Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

denedim canım ya ıkınmayı çok yapıyorum zaten onuda yapmasam hç girmiyor .ama herşey alışana kadar oluyor yani alıştıktan sonra ıkınmadanda giriyor mesela..acıda aynı şekilde 4-5 kere soktuktan sonra o histe kayboluyor.rabbim yardımcın olsun artık 8 y bitecek çünkü:KK43:şimdide egzersiz yaptım mesela yine aynı şekilde hemen girmedi uğraştırıyor..acaba diyorum aparat belki kalın yada sert geliyor olabilirmi peniste daha kolay olacağına inanıyorum inşallah bu sefer olacak
ama bak aparat sonuçta , pns te uyarıcı etkenler oluyor zevk alınca gevşiyorsun ayrıca yaradılışı oraya daha uygun,hani biraz alışınca ıkınmaya gerek kalmıyor diyorsun ya çünkü girip çıktıkça orası rahatlıyor kayganlaşıyor ve artık kasmayı bırakıyorsun,kasmadığında aslında orası kapalı değil açık bir yol, sen dk ya takılma zamanla alışacaksın gevşemeye.

Altta Popomun altına yastık koyup yapıyoruz üste yapamıyorum daha çok canım yanıyor gibi oluyor ve p.. alamıyorum hiç.

alttayken o giriş anında eşine söyle boynundan falan öpsün yani o an hem hoşune gittiği için gevşiyorsun, hem aklın vajinada olmuyor, bak bunu lütfen hafife alma dene,

bu sefer pes etmek gibi bi niyetim yok:) ama bugünkü denememde de çok acı oldu bunlar beni korkutuyor ama inanıyorum rabbiminde yardımı ile olacak inş:KK43:

cnmmm benim merhaba öncelikle umarım en yakın zamanda atlatırsın.. cnmmm bence acının kaynağı yanlış yere doğru itmen ve kendini istemsiz olarak hala sıkman. bence biraz gevşe rahatla.. önemli olan bu ve vajina yönü. yönünü bildikten sonra gider tatlım. büyütme kafanda..

cnmmm benim merhaba öncelikle umarım en yakın zamanda atlatırsın.. cnmmm bence acının kaynağı yanlış yere doğru itmen ve kendini istemsiz olarak hala sıkman. bence biraz gevşe rahatla.. önemli olan bu ve vajina yönü. yönünü bildikten sonra gider tatlım. büyütme kafanda..

Kasılmıyorum aslında ama demekki beyin hala kasıyo..ah o yönü bi tutturabilsem acı çekmeden yapsm.ama şu anda acı felan düşünmüyorum inşallah eşimin penisi alayım da o zamanla geçer diye düşünüyorum

Nişanlımla kısa bir süre sonra düğünümüz olacak sorun şu ki flört dönemimizden itibaren yakınlaşmalarımız oldu (sürtünme yoluyla) sonraları bircok kez normal şekilde ilişkiye girmeyi denedik ve başarısız olduk o anda canım yanacak diye düşünüp kasılıyorum korkularım endişelerim kasılmamı artırıyor normalde o bölgeme ağda bile yaparken dokunmaktan korkan bir yapıya sahibim vajinismus muyum bunu da bilmiyorum. Evlenince böyle mi devam edecek napmalıyım yardım edin lütfen. Birde acaba sürtünme yle yakınlaşmıs olmamız buna sebep olmuş olabilir mi diye düşünüyorum:KK43:

Nişanlımla kısa bir süre sonra düğünümüz olacak sorun şu ki flört dönemimizden itibaren yakınlaşmalarımız oldu (sürtünme yoluyla) sonraları bircok kez normal şekilde ilişkiye girmeyi denedik ve başarısız olduk o anda canım yanacak diye düşünüp kasılıyorum korkularım endişelerim kasılmamı artırıyor normalde o bölgeme ağda bile yaparken dokunmaktan korkan bir yapıya sahibim vajinismus muyum bunu da bilmiyorum. Evlenince böyle mi devam edecek napmalıyım yardım edin lütfen. Birde acaba sürtünme yle yakınlaşmıs olmamız buna sebep olmuş olabilir mi diye düşünüyorum:KK43:

Şimdiden dokunmaya başla alıştır kendini canım olumsuz hikayelere takılma kimse sana ilk gecenin çok zevk dolu geçtiğini anlatamaz. Ayıptır bi kere. Onun için körü hikayeler geliyo kulağımıza. Nişanlı olupda kasılman şu an ilişki istemediğin içindir. Bende öyle olmuştu. Bence bi müddet vajinayı dinlendir kasılmayı unutsun derim. Nikahtan önce ilişki yaşamaya çalışma bence. Herşey zamanında güzel.

