Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

tebrik ederim canım çok sevindim inşlh bizde yeneriz en kısa zamanda

inşallah canım rabbim kimseleri bu dertle sınamasın zaten evlilik yeni bir hayat zorlukları var bir de üstüne bu eklenince ne kadar büyük bir yük oluyorr çabucak kurtarsın rabbimmmm :KK19::KK19:

icimiz kipir kipir oldu shimarik tesekkurler ben de kutlamami simdi yapiyorum seninle birliket darisi yenmek isteyenlerin basina angel_girl ve inci12 nin basinailk sirada onlarinun da ins bir kac güne kalmaz halayini cekeriz

canım eskiden her yenen için yapardık son zamanlarda olmadı içimizde kalmasınnn bizde gelin olduk he huuu:21::21::21::21:

canım eskiden her yenen için yapardık son zamanlarda olmadı içimizde kalmasınnn bizde gelin olduk he huuu:21::21::21::21:
Evet icimizde kalmasin cok şükür yendik darisi yenmeye calisanlara .hadi petty ve burcu nerde biz onlarla birlikte yenmistik yuppiii :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119:

Son düzenleme:
petty sen yenen birisin bende haftaya eş denmesi yapacağım eşim izine gelecek sadece 2 gecemizvar:KK43:(( 13 cm aparat alıyorum amahergün düzenli yapamıyorum kaynanamlarda kaldığım için ..eş denemesi yapacağım haftaya cuma ama çok korkuyorum:KK43:( yardım edin lütfen neler neler yapayıma dan zye yardımcı olurmusunuz

canım sen uzun zamandır egzersiz yapıyosun ve bu işin sonuna geldın..hiç korkma canım panikte yapma cunkü sen başarıcaksın...ilk önce mutlaka ve mutlaka aparatınla deneme yap daha sonra penis denemesine geç ve aparatınla yaparken aparatı bolca yagla ki vajina içinde yaglansın daha sonra eş denemesini geç ıkınmayıda unutma canım sen başarıcaksın bunu inş hayırlı haberlerını alıcaz..çabukta vazgecme üstüne git

Evet icimizde kalmasin cok şükür yendik darisi yenmeye calisanlara .hadi petty ve burcu nerde biz onlarla birlikte yenmistik yuppiii :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: :119:

:119: :119: :119: :119: :119: :119: :119: burdayım kızlar yupiiii wuhuuu :119: :119: :119: :119:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55: :KK55:

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

:79::79::79::79::79::79::79::79::79::79:

:92::92::92::92::92:

benim sorunum en baştan beri eşten kaçma dokundurmama değildi sadece p.. girişinde kasılıp izin vermiyordum o ana kadar herşey normaldi..
ben 5 aydır burda idim tüm sayfaları okudum cem keçenin vajinismus kitabını okudum artık alacağım bilgi bitti...
ilk sayfayı bulduğumda kulak çöpü denedim yapamadım sonra dedim aparat yapamayacağım:18::18:
uzun süre zeytinyağıyla denedik amma velakin bir türlü olmadı:2:
bi kaç ay öyle geçti dedim egzersiz yapayım yoksa olmayacak aparta yapamıyorum kendimde parmakla yapamıyorum eş parmağıyla denedim 2 sinide aldım regl oldum bir sürede öyle geçti sonra 1 ay da misafir vardı öyle kaldı derken geçenlerde yazmıştım artık evlilik yıl dönümüme yetişecek egzersiz yapmaya çalıştım ama eskisinden daha az kulak çöpü yani 16 taneyi zor yapıyordum sonuca geleyim
geçen gece dedim emlayla uyuşturalım da en azından parmakla orayı iyice genişlet deneme aklımızda yoktu sonra orası öyle uyuşmuş ki ben hissetmedim eşim makas bile yapmış sonra dedi deneyelim uyuştu dedi tamam zaten denemeye hep açığım :)) sonra güzel bir sevişme sonrası denedi oldu bak girdi dedi yok ben hissetmiyorum ya kabul etmedim dün gece de normal bi geceydi yattık uyumak için derken bir hareketlendik sonra denedi eşim uyuşturmadık sadece bebeyağı sonra bak dedi eşim girdi artık oluyor he huuu sevindik kutlama çikolatası yedik heheee :))
ve mutlu sonnn:KK19::KK19:

not: ben üstte hiç yapamadım o yüzden altta oldum ve yastık koyduk belime bebeyağıyla yendik şükür :)):KK55::KK55:

tebriklerr :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Tebrikler arkadaşım bir dertli daha bu agir yukten kurtuldu oh ne güzel:))
Darisi bu sıkıntıyı ceken tüm arkadaşlarımızın basina insaallah

çok teşekkür ederim.. umarım herkez en kısa zamanda kurtulur bu dertten. sabır doğru zaman ve birazcık cesaret. yani olup bittiğinde herkezin dediği gibi bu kadarcık bir sızı içinmi kendimi eşimi kahretmişim diyor insan bu yuzdenmi üzmüşüm kendimi.. kızlarr sakın pes etmeyin kafanızdaki tüm olumsuzlukları atın.

herkeze selamlar..

canım sen uzun zamandır egzersiz yapıyosun ve bu işin sonuna geldın..hiç korkma canım panikte yapma cunkü sen başarıcaksın...ilk önce mutlaka ve mutlaka aparatınla deneme yap daha sonra penis denemesine geç ve aparatınla yaparken aparatı bolca yagla ki vajina içinde yaglansın daha sonra eş denemesini geç ıkınmayıda unutma canım sen başarıcaksın bunu inş hayırlı haberlerını alıcaz..çabukta vazgecme üstüne git

inşallah canım bu sefer bende çok umutluyum inşallah aparatı aldığım gibi peniside almak nasip olur zamanı gelmiştir artık inşallah desteiğniz çok önemli ama gerçekten çok sağolun

Kızlar bu emla kremi hangi kısmı uyuşturuyor içeriyi komplemi yoksa sadece dış kısmımı

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben kayganlaştırıcı olarak pre seed aldım bugun geliyor kullanıp kullanmamakta kararsızım sizce kullanayım mı arkadaşlar. Birde ben öle mum falan sarıp egzersiz yapamıyorum bana zor gelio ürpertio beni :KK43: birde bu aparatları nerden temin ediyorsunuz ayrıca eşim aparatlara izin vermiyor parmaklada zor oluyor ne yapsamki bilemedim :KK43:

canım ben ultrason jel kullanıyorum hem ucuz hemde zararı yok.ben eş denemesindeyim.bi psikiyatriden yardım alıyorum.şu anda eş denemesindeyim ve hiç aparat denemesi yaptırmadı bana

egzersizlerde bile belinize kalçaya doğru yazdık koyun çok ama çok faydası var.dikkat edin kalçanızı yukar kaldırdığınızda hop diye giriyor.

X