Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bgn oturarak denicem ilk başta çömelerek demişsin ya yani tuvalete oturur vaziyette sonra giriş oldukdan sonra secdeye gider şeklinemi giricem.bnm sorunum p... hiç girmio bi giriş olsaydı olmuyo.eşim şehir dışına gidicek uzun süre ayrı kalcaz dört ay:KK43:(

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet tuvalete oturur gibi daha sonrada secdeye gider gibi..ikinarak yapmaya calisirsan bi kismi girecektir..hemen vazgeçme değişik pozisyonlar dene ve kayganlastirici kullan..esin gitmeden yap bu isi yapabilirsin de güzel haberlerini ver bize ins

Son düzenleme:
Evet tuvalete oturur gibi daha sonrada secdeye gider gibi..ikinarak yapmaya calisirsan bi kismi girecektir..hemen vazgeçme değişik pozisyonlar dene ve kayganlastirici kullan..esin gitmeden yap bu isi yapabilirsin de güzel haberlerini ver bize ins

İNŞALLAH ÇOK SAOL

canim ben soyle yapmistim ayagimla dizim arasinda kalan kismi yataga koydum sonra hafif one egimli durup esimin p.sini elimle aldim kuvvetlice ıkınarak ve derin nefes vererek oynattim tam cukurlastigi yeri yani deligi hissettigim an hafifce ittim tabi ilk giris direk firt denek olmuyor hic panik yapma arkaarkaya sunu dene derin nefes al ve ikin nefes verirken hafifce ittir basi girdikten sonra yavas yavas nefes verirekn oturursun ustune onemli olan panik yaptigin an geri cikmadan orda bekleyip nefes alip verdiktem sonra ittirmek ins olur caniminici

ALLAH RAZI OLSUN BU ŞEKİLDE DENEYECEĞİM

Bgn oturarak denicem ilk başta çömelerek demişsin ya yani tuvalete oturur vaziyette sonra giriş oldukdan sonra secdeye gider şeklinemi giricem.bnm sorunum p... hiç girmio bi giriş olsaydı olmuyo.eşim şehir dışına gidicek uzun süre ayrı kalcaz dört ay:KK43:(

ilk önce eline bir ayna alıp vajinanı incele dokunmaya korkma daha sonra eşinin p... bolca kayganlaştırıcı sür kendine sür. sonra eşinin p.. tut yavaş yavaş üzerine otur derin nefes alıp vermeyi unutma. yapabiliyorsan kegel egzersizlerinide yap daha rahat giriyor. zaten girdikten sonra hiçbirşey hissetmiyorsun.zaten vajinanın içerisinde sinir yok.

merhaba arkadaşlar. benim için de hayat bir kabustu adeta. eşim sağ olsun çok anlayışlı davrandı. ama ben bunu kendime çok büyük problem yapıyordum. gizli gizli hep ağlıyordum. ben evlenmeden önce böyle bir şeyin varlığından bile haberdar değildim. eşimle severek evlendik ve böyle bir şey yaşayacağım aklımın ucuna bile gelmezdi. sonuç olarak aylarca bu problemle kafayı yiyerek yaşadım. sonra internette dolanırken bu sitede konuyla ilgili egzersizler filan buldum. ve sadece 2 gün kendime inanarak uyguladım. ve 2 günün sonunda artık o zor günler geride kalmıştı. asla pes etmeyin, kendinize kızmayın ve burada yazan egzersizleri bıkmadan uygulayın. ben yendiysem herkes yener. o kadar zordu ki her şey, şimdi çok şükür, boşuna o kadar üzülmüşüm, kendimi yıpratmışım diyorum. kendinize güvenin. bu fizyolojik bir rahatsızlık değil. tamamen sizin beyninizle alakalı. umarım herkes yener bunu. öpüyorum hepinizi.

kızlarrrr başa örnek mi bulamadınız yani
nedemek secdeye gider gibi

eşine doğru eğil deseniz olmazmıydı

Haklısın aslında ama bir dalga unsuru yok.tövbe haşa kötü bir tabir içerisinde kullanılmadı.bazen kelimelerle anlatamıyosun şekli özellikle yazarkrn çk zor örnek devreye giriyor.

GuZel haberlerini bekliyoruz canim

Olmadııı olmadııı çkk kötüyüm ya.kayganlaştırıcı jel sürüyorum p... aşşaya doğru kayıyor.halbuki çk umutluydm.nerde yanlış yapıyrmmmm.iki parmak oldu bir türlü p... girmio.kasmyrm kendimi.ıkındım çk az buçuk bişiyler oldu ama p... sönüoo çkk yoruldmmm

Kizlar bisi sorucam ben ikinirken bazenn vajinanin acildigini hissediyorumm bazende direk sanki popoya dogru ikiniyorum gibi iluyoo yinede vajina aciliyomudur

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Olmadııı olmadııı çkk kötüyüm ya.kayganlaştırıcı jel sürüyorum p... aşşaya doğru kayıyor.halbuki çk umutluydm.nerde yanlış yapıyrmmmm.iki parmak oldu bir türlü p... girmio.kasmyrm kendimi.ıkındım çk az buçuk bişiyler oldu ama p... sönüoo çkk yoruldmmm

canimm sakin ol hepimiz ayni seyleri yasadim ben kac defa agladim p.s neden sonuyor diye ama onlarin da konsantresi bozulabiliyor bi sekilde .senin alttaoldugun pozisyinda mi denediniz? Elinle senin yerlestirmen lazim yoksa tabi ki kayar baska yone umudunu yitirme yapacaksın bence az kalmis

Canim benim hic moralini bozma bak az bucuk bisiyler oldu diyosub demekki geriside gelecek..hic umutsuzluğa kapilma bende de ilk basta olmamisti daha sonra oldu..penis katganlastiricida kaniyo ama ugrasman lazim olmadi diye hemen birakmamalisin..1 gün ara ver esinde dinlensin..bu gibi durumlarda ereksiyon kaybi olabilyomus

ben de yeneli araya giren regli saymassak 2 hafta oldu ama antibiyotik kullanmak zorunda kaldim dis agrisindan o yuzden bu yumurtlama donemini es gecmek zorundayuz ins Rabbim bizlere de nasip eder hayirli ve saglikli bebekler.nasil alisma suresi gecirdiniz ?

Guzeldi simdi dahada guzel cok sukur allah sizinde gonlunuze gore verir inşallah

Olmuyo yaa Allah kahretsin bu hastalığı. Bıktım iyice yoruldum artık. Hep aynı sonuç hüsran. Ben ne zaman yenecegim herkes gibi normal bi cinsel hayatım ne zaman olacak. Artık eşimle denemek bile içimden gelmiyo.

X