Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

çok sevindim eğer egzersizlere başlayıp uygularsanız bu iş bitmiş demektir..ben de kısa süre yaşadım bu durumu ......öselden isteyen arkadaşlarıma neler yaptıklarımı anlatabilirm..bu arada anestol çok az tesirli bi ilaç................yerel anestesik yani...emla krem alın ve bi fındık tanesi kadar içine sıkın arkadaşlar ve bi hafta mühlet verin kendiize her gün azar azar deneyin...........haa çok kötü durumda olanlar isee ilk öncee eşinizle aranızdaki sıcak teması kesmeyin, mesela bi gün boyunda eşinizle kucaklaşın , sırtnı okşayın , aklınıza o an olacak diye düşünmeyin..sonra da o egzersizlerre geçin önce siz sonra da eşiniz yapsın bunu,,,en son aşama ilişki...egzersizler oluyorsaaa ilişki olmuş bilin ,,bol şanslarr .............

bendede aynı sorun var tam 5 yıl oldu kurtulmak istiyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum eşim çok umutsuz :-(

darısı bebiş haberlerine :KK70:

cnm iyi akşamlar.. ben forumda ummutt.. umarım tanımışsındır.. ben profilime giremedim. sorun çıktı.. o yüzden artık yeni profil açtım... burdan devam etcem... cnm benim ben aynı durumdayım.. bakkal mumunda kaldım.. egzersize devam ediyorum.. nasip kısmet olursa eğer yarın eş denemesine geçiyorumm

cnm dün akşam yine denedim mumla ve oldu.. mumu yapabiliorum artık.. bugünde mum denemesi yapcnmm.. yarın da eş denemesine geçcem. eş denemesinden önce egzersiz yapcnm hatta mumda denicem... mumu çıkarıp hemen eş denemesi yapcmm.. inşallah yapabilirimmm[/QUOTE

Canım naptın,eş denemside oldu mu?:KK34:

cnmm ben ummutt... artık bu profili kullanıorum.. eş denemesi yapmadım tatlım ya. eşim iyice muma alış ondan sonra yapalım acele etme beynine iyice oturt dedi..bende bugün de mumla denicemm.. yarın eş denemesi yapcm.. tatlım artık bu profilden cevap ver bana... ya bide merak edip sormuşsun çok sağol ya.. unutmamışsın beni .:) çok sevindimm

canım dün sitede bakım vardı, sanırım veritabanında sorun oluşmuş ,son 6 aydır yapılan değişiklikler falan silinmiş benimde arkadaş listemin çoğu gitmiş.

kaderim ben ummutt... benim ummutt adlı profilimde sorun çıktı.. yeni profil aldım.. artık bunu kullanıortumm... tatlım ben hala aynı yerdeyim... bakkal mumunu deniorummm

Canım dün bütün gün site kapalıydı seni merak ettim naptın?

cnm ben ummutt.. benim profilimde sorun çıktı da bende tekrardan profil açtım.. artık burdan yazışalımm cnm.ben aynı durumdayım cnm ya. bakkal mumunda kaldım işte. onu yaparken sorun yaşamıorum. tabi biraz baskı hissediorum ama o da saniyelik.. sence ne yapayım eş denemesine artık geçeyim mi?? korkun var mı diye sorarsan kesinlikle YOKKKKKK...

cnm ben ummutt.. benim profilimde sorun çıktı da bende tekrardan profil açtım.. artık burdan yazışalımm cnm.ben aynı durumdayım cnm ya. bakkal mumunda kaldım işte. onu yaparken sorun yaşamıorum. tabi biraz baskı hissediorum ama o da saniyelik.. sence ne yapayım eş denemesine artık geçeyim mi?? korkun var mı diye sorarsan kesinlikle YOKKKKKK...

Tatlım bence çoktan geçmeliydin eş denemesine :KK34:

cnm iyi akşamlar.. ben forumda ummutt.. umarım tanımışsındır.. ben profilime giremedim. sorun çıktı.. o yüzden artık yeni profil açtım... burdan devam etcem... cnm benim ben aynı durumdayım.. bakkal mumunda kaldım.. egzersize devam ediyorum.. nasip kısmet olursa eğer yarın eş denemesine geçiyorumm

tanımazmıyım canım..benim profilde de sorun cıktıda ben şifre değiştirme olayıyla hallettım....mumla vajinanda iyice genişleme olmustur ve tabi beynin bu druma alıştı artık..senden güzel haberler bekliyorum inş..ilkınde olmayabilir hiç moralini bozma ama mutlaka tekrar dene..bi deneyıpte tamam olmadı dıyıp bırakma üstüne git

X