsa vajinamiz :)) sonra jellerle devam ederiz :)) kizlar basarmamiz lazim bi an önce yoksa ben doktora gitmek istemiyorum düşündükçe içim bi tuaf oluyo doktordan çok korkuyorum :KK43:(

emla falan boş iş en iyi jel KY-gell sen beni dinle :))

Kayganlaştırıcı jellerin fiyatları ne kadar?

Bir de bir şey soracağım eşli deneme sırasında benim elim ayağım kesiliyor bayılacak gibi oluyorum..bu sizce korkumdan mıdır?hiç yaşayan var mı?

Kayganlaştırıcı jellerin fiyatları ne kadar?

Bir de bir şey soracağım eşli deneme sırasında benim elim ayağım kesiliyor bayılacak gibi oluyorum..bu sizce korkumdan mıdır?hiç yaşayan var mı?

korku ve heyecandandır benim söylediğim KY_gell fiyatı 10 tl civarı birşeydir. kendinizi çok kasıyorsanız voltaren kas gevsetici içebilirsinz. ama kasmayın korkulacak birşey yok. bu jelli kendinize ve eşinize sürün hiçbir proplem kalmıycaktır.

bence je vs şeyleri kendi kafanıza göre almayın doktor tavsiye etmediyse kullanmayın derim ben..bende yendim şükür ve krem kullanmadım.sadece inanmak ve egzersiz birde bol dua ve ve belkide en önemlisi eş desteği.benim reçetem bu..bi de asla unutmam onu da söyleyim KKADERİM:)))desteği çok büyük allah razı olsun..ben şuna inanıyorum vakti var Rabbim vaktini ne zamn yazmışsa o zamn olacak kısaca TEVEKKül edin.elinizden geleni yapın gerisini Allah a bırakın

bence je vs şeyleri kendi kafanıza göre almayın doktor tavsiye etmediyse kullanmayın derim ben..bende yendim şükür ve krem kullanmadım.sadece inanmak ve egzersiz birde bol dua ve ve belkide en önemlisi eş desteği.benim reçetem bu..bi de asla unutmam onu da söyleyim KKADERİM:)))desteği çok büyük allah razı olsun..ben şuna inanıyorum vakti var Rabbim vaktini ne zamn yazmışsa o zamn olacak kısaca TEVEKKül edin.elinizden geleni yapın gerisini Allah a bırakın

canım sen yendin ben daha yenemedim banada yardımcı olurmusun özelden msj yazarsan sevinirim

Kızlar bana internetten dilatör seti alcamda hangisini neyi önerirsiniz? kararsız kaldım.tekli satılanı varmı illa set halindemidir.

Kızlar bana internetten dilatör seti alcamda hangisini neyi önerirsiniz? kararsız kaldım.tekli satılanı varmı illa set halindemidir.

Canım set alman şu yönden iyi parmak yerine küçükten başlar yaparsın ama parmak yapabiliyorsan tekli al sexshoplarda var incele bi netten

X