Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaslar bizde bugun deneyecegiz emla yi mi öneriyorsunuz? Egzersiz yapamiyorum bitsin istiyorum artik

evet emla uyusukluk saglar hissetmezsin fakat bi baskı olabılır panık yapma..egzersız yapmanda senın acından yararı olacaktır cunku beynıne bunu kabul ettırmezsen emlasız ılışkın yalan olur...eger basarırsandan zamanla emlayı bırak ve penısı ıkınarak al içine

canım penis idrar kesesine baskı yaptıgından böle hissediyoruz bende de oluyo ve zamanla alışıyomussun buna bende alttayken pek gel git yapamıyorum zamanla alışıcaz üstte daha rahat olyorum ben sende öle dene bi süre

bnde üstte deniyorum zaten hep ben alttayken korkuyorum :KK43: inş aşıcam ya allahın izniyle allah hepimize yardım etsin

Kizlaaaaaarrr demiştim ya tam yumurtlama doneminde kanal tedavisi icin antibiyotik almaya basladim diye .neyse o yüzden yumurtlama donemini es geçtik ama iyi de oldu gibi git gellere iyice alismistim son denemelerim cok rahatti ama simdi da basima ne geldi vajinal akintim var cok ve hafif sari kasinti ve yanna hissi de var internetten arastirdim Antibiyotik kullanimina bagli genelde oluyormus onu okuyunca rahatladim ama doktora gitmeden kendi kendine gecer mi ki ya da annem hep diyordu yogurt ye ilacin zehrini atsin diye sizce faydasi olur mu basina gelen var mi ya da duydunuz mu

canım emlayı sürüp kaç dk bekledin bide üsttemydın sen

canım sürdüm yarım saat bekledim ewet hep üstteydim alttayken yapamıyorum :S girişe kremi sürdüm sonra bide parmağımla braz içine sürdüm yarım saat bekledim sonra üstteydim braz girdi ucu çok hissetmedim sonra elimle tamamını soktum ilk kez beklediğim korktuğum kadar acımadı içide sadece ilk olduğu için değişik hissediyorsun sanki karnina bşy sokuyolarmış gibi :) tamamı girdi ama gel git yapamadım sonraki gün kremsiz soktum yine üsttte tamamı girmeden gel git yaptık braz ama tamamı girmedi tabi alışssın diye dünde denemedik bakalım ne olacak inş artık sorunsuz yapabilirim :S awn n yaptın cnm deneyebildinmi dün?

Arkadaşlar kayganlaştırıcısız zeytin yağsız tek parmağımı acı duymadan alabiliyorum. Ancak ikili parmağa geçince sanki orda plastik bir halka varda açılmıyorda yırtılacakmış gibi acı veriyor sizinde böyle oluyor muydu. Çokta rahattım ama istem dışı kastığım için mi acaba bana öyle halka gibi geldi.

akinti ve kasilmanin ve hatta titremenin olmasi normaldir zamala duzene giriyor cnm, herşey psikolojik benim kurtulmamdaki enbuyuk kolaylik görev olarak görmemek bunu içimden geldiği sevdiğim için yasama isteği çok önemli. Ne olursa olsun egzersiz devam etmeli bu çok önemli sabir gerekli ve odaklanmak onemli

Arkadaşlar kayganlaştırıcısız zeytin yağsız tek parmağımı acı duymadan alabiliyorum. Ancak ikili parmağa geçince sanki orda plastik bir halka varda açılmıyorda yırtılacakmış gibi acı veriyor sizinde böyle oluyor muydu. Çokta rahattım ama istem dışı kastığım için mi acaba bana öyle halka gibi geldi.