arkadaşlar bişey sormak istiyorum eşli denemede sanki bi duvara dayanıyo ozaman çok yanma ve acı var yönden dolayımı mı yani
duvara dayanıp ilerlemiyor değil mi? şimdi bak sana şu şekilde anlatıym ordan anla canım.
sırtüstü yattın bacaklarını kendine doğru çektin dizlerden kırarak, parmağını vajinaya girdirsen bir boğum girdikten sonra bahsettiğin gibi sanki yolun sonu gibi duvar gibi birşey hissedersin ilerlemez, ama parmağını sağa sola salladığında farkedersin ki yolun devamı var ama virajlı =) parmağını ilerlettiğinde boğum yerlerinden bükmek zorunda kalırsın çünkü içi kıvrımlı gibidir, parmağın içerde kanca gibi şekil alır yani,
ama poponun altına yastık koyarsan yani poponu yükseltirsen, parmağını girdirdiğinde bu defa parmak dümdüz kıvırmaya gerek kalmadan girer, yani pozisyonlarda üstte deniyorsan öne eğil popon arkadan kalksın vajina aşağı baksın gibi... alttaysan poponun altına yastık koy...

bu şekilde değilde pns tamamen girdiğinde, kasıklarına sanki baskı ağrı hissediyorsan o arkadaşın dediği gibi alışınca geçecek düzenli deneme yapmaya devam et.

Son düzenleme:
cnm ben içime her pozisyonda alabiliorum.. bi sıkıntı yok yani. yanma da yok artık geçti. ilk denemelerde çok oluodu ama geçti. zevk de yeni yeni almaya başladım. ama canım benim çok sık denemek de fayda var. ne kadar çok yaparsanız o kadar sürede alışırsın.. kendini kasma artık sonuçta olan oldu. girdiğini gördün. demek ki önünde engel yok. bunları düşün yani.

Ya arkadaşım kaç denemeden sonra yanman geçti.

Ya arkadaşım kaç denemeden sonra yanman geçti.
canım herkesin yapısı farklıdr ne kadar düzenli denersen ne kadar kendini zevk almaya odaklarsan rahat atlatırsın, bak altta arkadaşa yazmıştım onu oku sonuna kadar girdiğinde bir batma hissediyorsan o zamanla geçer ama yarıda kalıyor tam girmiyor diyorsan o yönle alakalıdır, haa birde şu var mesela zamanla alışacaksın ama mesela ilk başlarda üstte yendiysen mesela tamamen dik oturma eğimli ol o zamanda baskı hissedersin, yani kendini zorlayacak şeyleri alışınca yaparsın dikkat et.

canım herkesin yapısı farklıdr ne kadar düzenli denersen ne kadar kendini zevk almaya odaklarsan rahat atlatırsın, bak altta arkadaşa yazmıştım onu oku sonuna kadar girdiğinde bir batma hissediyorsan o zamanla geçer ama yarıda kalıyor tam girmiyor diyorsan o yönle alakalıdır, haa birde şu var mesela zamanla alışacaksın ama mesela ilk başlarda üstte yendiysen mesela tamamen dik oturma eğimli ol o zamanda baskı hissedersin, yani kendini zorlayacak şeyleri alışınca yaparsın dikkat et.

Kaderim burada mısın sana birsey soracağım

efendim canım burdayım =)

Canım şimdi ben 18 martta bir kere olsun eşli deneme de başarılı olmuşturm. Sonra bahaneler di işti regli derken bir daha yapmadık. Ta ki dün geceye kadar.
Denedik ama yarıya kadar girdi. Acayip bir yanma oldu. Nerde hata yaptılk bilmiyorum. Üstte idim . Penis eğik idi ama itsemde olmadı. Ve çok yanma oldu. Yani git gel yapmaya çalıştık biraz daha iyi gibi oldu fakat yine de ilerlemedi. Sence nerde sorun

Canım şimdi ben 18 martta bir kere olsun eşli deneme de başarılı olmuşturm. Sonra bahaneler di işti regli derken bir daha yapmadık. Ta ki dün geceye kadar.
Denedik ama yarıya kadar girdi. Acayip bir yanma oldu. Nerde hata yaptılk bilmiyorum. Üstte idim . Penis eğik idi ama itsemde olmadı. Ve çok yanma oldu. Yani git gel yapmaya çalıştık biraz daha iyi gibi oldu fakat yine de ilerlemedi. Sence nerde sorun
yanma hissi kurulukta olur canım yağladıysan bile demek ki sona kadar yağlayamamışsın vajina içini,yanm olduğundan kendini kasarsın zaten ilerlemez.

yanma hissi kurulukta olur canım yağladıysan bile demek ki sona kadar yağlayamamışsın vajina içini,yanm olduğundan kendini kasarsın zaten ilerlemez.

Ya aslında yağ yapıyoruz canim ama bir süre sonra Penis ucu değil yanları vajinaya yapısiyor sanki ve yanma vajina girişte değil iç kısmında o idrar torbaları olan hemen orda yanma oluyor . Yönde mi sorun yaşıyoruz acaba anlayamadım ki

Ya aslında yağ yapıyoruz canim ama bir süre sonra Penis ucu değil yanları vajinaya yapısiyor sanki ve yanma vajina girişte değil iç kısmında o idrar torbaları olan hemen orda yanma oluyor . Yönde mi sorun yaşıyoruz acaba anlayamadım ki
senin yanmadan kastın canım tamamen girdikten sonra kasıklarda bıçak saplanıyor gibi baskı hissi mi, yoksa yarıda mı kalıyor yanma hissi olunca?

X