Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ben kulak copuyle denedim canim kalinlastirarak..
Mum denemeyi düşünmüyorum önemli olan korkumuzu yenmekti cok sukur artik korkmuyorum.
Eskiden olabilirligi imkansiz gelirken simdi kesinlikle olacağını düşünüyorum, inanıyorum.
Bu gece es denemesi olabilir bakalim

inşallah cnm ya hayırlısı... dediğin doğru kafandan sildikten sonra gerisi çok kolay.. bende bugün eş denemesine geçmeyi düşünüorumm

Bence cinsellige alismadan cicuk yapma. Cunku hamilelikte iliskiye mecburen ara vereceksin ve dogumdan sonra tamamen soguyacaksin. O yuzden biraz zaman gecmesi daha iyi olur.

bende hemen olursa bebek istiyorum önermiyomusunuz yani.eğer problem olursa tedbirini almaya çalışırm.mesela bu süre ne kadar olmalı.1yıl kadar uzun mu mesela

1 yil uzun bir sure degil ki. Ben bu sorunu asali 3.5 yil oldu hala bile cocuk dusunemiyorum. Araya sogukluk girmesini istemiyorum cunku. Kisiye gore degisir ama bence alosilmadan hamile kalinmamali.

Uc buçuk yil uzun bir süre . Hala tam alismadigini mi dusunuyorsun bu yüzden mi erteliyorsun yoksa genel olarak daha zaman var mi cocuk icin diyorsun.

Bence uzun bi sure degil daha yasim 25 gerek yok :) hayir alistim ben genel olarak erken oldugunu dusunuyorum. Hamile kalirsam ister istemez araya sogukluk giricek. Bir de ben ogrenciyim daha :)

Hmm geçerli sebeplerin var yasinda kritik degil :)
Allah herkesin gönlüne gore versin :) istedigi zamanda saglikli hayırlı güzel güzel bebisler olsun :)

1 yil uzun bir sure degil ki. Ben bu sorunu asali 3.5 yil oldu hala bile cocuk dusunemiyorum. Araya sogukluk girmesini istemiyorum cunku. Kisiye gore degisir ama bence alosilmadan hamile kalinmamali.

doğru soyluyorsun aslında zaten ileride bu hayatımız soneck yavaş yavaş hazr yenmişken araya soğukluk girmemesi lazım.yine de bana 1yıl yeter zaman acimasiz çünkü yıllar çabuk geliyor

X