Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Mrb arkadaslar bende bi zamanlar bu sayfalarda care ariyordum ve buldumda e simdi 1 yasi da kizm var Allah bağışlarsa vajiyi yendkten 1 ay sonra hamile kaldim cok sukur simdi hc bi sıkıntımz yok Allah hepinizin yardimcisi olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
ben de yeneli araya giren regli saymassak 2 hafta oldu ama antibiyotik kullanmak zorunda kaldim dis agrisindan o yuzden bu yumurtlama donemini es gecmek zorundayuz ins Rabbim bizlere de nasip eder hayirli ve saglikli bebekler.nasil alisma suresi gecirdiniz ?

cnm ben ilk girdiğini görünce rahatladım.. tabe öle büyük bi rahatlama değil ama yinede iyi.. gitgelleri ilerlettim ben. ilk günle arada çok fark var
cok guzel burci masallah diyelim hergun denedin de mi bu kadar alistin biz mesaiden oturu bi de yeni evliyim gelip giden misafirlerden oturu yeneli 2 hafta oldu ama 4 defa yapavildik ancak o yuzden hala git gellerde cisim varmis hissi yasiyorum

arkadaşlar ne derece doğru bilmem ama benim arkadaşım yaşadıbu kitlenme problemini içeride iken bayan çok kasılmış penis sıkışmış 2 saat uğraştık öyle çıktı diyor ama ana sebep neonu bilemem..fakat olumsuzluklarıaklımıza getirmeyelim lütfen
arkadaşlar bugün zamanım yokta ne oluyor kızlar ne alemde bir bakıym dedim. bu kilitlenme olayı arkadaşlar nasıl olur biliyor musunuz o kişinin ciddi bir sağlık problemi vardır, hani sinirsel sinirlenince elleri falan kilitlenen bir arkadaş vardı, aynen bu şekilde belki bilmediğiniz ilaç kullan birisidi, normal biri Allahın izniyle yaşamaz öyle birşeyi,birde tabi o olayı yaşamış arkadaşınıza sormayın rahatsızlığını falan da. korkmayın ben de duydum böyle birşey, sinirleri tahrip olmuş çok insan var, herşey stres o yüzden de bu durumlar yaşanmıştır belki ama korkmayın ben ciddi anlamda korkak bir insanım ıkınarak girdir ıkınarak çıkart korkma,besmele çek zaten herşey hallolur.

arkadaşlar kusura bakmayın bu aralar ciddi meşgulüm,bana acilen ulaşmak isteyen olursa mail atarsınız olur mu? kusura bakmayın.görüşrüz canlar.

arkadaşlar bugün zamanım yokta ne oluyor kızlar ne alemde bir bakıym dedim. bu kilitlenme olayı arkadaşlar nasıl olur biliyor musunuz o kişinin ciddi bir sağlık problemi vardır, hani sinirsel sinirlenince elleri falan kilitlenen bir arkadaş vardı, aynen bu şekilde belki bilmediğiniz ilaç kullan birisidi, normal biri Allahın izniyle yaşamaz öyle birşeyi,birde tabi o olayı yaşamış arkadaşınıza sormayın rahatsızlığını falan da. korkmayın ben de duydum böyle birşey, sinirleri tahrip olmuş çok insan var, herşey stres o yüzden de bu durumlar yaşanmıştır belki ama korkmayın ben ciddi anlamda korkak bir insanım ıkınarak girdir ıkınarak çıkart korkma,besmele çek zaten herşey hallolur.

