Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Keske herkes kurtulsa ne guzel olur dimi canim kkaderimmmmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kizlar merhaba beni bilen bilir uxun zamndir yoktum biliosunuz..evet 2 sene vajinusmusu cektikten sonra bu siteyle hastalligimddan kurtuldum ve hemen hamile kaldim...hic bisey imkansiz deilmis ozamn anladim....ve 6 martta yavrumu kucagima aldim sakin korkmayin herseyin caresi var rabbim baska dert vermesin yeterki azimle egzersiz yapin ve basarcaginiza inanin..kimseden eksiginiz yok emin olun...

kizlar merhaba beni bilen bilir uxun zamndir yoktum biliosunuz..evet 2 sene vajinusmusu cektikten sonra bu siteyle hastalligimddan kurtuldum ve hemen hamile kaldim...hic bisey imkansiz deilmis ozamn anladim....ve 6 martta yavrumu kucagima aldim sakin korkmayin herseyin caresi var rabbim baska dert vermesin yeterki azimle egzersiz yapin ve basarcaginiza inanin..kimseden eksiginiz yok emin olun...
avesraaaaaaaaaaaa canııııııııımmmmmmmm maillerimi aldın mı? çok merak ettim seni ve çok mutlu oldum, Allah analı babalı büyütsün yavrunu canım ya :KK43:

canim kaderim isi birakinca pek nete giremedim maillerime aylardir bkmiorum iyimisinnnnn neler yapiosun
hamdolsun iyiyim canım valla senden haber alınca çok mutlu oldum, bebeğini çok merak etmiştim, inşallah herşey yolundadır diye. sen nasılsın?

hamdolsun iyiyim canım valla senden haber alınca çok mutlu oldum, bebeğini çok merak etmiştim, inşallah herşey yolundadır diye. sen nasılsın?

cnm hic giremedim yoksa aklimdaydin iyitim sukur bebisle urasioz cnm buyutmeye calisiom bugun girebildim bi yazim dedim sen hala burdasin helal olsun

cnm hic giremedim yoksa aklimdaydin iyitim sukur bebisle urasioz cnm buyutmeye calisiom bugun girebildim bi yazim dedim sen hala burdasin helal olsun
benim internette de sorun var bazen arkadaşlar mailin gelmedi diyor bende acaba mailler ulaşıyor mu yoksa hiç mi giremiyorsun bilemediğimden beklemedeydim =) Allahm zeytin yeğenim doğmuş çok şükür =)) hatırlıyor musun adı zeytin olsun esprisi yapıyorduk =)) Allah sağlıkla sıhhatle büyütmek nasip etsin,çok teşekkür ederim canım arkadaşım yazdığın için.

benim internette de sorun var bazen arkadaşlar mailin gelmedi diyor bende acaba mailler ulaşıyor mu yoksa hiç mi giremiyorsun bilemediğimden beklemedeydim =) Allahm zeytin yeğenim doğmuş çok şükür =)) hatırlıyor musun adı zeytin olsun esprisi yapıyorduk =)) Allah sağlıkla sıhhatle büyütmek nasip etsin,çok teşekkür ederim canım arkadaşım yazdığın için.

firsat bulfkca giricm cnm optum seni

canım benim ama birşeyler yapmak zorundasın , gitgide isteksizliğin artar, eşin içinden gelmeyen cümleleri kurmaya başlar, seni umursamaz gördüğünde içinde ne yaşadığını bilmediği için inadına canını acıtmaya çalışır, onu sevmediğini , istemediğini düşünmeye başlar, çünkü onların bizi anlaması imkansız, lütfen harekete geç birşeyler yapmalısın,şuan en güzel yaşındasın bunu geç olmadan aşıp omuzlarında ki yükten kurtulman hiçte zor değil inan.

CANIM KADERİM....hemde ne zor sorma :KK43: anlatamam yanii yaşamadıklarımı..

CANIM KADERİM....hemde ne zor sorma :KK43: anlatamam yanii yaşamadıklarımı..
canım arkadaşım yaşadıklarının ne kadar zor olduğunu bilmez miyim 3 aşağı 5 yukarı yaşıyoruz biliyorsun ama aşman zor değil diyorum inan yaşadığın sıkıntılara hiçde değmediğini göreceksin, sen mail tarafına geç bakalım bir konuşalım seninle.

duvara dayanıp ilerlemiyor değil mi? şimdi bak sana şu şekilde anlatıym ordan anla canım.
sırtüstü yattın bacaklarını kendine doğru çektin dizlerden kırarak, parmağını vajinaya girdirsen bir boğum girdikten sonra bahsettiğin gibi sanki yolun sonu gibi duvar gibi birşey hissedersin ilerlemez, ama parmağını sağa sola salladığında farkedersin ki yolun devamı var ama virajlı =) parmağını ilerlettiğinde boğum yerlerinden bükmek zorunda kalırsın çünkü içi kıvrımlı gibidir, parmağın içerde kanca gibi şekil alır yani,
ama poponun altına yastık koyarsan yani poponu yükseltirsen, parmağını girdirdiğinde bu defa parmak dümdüz kıvırmaya gerek kalmadan girer, yani pozisyonlarda üstte deniyorsan öne eğil popon arkadan kalksın vajina aşağı baksın gibi... alttaysan poponun altına yastık koy...

bu şekilde değilde pns tamamen girdiğinde, kasıklarına sanki baskı ağrı hissediyorsan o arkadaşın dediği gibi alışınca geçecek düzenli deneme yapmaya devam et.

az ucu girdiğinde çok ağrı oldu az sızıntı halinde bir iki gün kan geldi

nasıl yendiniz anlatır mısısnz

az ucu girdiğinde çok ağrı oldu az sızıntı halinde bir iki gün kan geldi

arkadaşım kuru kuru yani kayganlaştırıcı kullanmadan denediğinizde biraz da ilk denemenin acemiliğiyle sert iterseniz zarla beraber vajina dokusunda zedelenme olur acı ve kanda o yüzden gelebilir. yani sadece zardan değil dokudan da gelmiş olabilir, o yüzden tam bir deneme sonrası pns tamamen girdiğinde tekrar çok az bir iki damla bir kan gelirse merak etmeyin ama ben denememde zeytinyağ kullandığım için kesinlikle bir acı hissetmedim sinek ısırığı kadar bile olmadı.işin özü yeterli kayganlık olursa nazikçe hareket edilirse canınız kesinlikle acımaz.

X