Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

2 parmakta ben de zorlanmıştım hatta hiç alamadım diyeyim sana.
Sonra kendime mumdan aparat yaptım, fırt diye giriverdi :KK1:
Bence sen de aparat yapabilirsin mumdan. Mumu al peçeteyle bi güzel sar, bi de streçle güzelce. Sonra prez. geçir ve başla egzersize.
O dediğin boğum gibi yeri geççmen için ihtiyacın olan şey sadece rahatlamak... Müzik dinle, dizi izle, film izle. Ama egzersizi unut. Kendi kendine gircek zaten emin ol.
Canim sen yendinmi

penis aşamasında olup da yön sıkıntısı çekenlere ben üstte olunca hiç yapamıyorum kendimi eşime bırakınca daha rahatım diyenlere bir pozisyon tavsiyem var.yüz üstü yatın altınıza yastık koyun bu pozisyonda elinizle kendinizi uyarma şansınız var.ayrıca penis tam yerini buluyor yön sıkıntısı kesinlikle olmuyor.ben uzun süre yüzüstü uğraştım olmadı bu pozisyonda beklemeden yendim keşke daha önce keşfetseymişim diyorum.mutkala deneyin.

hayırlı geceler...çok uzun zaman oldu buraya yazmayalı....Allah yardımcınız olsun zor bir durum ama atlatılmayacak bir şey değil...

2 parmakta ben de zorlanmıştım hatta hiç alamadım diyeyim sana.
Sonra kendime mumdan aparat yaptım, fırt diye giriverdi :KK1:
Bence sen de aparat yapabilirsin mumdan. Mumu al peçeteyle bi güzel sar, bi de streçle güzelce. Sonra prez. geçir ve başla egzersize.
O dediğin boğum gibi yeri geççmen için ihtiyacın olan şey sadece rahatlamak... Müzik dinle, dizi izle, film izle. Ama egzersizi unut. Kendi kendine gircek zaten emin ol.

Pardon mum değilde bu dediğini kulak çubuğuyla yaptım prez. Hariç ama yapamadım hiç ucu çok sert geldi hiç yapamadım.iki parmak yarısına kadar alabildm . Nsl olck bilmyrm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kendi kendini bozmak ne kadar çirkin bi laf :26:
Ben de bu yöntemle yendim bu hastalığı ama kızlık bakirelik falan görmüyodu gözüm. Yeter ki bitsin dedim, 7 cm çapında aparatla çalıştım kendi kendimi bozmadım (!) Yine geldi kan.
Sözüm sadece size değil bu hastalığı yenmek isteyen herkese. Eğer çare bulmaya kararlıysanız bekareti bi tarafa atın. Eşinizle konuşun. Bunun tedavisi bu bu diye. Eğer anlayışlıysa zaten kendisi yardımcı olacaktır size. Şunu da söyleyeyim doktora gidecekseniz, bu sefer siz değil doktor sokuyor aparatı. Bu bence daha kötü bişey. Sizin tabirinizle doktor bozuyor sizi.
Parmak egzersizi evde kendi mahreminizde yapacağınız en güzel tedavi yöntemi.

offff bilmiyorum bozmakmı diyim yırtılmakmı diyim canım çok sıkkın :KK43: ben kendim yaparken kan gelse düşer bayılırım bunun başka bi yöntemi yomu parmak egzersizinde 1 boğum sokabiliyorum ya oraya penisin girmwsinden korktuumuz için bu hastalık başımıza geldi parmak sokmakta aynı yaaa ne biliyim:KK43: ben grup terapisine gidsiyoeum yani doktor tek tek herkesin içinde aparatmı sokcak anlamadım ben bunu

arkadaşlar merhaba.. ben de vaji hastasıydım neyse ki kurtuldum çok şükür.. 3 hafta falan oldu yeneli. şuan hiç sıkıntı yok. normal bir şekilde ilişkiye girebiliorum artık.kendinize inanın ve güvenin. yapanların sizden hiç bir fazlası yok bunu unutmayın. ve egzersizlerinizi de bıkmadan usanmadan yapın. ne kadar çok egzersiz yaparsanız penis denemesinde o kadar başarılı olursunuz.. yardım isterseniz, sorularınız olursa eğer ben burdayım.. istediğiniz herşeyi aklınıza takılanları sorabilirsinizz

