Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canım dilator parmaktan cok daha rahat parmaktahissettiğini diltor de hissetmezsin daha rahat birde nefes çok ama çok önemli burundan alıp ağızdan vereceksin ve ağızdan nefes verirken dilatoru yavaşça sokacaksin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Peki Dilatör olarak ne almalıyım sizce ? İnternetten baktm biraz renk renk olan bi set var ama sadece bi sitede 400 tl ye buldm genelde yabancı sitelerde vardı bu kadar pahalı bişey mi bu dilatör :)

kızlar son bir saattir netten vajinusmusu araştırdım bütün doktorlar kendi kendine yenilemeyeceğini yazmışlar burda yenenler nası yeniyor neden bukadar umutsuzca yazmışlar istemsiz kasılma olduğu için ilişkiye giremezmişiz çıldırtcaklar adamı ya

kızlar son bir saattir netten vajinusmusu araştırdım bütün doktorlar kendi kendine yenilemeyeceğini yazmışlar burda yenenler nası yeniyor neden bukadar umutsuzca yazmışlar istemsiz kasılma olduğu için ilişkiye giremezmişiz çıldırtcaklar adamı ya

ağzı olan konuşur canım sıkma canını sen

Peki Dilatör olarak ne almalıyım sizce ? İnternetten baktm biraz renk renk olan bi set var ama sadece bi sitede 400 tl ye buldm genelde yabancı sitelerde vardı bu kadar pahalı bişey mi bu dilatör :)

sexshop larda var canım netten bak istersen onlar da uygun

Kizlar benim siparis verdigim set su

Eki Görüntüle 409780

Internetten baktim Trye için siparis verilebilcek bi set buldum galiba buna çok yakin bi set..

Eki Görüntüle 409781

Buda açiklamasi;

Vajinal dilatör Seti – Doğal Şekil

Vajinal dilatör SetiSadece daha iyi bir ürün: Bu dilatörler, yumuşak ve rahat, kontrolü kolay, hafif ve güvenli.Tıbbi Güvenli ve RahatHer set, dört mezun dilatörler, evrensel kolay tutma kolu, yağ ve bakım talimatları ile yumuşak pamuklu taşıma çantası içerir. Ipek gibi pürüzsüz yüzey, hafifçe kavisli şekli, giriş ve geçiş kadar boyutu kolaylaştırır, maksimum konfor sağlar. Yağ, kişinin ellerini tutarken Kullanışlı sap ekleme kontrolü geliştirir. Bu ürün, bireysel kullanım için (Daha fazla bilgi için doktorunuza görünün) tıbbi, güvenli ve sabunlu su ile temizleyin kolay. Depolama taşınabilirlik ve gizlilik için dilatörler uygun, küçük bir paket oluşturarak içerisinde başka bir uygun

Eger isteyen olursa link verebilirm..

Merhabalar bu renkli olanı nereden ve ne kadara aldınız acaba ??

kızlar yardım ben egzersiz. ve nefes yaparken esimde ereksiyon kaybı oluyor ne yapmalıyım

kızlarrrrr sanırım atlatmaya başladımmm :KK52::KK52::KK52: Dün akşam denedik bi kısmını alabildimmmm.inşallah tamamen geçer yaa.allah hepimizin yardımcısı olsun:KK9::KK9::KK9::KK9:

X