Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bazen aparatı yagszda alabiliyorum ama ilk girişte beni yorluyor malesef ama ugraşınca giriyor şükür.haftaya eşim gelecek 2gece kalıp gdeck inşallah artık olur :-(

Korkunun ecele faydasi yok doktora gitmem en sagliklisi, korkulacak biseyin yok , git gellere alistiysan basarmissin mutluluklar gerisi kolay artik, keyfini cikar cnm
Baska bir sebepten degik antibiyotik kullanimindan olmus dogal yollarla gecmez mi ki???
Bi de yanmadan dolayi iliskiye giremiyorum gitgellere de daha yeni alismistim ara verince tekrar acemilik yasar miyim ki((

Baska bir sebepten degik antibiyotik kullanimindan olmus dogal yollarla gecmez mi ki???
Bi de yanmadan dolayi iliskiye giremiyorum gitgellere de daha yeni alismistim ara verince tekrar acemilik yasar miyim ki((

Daha önce benim geçmişti ama yanmam yoktu, ne zamandan beri var ve nezamandir yanma var Cnm? Acemilik niye yasayasin ki arada egzersiz yaparsin alis bence ama sunu bil, bu isi asla görev görme !! İçinden gelerek yasa cnm

bazen aparatı yagszda alabiliyorum ama ilk girişte beni yorluyor malesef ama ugraşınca giriyor şükür.haftaya eşim gelecek 2gece kalıp gdeck inşallah artık olur :-(

İlk girişte yorar kyganlastirici sivil gelmiyor çünkü, ugrasir hissederek odaklanarak yaparsan rahatlarsin. Biraz daha yagli dene derim tatlim kendinden emin oldukça yagsiz devam et

canım bende yumurtalık iltıhabı olmustu antıbıyotık kullandım gectı..fakat ilşkiye gırdıgımden beri bende de koyu sarı ve turuncu renkte akıntı oluyo.bende bugun soracaktım ki sizde de varmı die

Kızlar biliyorsunuz ki ben aynı zamanla psikiyatriste gitmiştim ama ondan daha erken başarıp vajiyi yenmiştim..fakat dün psikiyatristıme teşekkür etmeye gıttıgım de bebek olayınıda sordum..hem psikolojikmen hemde fızıken en az 1 ay beklememı söledi yanı vajıyı yener yenmez hamıle kalmama mı böle daha ıyı olacagını tamamen beynıme söz gecırmemı istedi sizlerle de paylaşayım dedim anne olmak isteyen cok kişi var çünkü..

Daha önce benim geçmişti ama yanmam yoktu, ne zamandan beri var ve nezamandir yanma var Cnm? Acemilik niye yasayasin ki arada egzersiz yaparsin alis bence ama sunu bil, bu isi asla görev görme !! İçinden gelerek yasa cnm
Yani 2 gundur akinti ve yanmayi fark ettim cok degil yanmam hafif yogurt vucuttaki mikrobu atarmis kac gunde gecmisti senin? en azindan biraz beklesem de ondan sonra geçmese gitsem

canım bende yumurtalık iltıhabı olmustu antıbıyotık kullandım gectı..fakat ilşkiye gırdıgımden beri bende de koyu sarı ve turuncu renkte akıntı oluyo.bende bugun soracaktım ki sizde de varmı die
Ben de antibiyotikten sonra basladi o kasinma ve akinti krem gibu rengi ama peceteye silince sari gibi sen de de mi var ben de antibiyotige bagli mantar olusabiliyormus oyle bisey sanmistim senin peki iliski esnasinda yanman oluyor mu akintidan sebepli

yanmam olyo ilişkide sızlama da oluyo bazen sonra bı bakyorum akıntım beyaz değil koyu sarı yada turuncu gibi

Merhaba 😊üyeliğimde şifreyi unuttumm, şu site yapılanması sırasında kaderimm seninle yazışmıştık ve pretty ☺️ ben de aştm 5 ay sonra hemdeee hemencik oldu daha zevk almadım acı çekiyorum hala kasıyorum ama korkmuyorum artk zamanla aşarım değilmi şmdilik gün aşırı deniyoruz sanki git gide azalıyor acı, ve bebekte istiyoruz ☺️ olurmu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yanmam olyo ilişkide sızlama da oluyo bazen sonra bı bakyorum akıntım beyaz değil koyu sarı yada turuncu gibi

Akıntı rengi sarı turuncu gibiyse aksatma bi kadın doğuma git enfeksiyon olabilir .sağlıklı akıntı rengi şefaf olmalı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Akıntı rengi sarı turuncu gibiyse aksatma bi kadın doğuma git enfeksiyon olabilir .sağlıklı akıntı rengi şefaf olmalı.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ben zaten yumurtalık iltihabı gecırdım..daha yenı bıttı antıbıyotıgım hemde 2 kutu üst üste kullandım..cınsel ilişkiyı yenı yasadıgımdan kaynaklı olabılır dıe düşünüyorum şimdilik olmadı gidicem gene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…