Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

merhaba arkadaşlar,
ben yaklaşık 1 yıldır sizleri sessizce ama dkkatlıce takip eden bir üyeyim. yaklaşık 1 yıldır korkularımla savaşıyordum. her söylenileni takip edip uygulamaya çalıştım ama başarılı olamadım daha doğrusu bir türlü cesaret edemiyordum taki dün akşama kadar. o kadar karamsardımkii doktora gidip tedavi de olsam başaramayacağıma şartlandırmıştım kendimi. dün akşam bu illetten kurtuldum krem yağ vs vs. hiç bir şey kullanmadan.

anlatmaya çalışayım; eşimle ön sevişmeyi olabildiğince uzun tuttuk sonra kkderimin paylaştığı yöntem ile kontrol bende olsun die üst pozisyonda denemek istedim. p.. yi kendim yerleştırdım ve yavaşça üzerine oturmaya çalıştım iilk başta olmayacak gibi oldu ama pes etmedim Kkderimin yazdıkları aklıma geldii hep pes etmek yok dedim nefes alıp verişlerimi kontrol etmeye başladım takıldığım yerde derin nefes alıp verdim ıkınarak nefes alıp verme işlemini yaptım. sonra bir baktıkki olmuş inanamadımm eşime sordumm oldumu dedimm ewet diyince mutluluktan ne yapacağımı bilemedim. sonra ben alta geçtim eşim üste normalde bu pozisyonda mümkün değildiki ben bacaklarımı açayım ama gördümya olmuştuya artık korku yerinee seviç sarmıştı beni. tekrar alt pozisyonda deme yapacaktık yine p ... yi kendim yerleştırdım ve eşim yavaşça ilerledi inanın banaa kızlar hiççç canım yanmadı hafif bi sızlanma ve baskı oluyor elbette ama dayanılmayacak bir sızlanma değil tarifsiz basıt bir sızlanma.. oyle kan revanlık bir durumda söz konusu deil peçeteyle sildim herşey olup bitikten sonra bir kaç damla birşeydi gelen ;:)))))

sevgili kkderim sana gerçekten çok teşekkür ediyorum arkadaşım.. pes etme noktasna geldiğimde senin iletilerin hep aklıma geldii vee devamm ettim pes etmiycem dedim.

sonuç : çok mutluyummmmm darısııı başınızaa arkadaşlarrrr sakın pes etmeyinnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

sevgiler..

gözün aydın canım tebrikler :KK70: :21:

bu gece denicem bende dua edin banada olmasını çok istiyorum sizler gerçekten cesaret veriyorsunuz bize

inan dualarıma hep sizide katıyorum allahım yardımcımız olsun eminim sende başarıcaksın olumsuz düşünme sakın er yada geç olacak ama korkarak yaklaşma az az sokmayı dene birsen zormala kndini bn üstteydım bebe yağıda sürdüm daha rahat oldu tam giriş esnasında ıkındım braz girdi sonra braz kasıldım tabı bekledim çıkmadan kndi kndimi rahatlattım braz braz derken bide bakmışım hepsi girmiş :) sende başarıcaksın eminim bennn

kızlar günaydınnnnn :) bugün çok mutluyummm 8 aydır bu illetle mücadele ediyorum sanırım bnde gelin oldumm :KK8: cumartesi gecesi cesaretimi topladım bi güzelde emla kremi sürdüm bekledim yarım saat uyuştu braz sonra ön sevişme fln denedik girdii tamamı ama içi çok acıdı :KK43: sonra dün gece kremsiz denedik yine grdi ama git gel yapamıyoruz çok acıyo şimdi tekrar yapamazsam diye korkuyorum ve kan gelmedi :KK43: :KK43:

canım hayırlı olsun gözün aydın :KK70: benden de kan gelmemişti egzersızle orayı genişlettığımızden kaynaklanan bi durum :KK70: benımde ilk yaptığımda acımıştı suanda hala var sızlama oda ilk defa böle bişiy yasamandan kaynaklı..kan gelmese bile orda bır aşınma oldu illaki bi gun ara ver emlada tahriş etmiş olabilir

inci12 canım kendini hazır hissettiğin zamanı beklee. ve bir anda olup bitiyor herşey inan bana.. ben krem yağ vs kullanmadım bile.. hee ama şuda var biz hadi deneyelim die yatağa girmedik:KK17::KK17::KK17: herşey bir anda oldu sanırım o sitresle yatağa girmediğim için başardım çünkü kafamda yine deniycez başaramıycam gibi bir korku yoktu birden karar verdim hazır hissettim kendimi ve oldu. barısı başına inş...

nesef34 canım bşy sorabilirmiyim bnde geçen gece başardım allahın izniyle tam olarak girdi ama git gel yapamıyorum acıyo ve girince baya içinde ilerisinde sanki et varmış gibi oraya deyince çok acıyo sennde olmuşmuydu oyle?

canım hayırlı olsun gözün aydın :KK70: benden de kan gelmemişti egzersızle orayı genişlettığımızden kaynaklanan bi durum :KK70: benımde ilk yaptığımda acımıştı suanda hala var sızlama oda ilk defa böle bişiy yasamandan kaynaklı..kan gelmese bile orda bır aşınma oldu illaki bi gun ara ver emlada tahriş etmiş olabilir

