Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Tebrikler canim cok sevindik :KK1:

çok tşk ederim. sessizce sizleri takip ediyordum hep eğer bir gün yenersem bu illeti gelip paylaşıcam kızlarla diyordum sabah ilk işim paylaşmak oldu. gerçekten bu site ve bu siteye destek veren yorumlarını bilgilerini tecrübelerini yazan herkeze sonsuz teşekkür ediyorum. psikolojik olarak bu site sayesinde kendimi karamsarlıktan kurtardım:KK17:.

çok tşk ederim. sessizce sizleri takip ediyordum hep eğer bir gün yenersem bu illeti gelip paylaşıcam kızlarla diyordum sabah ilk işim paylaşmak oldu. gerçekten bu site ve bu siteye destek veren yorumlarını bilgilerini tecrübelerini yazan herkeze sonsuz teşekkür ediyorum. psikolojik olarak bu site sayesinde kendimi karamsarlıktan kurtardım:KK17:.
insanın ustunden buyuk bir yuk kalkiyor degil mi :KK16:

kendimizi kastigimizdan ve alisik olmasigimizdan kaynaklaniyir ben ilk yendigimde cok rahat yapmıştım ama sonraki 3 -4denemde moralim bozulmusti baski hissi ve cis varmos hissi oluyordu ve o kadar rahat giris saglanmiyordu ama inan bana duzenli olarak 6 veya 7 seferden sonra cok alisiyorsun oyle bir baski hissettigin an nefes ver ve ikin
Bu arada tebrikler canim cooooook sevindim bir gun girmedim ard arfa kac kisi yenmis :KK1:isimleriniz de yabanci daha once hic gormemistik

zaten sürekli giremiyorumki çalışıyorum iş yoğunluğumdan :S ama başarınca hemen müjdeyi vereyim dedim :) ama şimdi tekrar yapamazsam diye korkuyorum düzenli denemeylede bunu yenicem inş .

çok teşkkr edrim canm saol peki bşy sorucam sendede oldumu içine girdi tamamen girince en içte bi acıma oluyor sanki içerdede bi et kapı var gibi girişte deil ama en içte o nedir niye öyle hissediyorum o yuzden gel git yapamadık

canım penis idrar kesesine baskı yaptıgından böle hissediyoruz bende de oluyo ve zamanla alışıyomussun buna bende alttayken pek gel git yapamıyorum zamanla alışıcaz üstte daha rahat olyorum ben sende öle dene bi süre

canım psikolojik etmenleri olabılır bi uzmana danışmanda yarar var..beynine bayılmayı kodlamışsın ve tedavı olmazsan bende her defasında böle olabılır..bu problemın burda halledilebilecek bişiy değil..baskı hissetmende normal

canım aynen bi terapiste gitmeyi düşünyrm bende çünkü benim ilk denemem bayılmayla sonuçlanmıştı ve her denemede aynısı oluyo bayılmayla son buluyo..parmak içindeyken bişe olmuyo çıkınca bayılmakta bana özgü heralde :/

Mrb benim sorunum mum egzerzisinden sonra penisle denemeye geçince çok yanma oluo ne yapabilirim? ??????????

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ama emla ile dene bnce canım çnkü uyuşturduğunu hissediyosun ve bi nevi güven oluyor o sana ve o an düşündüm herkes yapıyo kimseye bşy olmamış bnde biraz dişimi sıkıyım acırsa acısın en fazla ne kadar acırki dedim ve başardım sende öyle yap kndi kndini cesaretlendir

canım emlayı sürüp kaç dk bekledin bide üsttemydın sen

Tebrikler arkadaşım bir dertli daha bu agir yukten kurtuldu oh ne güzel:))
Darisi bu sıkıntıyı ceken tüm arkadaşlarımızın basina insaallah

canım aynen bi terapiste gitmeyi düşünyrm bende çünkü benim ilk denemem bayılmayla sonuçlanmıştı ve her denemede aynısı oluyo bayılmayla son buluyo..parmak içindeyken bişe olmuyo çıkınca bayılmakta bana özgü heralde :/

hani için bir hoş olsa yada bayılma hissi gelse neyse ama bayılman önemli bişiy olabılır canım aksatmadan git

Mrb benim sorunum mum egzerzisinden sonra penisle denemeye geçince çok yanma oluo ne yapabilirim? ??????????

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kayganlaştırıcını bol kullan ve penis girerken olabıldıgınce ıkın..vajinan kasıldıgı için yanman oluyodur yada kuruluktan canım

X