Arkadaşlar 2 gündür parmak egzersizi yapıyorum. Tek parmağımı rahatlıkla alabiliyordum zaten sorun yoktu ama iki parmağa gelince yarısına kadar alıyorum ve o ilk girişteki halka gibi yer bir türlü esnemiyor. Çalışıyorum çalışıyorum olmuyor ve canım acıyor.Sizinde böyle mi oluyordu. Devam edeyim mi egzersizlere böyle başından geçen arkadaşlar yazabilir mi lütfen çok ihtiyacım var :KK43:(

cnmmmm sakın bırakma bak.. devam et. evet ilk başlarda öle oluyor. bak aslında olmuyor da oluyor gibi geliyor.. biyerlerde aksilik aradığımız için oluyor bunlar.. şöle düşün tek parmak giriosa 1 parmak daha rahat girer.. canın yandığı anda parmağını çekme sakın eğer çekersen geri teper ve bi sonraki denemende başarısız olursun bunu bil.. o esnada derin derin nefes alıp ver. ıkın ve yavaş yavaş sokmaya çalış. aklına hatta güzel şeyler giter. bak ben anne olmak istiyorum ve her zorlandııımda aklıma bebek fikrini getiriodum ve bazen bi açıodum gözümü alabilmişim....

arkadaşlar sorusu olan var mı, 1 haftadır yoktum önceki sayfalara bakma şansım olmadı.

selam kaderim nasılsın canım avesradan haberin var mı ne yaptı bebişten bir haber aldın mı?:emir_bebek:bende geçen ay doktora gittim vajinal ultrason yaptı kendime inanamadım :KK76:bir sene boş yere çekmişim bu sıkıntıyı dedim ağladım kendikendime:KK25:.doktora da anlattım En Büyük KK kaderim var o zeytinyağıyla eşli deneme önerdi o şekilde başardım dedim tebrik etti kendinizi kasmaya sıkmaya gerek yok dedi bu çok güzel bir olay dedi:KK17:
en kısa zamanda yenin ertelemeyin arkadaşlar:KK16:

selam kaderim nasılsın canım avesradan haberin var mı ne yaptı bebişten bir haber aldın mı?:emir_bebek:bende geçen ay doktora gittim vajinal ultrason yaptı kendime inanamadım :KK76:bir sene boş yere çekmişim bu sıkıntıyı dedim ağladım kendikendime:KK25:.doktora da anlattım En Büyük KK kaderim var o zeytinyağıyla eşli deneme önerdi o şekilde başardım dedim tebrik etti kendinizi kasmaya sıkmaya gerek yok dedi bu çok güzel bir olay dedi:KK17:
en kısa zamanda yenin ertelemeyin arkadaşlar:KK16:
canım benim iyiyim hamdolsun, seni gördüm daha iyi oldum =)
avesradan haberim yok malesef =( mail attım ama cvp alamadım hiç.inşallah iyidir ikiside.
ne kadar haklısın kendi kendimize yazık ediyoruz.
estağfurullah canım :KK17:aaaa utandım şimdi, =)
dr zeytinyağa bişey dedi mi =) hani burda yağa zararlı diyenler var ya =) benim sorduğum dr da zararı olmaz demişti ama yinede başka dr ların da tavsiyesi iyi olurdu.
bu arada bende şuan ki dr uma da söylemiştim, nasıl yendin dedi kendi kendime zeytinyağ kullandım dedim, aferin sana demişti :KK1:

Son düzenleme:
arkadaşlar sorusu olan var mı, 1 haftadır yoktum önceki sayfalara bakma şansım olmadı.
kkaderim ben de yeneli 1 ay oldu gecen hafta hersey cok guzeldi gitgellere de alismistim hatta ben bile sasirdim baski hissinin gecmesine .ama sonra dis agrim yuzunden antibiyotige baslamistim ya hapin bitmesine yakin vajinamda kaşıntı ve akinti oluştu antibiyotigin yan etksiymis ve ben bunu psikolojik olarak kafama taktim sanirim ki bu son denememde cok yanma hissettim gecen haftaki o rahatligimi bulamadim ve cok uzgunuuuuumm :KK43:ne yapmaliyim ne onerirsin😟

arkadaşlar merhaba.. ben de vaji hastasıydım neyse ki kurtuldum çok şükür.. 3 hafta falan oldu yeneli. şuan hiç sıkıntı yok. normal bir şekilde ilişkiye girebiliorum artık.kendinize inanın ve güvenin. yapanların sizden hiç bir fazlası yok bunu unutmayın. ve egzersizlerinizi de bıkmadan usanmadan yapın. ne kadar çok egzersiz yaparsanız penis denemesinde o kadar başarılı olursunuz.. yardım isterseniz, sorularınız olursa eğer ben burdayım.. istediğiniz herşeyi aklınıza takılanları sorabilirsinizz