daha girişi gerçekleştiremediğim için çıkış hakkında birbilgi veremeyeceğim maalesef:)

amin canım..yanma hissin kendini istemeden de olsa hala kasmandan kaynaklanıyo yada kuruluktan kaynaklanıyo olabılır..eşinle tam birleşme sagladıgında beynin bunu kabullenicek düzenli denemlerden sonra ıkınmayı bırakarak normal ilişkiye girebileceksin merak etme..sadece bıraz daha sabretmen geekecek..eş denemesinde yapamıyacagını düşünme kendini cesaretlendir..benımde ilk eş denemem de olmamıstı ikincide oldu olmadı diyede sakın kendını üzme...eş denmesinde panıklersen bıraz bekle rahatladıktan sonra devam et ve kayganlaştırı veya zeytınyag kullanmayı unutma...eşinin iki parmagını alman ve ikinci boğuma ilerletmen bu işi başardıgının bir göstergesi..ben eşimin tek parmagını ve kendımınde orta parmagını alarak başardım sen hayli hayli yaparsın merak etme moral bozmak yok :KK34:

Nsl başardnz anlatsana.olmadıııııı olmadı gene ben alt eşim üstte deneyek bi dedik yok girmioo bi giriş olsaydı neden girmiiiooo.bi fikir verin girmeyi ne kolaylaştırır.bir haftam kaldı. Kasmıyorum kendimi ama giriş olmyyr birtürlü?

cok guzel burci masallah diyelim hergun denedin de mi bu kadar alistin biz mesaiden oturu bi de yeni evliyim gelip giden misafirlerden oturu yeneli 2 hafta oldu ama 4 defa yapavildik ancak o yuzden hala git gellerde cisim varmis hissi yasiyorum

cnm ben hemen hemen hergün denedim diyebilirim.. zaten denedikçe alışıosun.. umarım daha da iyi oluruz yaaa

Nsl başardnz anlatsana.olmadıııııı olmadı gene ben alt eşim üstte deneyek bi dedik yok girmioo bi giriş olsaydı neden girmiiiooo.bi fikir verin girmeyi ne kolaylaştırır.bir haftam kaldı. Kasmıyorum kendimi ama giriş olmyyr birtürlü?

neyde bir haftan kaldı anlamadım canım? ben üstteyken yaptım..ilk önce çömelerek oturdum penisi içime bıraz aldıgımda öne doğru egıldım ve namazda secdeye gider gibi oturdum ve hepsini almıstım öncesındede egzersizimi yaptım..çömelirken dizlerin agrıya bılır o yuzden direk bacaklarını yere koy böle olması korkunc gelebılır ama emın ol cok kolay oluyo

neyde bir haftan kaldı anlamadım canım? ben üstteyken yaptım..ilk önce çömelerek oturdum penisi içime bıraz aldıgımda öne doğru egıldım ve namazda secdeye gider gibi oturdum ve hepsini almıstım öncesındede egzersizimi yaptım..çömelirken dizlerin agrıya bılır o yuzden direk bacaklarını yere koy böle olması korkunc gelebılır ama emın ol cok kolay oluyo

Bgn oturarak denicem ilk başta çömelerek demişsin ya yani tuvalete oturur vaziyette sonra giriş oldukdan sonra secdeye gider şeklinemi giricem.bnm sorunum p... hiç girmio bi giriş olsaydı olmuyo.eşim şehir dışına gidicek uzun süre ayrı kalcaz dört ay:KK43:(

Bgn oturarak denicem ilk başta çömelerek demişsin ya yani tuvalete oturur vaziyette sonra giriş oldukdan sonra secdeye gider şeklinemi giricem.bnm sorunum p... hiç girmio bi giriş olsaydı olmuyo.eşim şehir dışına gidicek uzun süre ayrı kalcaz dört ay:KK43:(

canim ben soyle yapmistim ayagimla dizim arasinda kalan kismi yataga koydum sonra hafif one egimli durup esimin p.sini elimle aldim kuvvetlice ıkınarak ve derin nefes vererek oynattim tam cukurlastigi yeri yani deligi hissettigim an hafifce ittim tabi ilk giris direk firt denek olmuyor hic panik yapma arkaarkaya sunu dene derin nefes al ve ikin nefes verirken hafifce ittir basi girdikten sonra yavas yavas nefes verirekn oturursun ustune onemli olan panik yaptigin an geri cikmadan orda bekleyip nefes alip verdiktem sonra ittirmek ins olur caniminici

X