Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım yeterince kayganlık sağlandığında yanma hissetmezsin, gaz ve tuvalet hissi olur biraz o da zamanla geçer, denemelerin haftada 2, 3 kez falan olsun, kanaman olduysa 3 gün beklemeni tavsiye ederim. gözün aydın çok sevindim şimdi gördüm de.

Aslında baya sürdük zeytinyağı eşim yeter artık dedi ama vajina içini tam yağlamamis oolabiliriz bakalim bugün tekrar deneyeceğiz. İki gün geçti aradan fakat sorun olmaz sanırım

Aslında baya sürdük zeytinyağı eşim yeter artık dedi ama vajina içini tam yağlamamis oolabiliriz bakalim bugün tekrar deneyeceğiz. İki gün geçti aradan fakat sorun olmaz sanırım
belkide yağlamışsındır ama egzersizde falan tahriş etmiş olbilirsin, takılmabunlara canım bir iki kullanıp bırak zaten. birde hakiki zeytinyağ bulamıyoruz marketten alıyoruz onlarda katkılıdır mutlaka.

mrb arkadaşlar ben bu siteyi uzun süredir takip ediyorum bu durum gerçekten çok zor bir durum ben yeneli 3 ay oldu üstümden öyle bi yük kalktıki yeniden doğmuş gibiyim burda öyle güzel bir dayanışma varki çünkü hepimiz biliyoruz ne kadar zor günler geçirdik bunalıma girdik ağladık yaşamayan bilemez ama gerçekten korkacak hiçbişey yokmuş bende zeytinyağıyla yendim hiç boş yere sağa sola para dökmeyin zeytinyağını sürün ve kasmayın kendinizi kasınca etten bir duvar oluyo kapanıyo ama asmayınca anlamıyosunuz bile ben de eşimde inanamamıştık o kadar kolay giriyo yani burdaki arkadaşlardanda Allah razı olsun kurtuldum çok şükür bolca şükür namazı kılın faydasını çok göreceksiniz ve egzersiz yapın sonrası geliyor gerçekten bende buraya kurtuldum diye yazacakmıydım inanamıyorum hayatım normale döndü ama bişey var zevk alamıyorum normalmi bilmiyorum ama çok mutlu oluyorum çünkü eşimi mutlu ediyorum kötü günler geride kaldı artık bebeğimiz olsun istiyorum korku bu ya bu seferde doğumdan korkuyorum Rabbim hepimize sağlıklı çocuklar nasip etsin inşallah bir sorum var sadece yumurtlama dönemindemi hamile kalınıyo?

anestol sürmeden dene bence çünkü uyuşturmaya ihtiyacın yok canım, ben uyuşturmaya karşıyım =) çünkü yeterli kayganlık olduğunda ağrı olmuyor Allahın izniyle, birde kullanmadan gözlemle kuzum bakalım devam ederse dr a git iltihap falan var mı diye.

anestol kullanmadan da yaptım bir iki defa cok az oldu o zamanda. ama ben gel git yapamıyorum yaww :KK43:

mrb arkadaşlar ben bu siteyi uzun süredir takip ediyorum bu durum gerçekten çok zor bir durum ben yeneli 3 ay oldu üstümden öyle bi yük kalktıki yeniden doğmuş gibiyim burda öyle güzel bir dayanışma varki çünkü hepimiz biliyoruz ne kadar zor günler geçirdik bunalıma girdik ağladık yaşamayan bilemez ama gerçekten korkacak hiçbişey yokmuş bende zeytinyağıyla yendim hiç boş yere sağa sola para dökmeyin zeytinyağını sürün ve kasmayın kendinizi kasınca etten bir duvar oluyo kapanıyo ama asmayınca anlamıyosunuz bile ben de eşimde inanamamıştık o kadar kolay giriyo yani burdaki arkadaşlardanda Allah razı olsun kurtuldum çok şükür bolca şükür namazı kılın faydasını çok göreceksiniz ve egzersiz yapın sonrası geliyor gerçekten bende buraya kurtuldum diye yazacakmıydım inanamıyorum hayatım normale döndü ama bişey var zevk alamıyorum normalmi bilmiyorum ama çok mutlu oluyorum çünkü eşimi mutlu ediyorum kötü günler geride kaldı artık bebeğimiz olsun istiyorum korku bu ya bu seferde doğumdan korkuyorum Rabbim hepimize sağlıklı çocuklar nasip etsin inşallah bir sorum var sadece yumurtlama dönemindemi hamile kalınıyo?

adet kanaman başlamadan 14. günün yumurtlama zamanın yani adet olacagın tarihten 14 gün öncesi geri sayım yap yani..bu 14. günden 2-3 gün önce başlayarak ilişkiye girmelisin 1 hafta boyunca cünkü bu hamile kalma şansını arttırır..diğer gunlerde de olurda nadir..bende bi kaç ay bekleyıp yapcam bunu :KK70:

cnm dün akşam yine denedim mumla ve oldu.. mumu yapabiliorum artık.. bugünde mum denemesi yapcnmm.. yarın da eş denemesine geçcem. eş denemesinden önce egzersiz yapcnm hatta mumda denicem... mumu çıkarıp hemen eş denemesi yapcmm.. inşallah yapabilirimmm[/QUOTE

Canım naptın,eş denemside oldu mu?:KK34:

anestol kullanmadan da yaptım bir iki defa cok az oldu o zamanda. ama ben gel git yapamıyorum yaww :KK43:

canım alışırsın yüklenme kendine, bak o gelgit anında girşi sağladın ya eşine söyle uyaracak etkileyecek şeyler yapsın o zaman rahat gelgit yaparsın.

gözünüz aydın arkadaşım çok sevindim gerçekten, yumurtlama döneminde hamile kalınıyor regl düzenliyse yumurtlama dönemide düzenlidir, bu arada zamanla zevk almaya başlarsınız, tamamen korkularınız tedirginliğiniz geçtiğinde, mümkün olduğunca ön sevişmedeki gibi sizin hoşunuza giden etkileyen şeyleri yapmaya devam etsin eşiniz sizde zevke odaklanmaya çalışın, ilişki sırasında konuşup dikkatinizi dağıtmayın.

X