çok teşkkr edrim canm saol peki bşy sorucam sendede oldumu içine girdi tamamen girince en içte bi acıma oluyor sanki içerdede bi et kapı var gibi girişte deil ama en içte o nedir niye öyle hissediyorum o yuzden gel git yapamadık

çok teşkkr edrim canm saol peki bşy sorucam sendede oldumu içine girdi tamamen girince en içte bi acıma oluyor sanki içerdede bi et kapı var gibi girişte deil ama en içte o nedir niye öyle hissediyorum o yuzden gel git yapamadık

hani hep diyorlar ya girişten kaslardan girince gerisi kolay arkası boş diye iste o arkada bşy var neki o :s

nesef34 canım bşy sorabilirmiyim bnde geçen gece başardım allahın izniyle tam olarak girdi ama git gel yapamıyorum acıyo ve girince baya içinde ilerisinde sanki et varmış gibi oraya deyince çok acıyo sennde olmuşmuydu oyle?

mutlugelin ; kendimi kastığım zaman hissettim o rası kitlendi sanki panik oldum bir an ama sonra nefes alıp vererek kendimi rahatlatmaya çalıştım tabi eşiminde yardımı ile git gelde biraz sızlanmam oldu ama gözlerimi kapatıp sanki ilk defa olmuyormuş gibi düşünmeye çalıştım kasarsan kendini canın yanar kasmaaaa kendini die telkinlerde bulundum...

mutlugelin ; kendimi kastığım zaman hissettim o rası kitlendi sanki panik oldum bir an ama sonra nefes alıp vererek kendimi rahatlatmaya çalıştım tabi eşiminde yardımı ile git gelde biraz sızlanmam oldu ama gözlerimi kapatıp sanki ilk defa olmuyormuş gibi düşünmeye çalıştım kasarsan kendini canın yanar kasmaaaa kendini die telkinlerde bulundum...

tamam kasmaktan kaynaklı kasılmaları biliyorum ama o deil hani diyorlarya girdikten sonra arkası boşluk diye bn kasılmadan soktum ama ileride yanı en içerde bir acıma oluyor sankı ordada bi kap bi et var gibi girşite deil sendede olmuşmuydu yoksa girdikten sonra ilerisinde bi sıkıntı yaşamadınmı

inci12 canım kendini hazır hissettiğin zamanı beklee. ve bir anda olup bitiyor herşey inan bana.. ben krem yağ vs kullanmadım bile.. hee ama şuda var biz hadi deneyelim die yatağa girmedik:KK17::KK17::KK17: herşey bir anda oldu sanırım o sitresle yatağa girmediğim için başardım çünkü kafamda yine deniycez başaramıycam gibi bir korku yoktu birden karar verdim hazır hissettim kendimi ve oldu. barısı başına inş...

inşllh canım bende yenerim

tamam kasmaktan kaynaklı kasılmaları biliyorum ama o deil hani diyorlarya girdikten sonra arkası boşluk diye bn kasılmadan soktum ama ileride yanı en içerde bir acıma oluyor sankı ordada bi kap bi et var gibi girşite deil sendede olmuşmuydu yoksa girdikten sonra ilerisinde bi sıkıntı yaşamadınmı

inan ki hatırlamıyorum. hiç bir şey hissetmedim hafif yanma ve baskı dışında

kendimizi kastigimizdan ve alisik olmasigimizdan kaynaklaniyir ben ilk yendigimde cok rahat yapmıştım ama sonraki 3 -4denemde moralim bozulmusti baski hissi ve cis varmos hissi oluyordu ve o kadar rahat giris saglanmiyordu ama inan bana duzenli olarak 6 veya 7 seferden sonra cok alisiyorsun oyle bir baski hissettigin an nefes ver ve ikin
Bu arada tebrikler canim cooooook sevindim bir gun girmedim ard arfa kac kisi yenmis :KK1:isimleriniz de yabanci daha once hic gormemistik

Tebrikler canim cok sevindik :KK1:

Oy oy oy bak havada cok guzel , guzelde birsarki veya tv programi ac bence egzersiz yapmak icin cok guzel birgun:)

komik gelecek belkide duş almayınca rahat yapamıyorum duş alınca da uyku bastırıyor napcem benn :KK52::KK52: siz egzersiz mi yaptınız yaptıysanız nasıl ilerlediniz

komik gelecek belkide duş almayınca rahat yapamıyorum duş alınca da uyku bastırıyor napcem benn :KK52::KK52: siz egzersiz mi yaptınız yaptıysanız nasıl ilerlediniz
Aaas tembellik yok odev yapmak istemeyn ogrenci bahaneleri gibi :) evet ben de 6 gunluk duzenli egzersizin ardindan yenmistim bak duzenli devam edersen cok gecmeden kurtulabilirsin bence shimarik

Aaas tembellik yok odev yapmak istemeyn ogrenci bahaneleri gibi :) evet ben de 6 gunluk duzenli egzersizin ardindan yenmistim bak duzenli devam edersen cok gecmeden kurtulabilirsin bence shimarik

tamam tamam başlıyorum mızıkcılık yok hehe :) haber veririm ne kadar ilerlersem inşallah

Son düzenleme:

Ayrica ben de dus almadan rahat yapamiyodym psikolojik ama bu tamamen sonra dussuz da denedim olabiliyor fakat sunu diyecegim duş tum vucudunla alma eger uyku basiyorsa sadece belden asagina sicak su tut orasi rahatliyor zaten

X