Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Olmuyo yaa Allah kahretsin bu hastalığı. Bıktım iyice yoruldum artık. Hep aynı sonuç hüsran. Ben ne zaman yenecegim herkes gibi normal bi cinsel hayatım ne zaman olacak. Artık eşimle denemek bile içimden gelmiyo.

isyan etme arkadaşım .hepimiz aynı süreçten geçiyoruz.önce dua sonra bol bol deneme olana kadar ve burayi takip edelim ki nerede yanlış yapıyoruz daha ne yapmalıyız onu bulalm

çok yoruldum artık hiçde ümidim kalmadı olmuyooor gündüz diyorum bu gece biticek bu iş ama gece olunca denemek bile istemiyorum hergün erteliyorum nasıl olcak bilmiyorum çok kötüyüm

çok yoruldum artık hiçde ümidim kalmadı olmuyooor gündüz diyorum bu gece biticek bu iş ama gece olunca denemek bile istemiyorum hergün erteliyorum nasıl olcak bilmiyorum çok kötüyüm

bende bıkmıştım egzersizlerimi düzenli yapmama rağmen. baktım olmuyor ağlaya ağlaya p. yaptım .olduda.ilk 5-10 saniye yanman oluyor sonra çok rahat gelip gidiyor.birde öyle yapsan cesaretini toplayıp.kolay değil biliyorum ama denemek lazım.belki yaparsın o şekilde.

bende bıkmıştım egzersizlerimi düzenli yapmama rağmen. baktım olmuyor ağlaya ağlaya p. yaptım .olduda.ilk 5-10 saniye yanman oluyor sonra çok rahat gelip gidiyor.birde öyle yapsan cesaretini toplayıp.kolay değil biliyorum ama denemek lazım.belki yaparsın o şekilde.

denicem canım çok kötüyüm bir an önce olsun bitsin istiyorum hergün düşünmekten yoruldum artık

Kimselerr yokmuuuuu??? Bugun es denemesi yaptikk ama penisinn sertlesememesindenmidr bilmiyorumm olmadi girmedii nuye boyle oldukiiiio

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

canimm sakin ol hepimiz ayni seyleri yasadim ben kac defa agladim p.s neden sonuyor diye ama onlarin da konsantresi bozulabiliyor bi sekilde .senin alttaoldugun pozisyinda mi denediniz? Elinle senin yerlestirmen lazim yoksa tabi ki kayar baska yone umudunu yitirme yapacaksın bence az kalmis

Yok ben üstde denedik.ama giriş olmuyor bir türlü anlamadım bi giriş olsaydı arkası gelirdi Allahın izniyle.bnm girişi esnetmem lazım nsl bilmiyorum.nolur başaran arkadaşlar bizler içinde dua edin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim penis bukulur gibi olduu ereksiyon kaybimidir nedir ondan oldu galiba cunku en son 10 cm aparat aldimm cok zorlaanmadan artik olabileceginede inaniyorum yani

evet bunu bizde yaşadık ama oda dönemsel olabiliyormuş yani mesela eşimiz o gün yorgunsa bu olabilirmiş eğer bi kere olduysa bence o kadar takılma ama sürekli olduysa evet problem o olbilir

Nsl yön bulamamak?? Aynı sorun bendede varda.ama giriş olmuyor bir türlü girişi esnetmem lazım.

canım ben bu site sayesinde yeteri kadar bilgilendim şükür..yni parmağını sokarken dikkat et bzen girmiyor çünkü deliğe denk gelmiyor bazende hemen giriyor çünkü deliği hemn buluyoruz yön dediğim deliği bulma aslında ve yöndik olmayacak popoya eğimli olacakmış..bende yenmedim ama bunları öğrendim

Çevrim içi olan kızlar acil bi sorum olcak sizlere bilginiz varsa.ben 13kulak çubuğunu peçeteye sardım ardından jelatinletin güzelce sonra zeytinyağlayıp egzersiz yapıcam ama jelatin poşet yağı görünce ne bilim içerde açılabilirmi poşetten parça kalır diye korkuyorum psikolojik belki ama sorim dedim bi sıkntı olmaaz dimi ?eş denemesinde giriş olmuyor girişi esnetmek maksadıyla yapıcam:KK43:

Çevrim içi olan kızlar acil bi sorum olcak sizlere bilginiz varsa.ben 13kulak çubuğunu peçeteye sardım ardından jelatinletin güzelce sonra zeytinyağlayıp egzersiz yapıcam ama jelatin poşet yağı görünce ne bilim içerde açılabilirmi poşetten parça kalır diye korkuyorum psikolojik belki ama sorim dedim bi sıkntı olmaaz dimi ?eş denemesinde giriş olmuyor girişi esnetmek maksadıyla yapıcam:KK43:

Hic bisey olmaz canim benim panik yapma sen egzersizine bak bolca Zeytinyağı sur kolay olur

canım ben bu site sayesinde yeteri kadar bilgilendim şükür..yni parmağını sokarken dikkat et bzen girmiyor çünkü deliğe denk gelmiyor bazende hemen giriyor çünkü deliği hemn buluyoruz yön dediğim deliği bulma aslında ve yöndik olmayacak popoya eğimli olacakmış..bende yenmedim ama bunları öğrendim

Anladm cnm saol.bnde giriş olmuyor takıldım burda.
p... giremio bir türlü üç parmakmı soksam napsam bilemedim.fikri olanlar yazsın lütfen

benim eşimde 3 ay sonra gelecek ve benimde olmadı:KK43: bu arayı iyi değerlendir ben sürekli burayı takip ediyorum ve gün durup 1 gün egzersiz yapıyorum boş geçirmemek lazım

Ne kadar oldu evleneli?? Çk sıkıntılı bi durum .bazen diyorumki vaji olupda hamile kalanlar ne şanslı ? keşke burayı daha önceden bulsaymışım.

Ne kadar oldu evleneli?? Çk sıkıntılı bi durum .bazen diyorumki vaji olupda hamile kalanlar ne şanslı ? keşke burayı daha önceden bulsaymışım.

8ay oldu evleneli.ama ben vaji yenmedn hamile kalmak kesinlikle istemiyorum önce cinselliği doya doya yaşayalım bence öyle düşünme.sen ne kadarlık evlsn

Kimselerr yokmuuuuu??? Bugun es denemesi yaptikk ama penisinn sertlesememesindenmidr bilmiyorumm olmadi girmedii nuye boyle oldukiiiio

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

caanim sen kayakli degil o. esinden dolayi olmamis bu sefer. bir dahaki deneme basarili olacak gibi his ettim okuyunca

8ay oldu evleneli.ama ben vaji yenmedn hamile kalmak kesinlikle istemiyorum önce cinselliği doya doya yaşayalım bence öyle düşünme.sen ne kadarlık evlsn

Bir sene olacak .13cm uzunlamasınamı anlamadım? Keşke tıkndığımız bu noktda bilgisi olan arkadaşlar yardım etse.

X