Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

tanımazmıyım canım..benim profilde de sorun cıktıda ben şifre değiştirme olayıyla hallettım....mumla vajinanda iyice genişleme olmustur ve tabi beynin bu druma alıştı artık..senden güzel haberler bekliyorum inş..ilkınde olmayabilir hiç moralini bozma ama mutlaka tekrar dene..bi deneyıpte tamam olmadı dıyıp bırakma üstüne git

evet cnm beynime iyice oturttum artık olacağını.. bugün büyük gün tatlım... umarım yaparım ya... ama bilio musun dün akşam eşim parmağını soktu.. ben egzersiz yapıodum parmağını dene dedim ve oldu...

Bence de artik baslayin yeterince ilerledin. Hem esinle de hemen tamamen yapman sart degil. Egzersiz gibi baslarsin esinle sonra tamamen yaparsin.

hımmm anladım cnm.. ama bugün büyük gün... eş denemelerine başlıoruz artık... ya ben forumda birinin yazısını okudum.. kız belki 1 ay da mum denemesine geçmiş.. çok yavaş ilerliomuş ama eş denemesinde ilkinde yapmış yani zorlanmamış.. p... etten olduğu için mi daha rahat alınıo ki??* çünkü ben muma peçete sarıorum. streçliorum.. etrafı sert ve çıkıntılı olduundan hem acıo hem zorlanıo.. ve o kız yazısında p... almak daha kolay yazmış

bendede aynı sorun var tam 5 yıl oldu kurtulmak istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum eşim çok umutsuz :-(
arkadaşım burda 12 yıl bu sorunu yaşayanlar oldu, ertelemesek kısa sürede aşabileceğimiz bir sorunken erteleyip sadece olmasını beklediğimizde korku üstüne korku ekleyip, kolay işimizi imkansızlaştırıyoruz aslında.
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=675956&p=34512361#post34512361
bu konunun ilk sayfasını okuyup sonra da ne sormak isterseniz çekinmeden sorun lütfen.

kaderim ben ummutt... benim ummutt adlı profilimde sorun çıktı.. yeni profil aldım.. artık bunu kullanıortumm... tatlım ben hala aynı yerdeyim... bakkal mumunu deniorummm
ummut tatlım sadece şifre değişikliğiyle hallolabiliyormuş galiba, herkesin profilinde sorun oluşmuş.iyi gidiyorsun tatlım hatta arada eş denemeside yapmalısın ama mumdaki kararlılığın gibi olsun ve hatta eşinin de cesarete ihtiyacı var o yüzden sadece sen değil egzersize mümkünse da destek olsun, bir kere görse tamam ya oluyor der, zeytinyağ ile parmağını girdirsin hem oda yönü öğrenmiş olur.

Anestol deneyen var mi
anestol bazılarında işe yarıyor bazıları sevmiyor, anestol uyuşturma maksatlı kullanılıyor ya bende mesela o yanma acıma hissi rahatsız edici oldu, hatta eşimde kullanma benide olumsuz etkiledi uyuşukluk yaptı dedi, belki ben etkisi geçer diye korkup hemen deneme çalıştım uyuşmasını beklemedim belki yeterince, bir kere dene beğenmezsen kullanma arkadaşım, mesela egzersizde dene 1 kere orda hissedersin işe yarayıp yaramadığını.

ummut tatlım sadece şifre değişikliğiyle hallolabiliyormuş galiba, herkesin profilinde sorun oluşmuş.iyi gidiyorsun tatlım hatta arada eş denemeside yapmalısın ama mumdaki kararlılığın gibi olsun ve hatta eşinin de cesarete ihtiyacı var o yüzden sadece sen değil egzersize mümkünse da destek olsun, bir kere görse tamam ya oluyor der, zeytinyağ ile parmağını girdirsin hem oda yönü öğrenmiş olur.

cnm o da parmağını soktu zaten.. onu da denedik oldu yani... bugün de eş denemesine başlıcaz artık.. umarım yapabiliriz... aslında biz daha erken başlayacaktık ama eşim istemedi.. iyice mumu oturt kafanda ondan sonra deneyelim dedi.. o yüzden bekledik.. ama mumu alabiliorum artık rahatça..

Onu ben de demistim zaten p.. mumdan daha kolay :)

işte cnm zaten senin dediğinde aklıma gelmişti... egzersiz sırasında özellikle... sölediğin şeyleri hep egzersiz yaparaken hatırlıorum... bazen biliomusun gözlerimi kapatıorum burdaki yazışmalarımı aklıma getiriorum.. gözümü açtıımda bi bakıorum ki içime alabilmişim..

aslında bu kelime çok büyük cesaret veriyor penis mumdan daha kolay oluyor :-) inşallah öyle olur da artık bizde alabiliriz rahatça.rahat olmasa da olur ilk bi alaymda:-)

evet cnm beynime iyice oturttum artık olacağını.. bugün büyük gün tatlım... umarım yaparım ya... ama bilio musun dün akşam eşim parmağını soktu.. ben egzersiz yapıodum parmağını dene dedim ve oldu...

bu cok iyi canım çünkü bende öle başlamıstım bu işe :KK70: bugün güzel haberini bekliyorum hemen yazz :KK70:

kaderim ben ummutt... benim ummutt adlı profilimde sorun çıktı.. yeni profil aldım.. artık bunu kullanıortumm... tatlım ben hala aynı yerdeyim... bakkal mumunu deniorummm

canım mumla deneme bence onun yerine penis ile dene çünkü o daha kolay mum canını daha çok yakar penis yumuşak kayıp gidiyo başı girsin gerisi geliyo anlamıyosun bile penis parmaktan bile kolay kemik yok sert değil mum gibi sadece zeytinyağını sür elinle yerine yerleştir ben öyle yendim

X