Benim de iyice alismitim ama kkadrime soru yazdim okusana son denemmde cok moralim bozuldu onun oncesinde cok iyiydim .sen nerelerdeydin bayadir yoksun var mi bebis haberleri

kkaderim ben de yeneli 1 ay oldu gecen hafta hersey cok guzeldi gitgellere de alismistim hatta ben bile sasirdim baski hissinin gecmesine .ama sonra dis agrim yuzunden antibiyotige baslamistim ya hapin bitmesine yakin vajinamda kaşıntı ve akinti oluştu antibiyotigin yan etksiymis ve ben bunu psikolojik olarak kafama taktim sanirim ki bu son denememde cok yanma hissettim gecen haftaki o rahatligimi bulamadim ve cok uzgunuuuuumm :KK43:ne yapmaliyim ne onerirsin😟
canım kendini tam olarak verememişsin, odaklanamadığın için yeterince kayganlık olmamıştır, takma kafana sen , giriş anında eşin seni uyarmaya devam etsin kızlara söylüyorum hep, boynundan ensenden pozisyona göre nasıl denk gelirse etkileyecek şekilde uyarırsa sorun olmaz üzülme bu geçici o anlık birşey korkuya dönüşmesine izin verme.

canım benim iyiyim hamdolsun, seni gördüm daha iyi oldum =)
avesradan haberim yok malesef =( mail attım ama cvp alamadım hiç.inşallah iyidir ikiside.
ne kadar haklısın kendi kendimize yazık ediyoruz.
estağfurullah canım :KK17:aaaa utandım şimdi, =)
dr zeytinyağa bişey dedi mi =) hani burda yağa zararlı diyenler var ya =) benim sorduğum dr da zararı olmaz demişti ama yinede başka dr ların da tavsiyesi iyi olurdu.
bu arada bende şuan ki dr uma da söylemiştim, nasıl yendin dedi kendi kendime zeytinyağ kullandım dedim, aferin sana demişti :KK1:

bende seni gördüğüme sevindim canım benim :13:
zeytinyağı konusunda özellikle birşey belrtmedi zararlıdır yada zararsızdır diye sadece tebrik ederim dedi psikolojik yardım alabilirsiniz dedi bide:KK53:
bende biz orda birbirimize psikolojik danışmanlık yapıyoruz dedim :KK1:
bendede prolaktin hormonu yüksek çıktı bide haşimato hastası olabilirmişim dahiliyeye yönlendirdiler bakalım önümüzdeki ay test yaptırıcam sonuçlar ne çıkıcak :18:

Benim de iyice alismitim ama kkadrime soru yazdim okusana son denemmde cok moralim bozuldu onun oncesinde cok iyiydim .sen nerelerdeydin bayadir yoksun var mi bebis haberleri

cnm bende boğaz iltihabı geçirdim. hastanelik oldum. 1 haftadır falan yatıodum sürekli. o yüzden foruma girememiştim. cnm bebek yok ya. bende şuan regl oldum işte. bu ay artık yapmayı düşünüoz.. cnm okudum yazını da. takmamaya çalış tatlım. herşeyi oraya bağlama. bak ne güzel alışmaya başlamışsın da. bence bozma artık. olduğunu bil ve sadece bunu düşün

canım kendini tam olarak verememişsin, odaklanamadığın için yeterince kayganlık olmamıştır, takma kafana sen , giriş anında eşin seni uyarmaya devam etsin kızlara söylüyorum hep, boynundan ensenden pozisyona göre nasıl denk gelirse etkileyecek şekilde uyarırsa sorun olmaz üzülme bu geçici o anlık birşey korkuya dönüşmesine izin verme.
peki kasinti ve akinti antibiyotigin yan etkisinden midir gecici mantar enfeksiyonu mudur yoksa ? Basiniza gelmis mi idi kkaderim

cnm bende boğaz iltihabı geçirdim. hastanelik oldum. 1 haftadır falan yatıodum sürekli. o yüzden foruma girememiştim. cnm bebek yok ya. bende şuan regl oldum işte. bu ay artık yapmayı düşünüoz.. cnm okudum yazını da. takmamaya çalış tatlım. herşeyi oraya bağlama. bak ne güzel alışmaya başlamışsın da. bence bozma artık. olduğunu bil ve sadece bunu düşün
gecmis olsum canimmm ya ins benim de aantibiyotk bitti ama arkasından yan etki birakti .belki de psikolojik son iki denememde de cok yanma hissettim.sen pozisyon olarak hangisine alistin burcu? Hersey normal mo artık? Benim de ne guzel yanmalarom gecmisti ya nerden cikti bu olumsuzluk:KK43:tam diyordum artik ins zevk almaya baslarim diye ama ona daha zaman var sanirim

X