Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Vajinismus burda son bulur shimarik gelin olurr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canimm bence sen 13 cm aliyorsan bitmistir bu is rahat ol ve eşinin gelmesini bekle

Ben kayganlaştırıcı olarak pre seed aldım bugun geliyor kullanıp kullanmamakta kararsızım sizce kullanayım mı arkadaşlar. Birde ben öle mum falan sarıp egzersiz yapamıyorum bana zor gelio ürpertio beni birde bu aparatları nerden temin ediyorsunuz ayrıca eşim aparatlara izin vermiyor parmaklada zor oluyor ne yapsamki bilemedim

Su bazli ve onayli ise kullanabilirsin bence.ben yendim ama hala kullaniyorum artik yavas yavas birakacagim.bence eşini ikna et çoğu eş ayni tepkileri veriyir benimki de niye herkes gibi dogal yolla olmuyor orayi ben genisletmek istiyorum ya zarar verirsen falan diyordu ama ben ikimiz icin de bu egzersizleri yapmak istedigimi onu mutlu etmek istedigimi soyleyince mecbur kabullendifakat mum itici geliyorsa parmakla yap ama muhakkak yap etkisi cok fazla kendine guvenin gelecek .ve esin yokken yap ben esimi ikna etmeme ragmen beni egzersiz esnasinda gormek ona itici geliyirdu ben de onun evde olmadigi vakitleri kolladim hep

detaylarını hemencik bekliyoruzz :) :)

ben şimdi son zamanlarda yenipte halay çekilemeyen tüm bayanlar içinnn başlıyorum
:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:
öncelikle tüm arkadaşlarımı kutlarım kupalarını takdim edeyim

tezahüratlar başlıyorrr trübünlerde
:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:
ve son bir ki üç dört

Son düzenleme:
detaylarını hemencik bekliyoruzz :) :)
benim sorunum en baştan beri eşten kaçma dokundurmama değildi sadece p.. girişinde kasılıp izin vermiyordum o ana kadar herşey normaldi..
ben 5 aydır burda idim tüm sayfaları okudum cem keçenin vajinismus kitabını okudum artık alacağım bilgi bitti...
ilk sayfayı bulduğumda kulak çöpü denedim yapamadım sonra dedim aparat yapamayacağım:18::18:
uzun süre zeytinyağıyla denedik amma velakin bir türlü olmadı:2:
bi kaç ay öyle geçti dedim egzersiz yapayım yoksa olmayacak aparta yapamıyorum kendimde parmakla yapamıyorum eş parmağıyla denedim 2 sinide aldım regl oldum bir sürede öyle geçti sonra 1 ay da misafir vardı öyle kaldı derken geçenlerde yazmıştım artık evlilik yıl dönümüme yetişecek egzersiz yapmaya çalıştım ama eskisinden daha az kulak çöpü yani 16 taneyi zor yapıyordum sonuca geleyim
geçen gece dedim emlayla uyuşturalım da en azından parmakla orayı iyice genişlet deneme aklımızda yoktu sonra orası öyle uyuşmuş ki ben hissetmedim eşim makas bile yapmış sonra dedi deneyelim uyuştu dedi tamam zaten denemeye hep açığım :)) sonra güzel bir sevişme sonrası denedi oldu bak girdi dedi yok ben hissetmiyorum ya kabul etmedim dün gece de normal bi geceydi yattık uyumak için derken bir hareketlendik sonra denedi eşim uyuşturmadık sadece bebeyağı sonra bak dedi eşim girdi artık oluyor he huuu sevindik kutlama çikolatası yedik heheee :))
ve mutlu sonnn

not: ben üstte hiç yapamadım o yüzden altta oldum ve yastık koyduk belime bebeyağıyla yendik şükür :))

Son düzenleme:

hadi geçmiş olsun canım çok sevindim darısı bizlere fakat ben şunu farkettm bu siteye baglı olan er yada geç yeniyor o yüzden bende çok umutlym

hadi geçmiş olsun canım çok sevindim darısı bizlere fakat ben şunu farkettm bu siteye baglı olan er yada geç yeniyor o yüzden bende çok umutlym

sağol canım gerçekten öyle ısrarla söylüyordum ben burayı bulduysan bu iş olmuş bil diye :) teşekkürler arkadaşlar teşekkürler

tebrik ederim canım çok sevindim inşlh bizde yeneriz en kısa zamanda

icimiz kipir kipir oldu shimarik tesekkurler ben de kutlamami simdi yapiyorum seninle birliket darisi yenmek isteyenlerin basina angel_girl ve inci12 nin basinailk sirada onlarinun da ins bir kac güne kalmaz halayini cekeriz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…