Bana cevap veren yok muuuuuuuuuuu :KK43:(((((((

Cnm benim ne olursa olsun kendini rahat tut, kasma kendini ikiliye devam et daima pozitif ol, sabret. Sürekli devam et odaklan kendini ver ve evet basaracagim inancında olmalisin. Vajinani kendi kendine kasip gevseltebiliyorsan ilerlemelerini olumlu yonde

Cnm benim ne olursa olsun kendini rahat tut, kasma kendini ikiliye devam et daima pozitif ol, sabret. Sürekli devam et odaklan kendini ver ve evet basaracagim inancında olmalisin. Vajinani kendi kendine kasip gevseltebiliyorsan ilerlemelerini olumlu yonde

Normal mi yani o hissettiğim halka.. herşeye takılır oldum artık. Çok teşekkür ederim

Bana cevap veren yok muuuuuuuuuuu :KK43:(((((((
Alingirli aynisini ben de hissediyordum kikirdak doku gibi bisey ve sanki girisi engelliyor gibi .bence kayganlastirici veya yag kullanmalisin 2 parmaga gectiginde ve ilk once tek parmak iyice oraya alismali mesela ben 10 kez gir cikar yapiyordum.ve sonra iki parmak hemen girmedi mi onu orda biraz tutuyordum ve sonra ard arda nefes alirken ikinip geri cekiyordun nefes verirken hafifce itiyirdun bu sekilde ileri geri ileri geri derken giriyor zaman alabilri ama yilma:)

Cnm benim, büyük sorunlar küçük adimlarla çözülür. Kendime bu sözü prensip edinmiştim. Evet normal ilk zamanki durumunu düşün nereden nereye asama kaydettin. Zamanla düzeltecek darlikta var bunu unutma.

Birde ben ıkınınca p.. hemen çıkıyor. Başı giriyor sonra malum duvara takılıyoruz orda içime alayım diye ıkınınca hoop çıkıyor. Ayrıca Eşim boşaldığında ise hepsi içime gidiyor dışarı kaçan olmuyor .

Arkadaşlar ya kitlenme olur mu p.. girince bana yazar mısınız lütfen böyle bir korkum var kimsede cevap vermemeiş. :KK43:
En küçük şeylerle kendini bitiriyorsun. Katana çok takiyorsun. Psikolojincok önemli boyle yaparsan zor olur senin için. Unutma bizlerde ayni sorunu yasadik ama kendimizi yipratmadik mücadele ettik. Bu dünyada tek sorun yasayan sen ben bizler değiliz. Egzersiz yap tatlim bol bol

Kizlaaaaaarrr demiştim ya tam yumurtlama doneminde kanal tedavisi icin antibiyotik almaya basladim diye .neyse o yüzden yumurtlama donemini es geçtik ama iyi de oldu gibi git gellere iyice alismistim son denemelerim cok rahatti ama simdi da basima ne geldi vajinal akintim var cok ve hafif sari kasinti ve yanna hissi de var internetten arastirdim Antibiyotik kullanimina bagli genelde oluyormus onu okuyunca rahatladim ama doktora gitmeden kendi kendine gecer mi ki ya da annem hep diyordu yogurt ye ilacin zehrini atsin diye sizce faydasi olur mu basina gelen var mi ya da duydunuz mu
Yok mu bana da cevap veren:KK43::KK43:

Birde ben ıkınınca p.. hemen çıkıyor. Başı giriyor sonra malum duvara takılıyoruz orda içime alayım diye ıkınınca hoop çıkıyor. Ayrıca Eşim boşaldığında ise hepsi içime gidiyor dışarı kaçan olmuyor .

Burada senin aci ve kasilma duymaman zevk alman veya hissetmen önemli, sabir sadece normaldir

En küçük şeylerle kendini bitiriyorsun. Katana çok takiyorsun. Psikolojincok önemli boyle yaparsan zor olur senin için. Unutma bizlerde ayni sorunu yasadik ama kendimizi yipratmadik mücadele ettik. Bu dünyada tek sorun yasayan sen ben bizler değiliz. Egzersiz yap tatlim bol bol

Güven verdin bana varanasi çooook teşekkür ederim iyiki varsın :))

X