Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

2500 tl canım.ama doktor çok ilgili.şu gün arcm sizi dedi o gün aradı ve hala vajinusmus konusunda beni bilgilendirip yardımcı olmaya çalışıyo.Ben kendisinede sanırım benle ilgili ben yapamyrm diyrm.yapıcaksın ağrı duymayacksn izin ver eşine diyo.ben işimi yaptm senin sorunun diyip çekilmedi yani.siz bu sorunu aşana kadar irtibatta olucaz diyo :KK17:

Ne güzel canım bence ara ver bi hafta hiç düşünme yapma beynini dinlendir bana psikolog demişti ve dinlendim rahatladım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba ben hep denemeye çalıştım olmadı artık bıraktım denemeyi bunun üzerine üzülmüyorum bile, yalnız şöyle bir durum var ben henüz evli değilim fakat nişanlıyım 3 senedir nişanlımla deniyoruz gittiğimiz jinekolog erken tespit etmişsiniz evlenene kadar çözersiniz demişti fakat hala çözülmedi ve yakında evleneceğiz, bana ne önerirsiniz 3 senedir kendi aşamamış bir insan olarak artık doktora gitmeli miyim?

Merhaba arkadaşlar

sitenize yeni üye oldum.eşimle severek beş yıl önce evlendik.hayat şartları derken çocuk yapmayı sürekli ertelemek zorunda kaldık. Günde ortalama 13-14 saat bir şirketin pazarlama bölümünde çalışmaktayım.büyüklerin torun bizimde bir evladımız olsun istiyoruz.lakin dr.gidip muayene olduğumda vajınusmus olduğumu ve hiç ilişkiye giremediğimin hayal kırıklığı ile karsılastım. Su an kafam cok karıştı eşime karsı cok mahçup olup ezikliğini yasıyorum.eşimi cok seviyorum onunla tanışmamz 10 yıl oldu.ben onu kaybetmek istemiyorum.lütfen bana yardım edin.ne yapılması gerekiyorsa yapmaya hazırım bunu yazarken bile gözlerimden yaslar akıyor deneyimlerinize ve bilgilerinize ihtiyacım var saygılarımla....

arkadaşlar elimde cem keçenin vajinismus kitabı var bana da burdan bir arkadaş göndermişti sadece kargoyu karşılayarak isteyene gönderiririmmm

biraz giriyo sonra bi duvar var sanki ondan sonra olmuyor

canım aynı ben 11 ay yok olmuyor artık hiç girmez bu derdim öyle olmuyormuş kujum beline yastık koy canım daha sonra gözlerini kapat ve başla bebeğim olacak benim bana benzeyecek de içinden bide kahkaha atarken aşırı hızlı ilerliyor ben çok yararını gördüm o yüzden gülmek için bi şeyler düşünürüm

Merhaba ben hep denemeye çalıştım olmadı artık bıraktım denemeyi bunun üzerine üzülmüyorum bile, yalnız şöyle bir durum var ben henüz evli değilim fakat nişanlıyım 3 senedir nişanlımla deniyoruz gittiğimiz jinekolog erken tespit etmişsiniz evlenene kadar çözersiniz demişti fakat hala çözülmedi ve yakında evleneceğiz, bana ne önerirsiniz 3 senedir kendi aşamamış bir insan olarak artık doktora gitmeli miyim?

Nişanlı olduğun için durumu kabullenmemiş olabilirsin. Üzme kendini gitsende evlendikten sonra 2 ay geçene kadar doktorlar deneyin diyo.

canım aynı ben 11 ay yok olmuyor artık hiç girmez bu derdim öyle olmuyormuş kujum beline yastık koy canım daha sonra gözlerini kapat ve başla bebeğim olacak benim bana benzeyecek de içinden bide kahkaha atarken aşırı hızlı ilerliyor ben çok yararını gördüm o yüzden gülmek için bi şeyler düşünürüm

tşk ederim canım ben yastık koymuyodum bide öyle denicem inş olur artık olması gerekiyor benim gibi uzun süren kimse yoktur 10 yıl oldu çok çaresizim

tşk ederim canım ben yastık koymuyodum bide öyle denicem inş olur artık olması gerekiyor benim gibi uzun süren kimse yoktur 10 yıl oldu çok çaresizim

canım rabbim yardım etsin aslında biz tamamen kendimiz yapıyoruz kabulleniyoruz olmadığını hep aynı şeyleri anlatıyorum ama yaptığımız gece ben yine olmayacak diye düşünüyordum her zamanki uğraşacağız üzüleceğiz uyuyacağız düşüncem vardı o kadar inanmışım ki sonra amann dedim zaten olmuyor girmediği içinde her seferinde acı çekiyordum hiç acımadı o akşam öyle bekledim bende nasıl olsa şimdi olmaz bende kalkarım diye ama o günde tv de birşey gördük ben gülüp konuşuyorum sürekli hiç alakam yok yani o durumla öyle kahkaha atarken girivermiş eşim dedi girdi hadi canım dedim bende inanmadım bi dahakine inandım ancak gerçekten kendimizi öyle inandırdığımız için öyle oluyor birde acı yok canım asıl girmediğinde oraları tahriş edip acı çektiriyor :KK43:

canım rabbim yardım etsin aslında biz tamamen kendimiz yapıyoruz kabulleniyoruz olmadığını hep aynı şeyleri anlatıyorum ama yaptığımız gece ben yine olmayacak diye düşünüyordum her zamanki uğraşacağız üzüleceğiz uyuyacağız düşüncem vardı o kadar inanmışım ki sonra amann dedim zaten olmuyor girmediği içinde her seferinde acı çekiyordum hiç acımadı o akşam öyle bekledim bende nasıl olsa şimdi olmaz bende kalkarım diye ama o günde tv de birşey gördük ben gülüp konuşuyorum sürekli hiç alakam yok yani o durumla öyle kahkaha atarken girivermiş eşim dedi girdi hadi canım dedim bende inanmadım bi dahakine inandım ancak gerçekten kendimizi öyle inandırdığımız için öyle oluyor birde acı yok canım asıl girmediğinde oraları tahriş edip acı çektiriyor :KK43:

canım bugün yine denicem emla sürücem bu defa inş olur dua et benim için

Ne güzel canım bence ara ver bi hafta hiç düşünme yapma beynini dinlendir bana psikolog demişti ve dinlendim rahatladım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aynen canım çok haklısın.her saat her dakika bunu düşünyrm niye niye diye deneyincede başaramyrm kafam çok doldu bi süre düşünmesem belki beynimde rahatlıcak.bide böle deneyelim bakalım :)

tesekkurler neşe ben p.s başı girdikten sonra gerisini getiremiyorum sanki bir duvar varmis gibi oluyor dedigin gibi.dedigin yontemi bir arastirayim canim sagol

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

işte bizimde öleydi canım o yüzdn bu doktoru buldum.ama şimdide psikolojiye döndü.inşallah bacak kasılma olayını atlatrsam orası kasılmıcak diye düşünüyrm.istersen bi görüş doktorla eğer sadece oysa kesin atlatırsın.inan kendm başarmış kadar sewinirim canım.allah yardımcın olsun :KK34:

canım bugün yine denicem emla sürücem bu defa inş olur dua et benim için

canım eşin sürsün önce bir parmak sonra ikiyi yapsın sonundada sürsün emlayı sevişme süresinde orası uyuşur zaten vee gözlerini kapat aklına komik şeyler getirr

X