Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kkaderim nerelerde acaba ? O burda olsa daha da aydinlatirdi ama ben yanlis bilmiyorsam ZAR DEDIGIMIZ sey vajinayi tamamen kapatan pıt diye delinen ve sonrasinda kanayan birsey degil ki vajinanin agzinda bulunan agzini cevreleyen aslinda ortasi delik biryer ve biz parmak egzersizleri ile orayi esnettigimizden o zar da bi aşınma olmuyor ve kan gelmiyor zaten internette okumustum bayanlarin aslinda % 47 sinde mi ne kanama olmazmis.kanama olmasinin sebebi bayanin kendini kasmasindan ötürü o ortasi delik olan ve vajina agzini saran zarin asinmasi ve yirtilmasi.benim de kanamam olmadi ve o zar esnediginden dolayi kenarlara dogru açıldı bence

kızlar biz eşimle bi kaç yıldır birlikte oluyorz bir keresinde 1damlacık kan geldi çok açık renk onun dışında gelmedi bizde zarın esnek olduğnu düşündük aldırmadık 10 gün önce smear testi yaptı doktor kanama oldu doktor zar kanaması dedi sanırım daha yeni yırtıldı yani herkesin ilişki sırasında yırtılır diye bişi yok o gün test yapılırken kendimi de kastığımdan biras da cnm yandı kanama aralıklarla 2 gün sürdü ama az az ve açık renk

cok teşekkür ederim cnm çünkü yorumları okuyunca hamileyken muayene nasıl olacaksn diyen doktorlar varmış aslında bu doktoru çok kişi tavsiye ediyo ama sanırım biras daha arastrma yapmalıyım kendime göre en iyisini bulmalıym :)

başkalarına iyi gelen doktor herkese gelecek die bişey yok sen başka doktorlara bak canım :KK70:

kızlar biz eşimle bi kaç yıldır birlikte oluyorz bir keresinde 1damlacık kan geldi çok açık renk onun dışında gelmedi bizde zarın esnek olduğnu düşündük aldırmadık 10 gün önce smear testi yaptı doktor kanama oldu doktor zar kanaması dedi sanırım daha yeni yırtıldı yani herkesin ilişki sırasında yırtılır diye bişi yok o gün test yapılırken kendimi de kastığımdan biras da cnm yandı kanama aralıklarla 2 gün sürdü ama az az ve açık renk
zar aldirmak ne demek acaba boyle seyler duyunca da suphe oluyor acaba zar orda iken hamile kalinamaz mi? Ama sonucta p.s sonuna kadar giriyor

ya ben hala alttayken sorun yaşıyorum nasıl olcak bu bilmiyorum..gerçi cokta olmadı gecer dıe düşünüyorum..sen ne kadar zamanda daha da aışmaya başladın? :KK76:
gectigimiz c.tesiden beri petty daha rahatim ama ondan once araya regl falan girdu belki en fazla 5 defa yapmisizdir ama simdilerde iyiyim cok sukur gel gitlere de alistim.bi kere yazmistim esim evde yokken gel gite alisayim diye 2-3gun 12 cm lik aparatla git gel yaptim Ardarda

gectigimiz c.tesiden beri petty daha rahatim ama ondan once araya regl falan girdu belki en fazla 5 defa yapmisizdir ama simdilerde iyiyim cok sukur gel gitlere de alistim.bi kere yazmistim esim evde yokken gel gite alisayim diye 2-3gun 12 cm lik aparatla git gel yaptim Ardarda

valla o kadar bıkmısım ki daha egzersiz yapmamam :KK70: benımde araya regli girdi pazardan beri 1 gun arayla yapıyorum alıştıkca arayı uzatıcam inş bende bakalım hayırlısı..

sen poponun altınamı yastık koyuyosun yoksa üsteykenmi deniyosun..eger altta yapıyosan mutlaka poponu yukseltecek yastık koy..ve duvar gibi yere geldiğinde dur sakinle nefes al ver ve sonunda derın nefes al verırıken ıkın ve aynı zamanda alttaysan elinle tut penısı sok vajınana..üsteysende ıkınırken otur

TŞK ederim canım yastık koymuyodum bide koyarak denicem inş bu defa olur

peki acı hissettinizmi ilişkiye girerken?

ilk girişte acı hissetmedim baskı hissettim acımadı tabı yavaş yavaş soktuk tamamını aldıktan sonra içinde biraz acıma oldu gerilmeden dolayı ama düşündüğüm kadar çok değildi yanı dayanılmıcak bşy yoktu ertesi günde kremsiz denedik yine tamamı girdi tabı gel git yapamadık braz alışsın istedim ama gerçkten korktuğumz kadar bşy yok canımmm

petty sen yenen birisin bende haftaya eş denmesi yapacağım eşim izine gelecek sadece 2 gecemizvar:KK43:(( 13 cm aparat alıyorum amahergün düzenli yapamıyorum kaynanamlarda kaldığım için ..eş denemesi yapacağım haftaya cuma ama çok korkuyorum:KK43:( yardım edin lütfen neler neler yapayıma dan zye yardımcı olurmusunuz

X