Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kizlar banada yardim edin ya bu ne illet biseymis. Uzun zaman deneme yapamadik misafir falan filan derken. Sonra deneyelim dedik bende bi ozguven, ama yine olmadi. Bu yon nasil bisey giriyo gibi oluyo ama girip girmedigini anlayamiyorum.

Arkadaşlar parmak egzersisindeyim şuan.hangi aşamada eş denemesi olmalı? Bide şu kitlenme mevzusu var ya öyle bi sıkıntıyla karşı karşıya gelinebilirmi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah herkesin tardımcısı olsun ben daha nişanlıyım ama düşüncesi bile geriyo inş böyle bi sorun olmaz evlendiğimde

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Baskı hissi azaldi mi petty kaçıncı denemen? Ben hala reglim.kayganlastirici da mi kullanmadin

baskı hissi var canım ama penisi cok ileri götürüp getirmedikce oda azalıyo 3 yada 4. denemem bakalım sonrası nolcak..zeytinyag kullanıyorm ben...ilişki bitince de suan bile var bi agırlık olyo vajinamda

cevabın için tşkr acaba diyorum ki ben birleşmişmiyimdir ki ama hiç girmiyor gibi oluyor. ama diyorum ki mum dan oluyor. o irdiği için fark edemiyorum.olup olmağını nasıl anlarım sence

baskı hissi var canım ama penisi cok ileri götürüp getirmedikce oda azalıyo 3 yada 4. denemem bakalım sonrası nolcak..zeytinyag kullanıyorm ben...ilişki bitince de suan bile var bi agırlık olyo vajinamda
canim demek cok sonuna kadar goturmemek gerekiyor hangi pozisyonda yapiyorsun.biraz ozel olacak ama esinin bosalabiliyor mu ? Yani ben hizlanmasina dayanamiyorum cok tualetim varmis gibi hissediyom

canim demek cok sonuna kadar goturmemek gerekiyor hangi pozisyonda yapiyorsun.biraz ozel olacak ama esinin bosalabiliyor mu ? Yani ben hizlanmasina dayanamiyorum cok tualetim varmis gibi hissediyom

aynısıyız canım hızlanınca tuvaletım gelyo ben altta oluyorum eşim üstte..ben suan hamile kalmak istemiyorum o yuzden hiç boşalmadı içime..sen hamile kalmak mı istiyosun?

Bilmem ki sanirim anestol duruyorum ilişkiden önce ondanda olabilir sanirim
anestol sürmeden dene bence çünkü uyuşturmaya ihtiyacın yok canım, ben uyuşturmaya karşıyım =) çünkü yeterli kayganlık olduğunda ağrı olmuyor Allahın izniyle, birde kullanmadan gözlemle kuzum bakalım devam ederse dr a git iltihap falan var mı diye.

cevabın için tşkr acaba diyorum ki ben birleşmişmiyimdir ki ama hiç girmiyor gibi oluyor. ama diyorum ki mum dan oluyor. o irdiği için fark edemiyorum.olup olmağını nasıl anlarım sence
rica ederim canım giriş olduğunda eğilip bak hem ikna olursun hem cesaret gelir.

canım belli bir aşama yok hazır hissettiğinde cesaretin ne zaman gelirse, ne zman evet vajinaya ağrısız birşeyler girebiliyormuş dediğin an. kilitlenme diye birşey yok güzelim merak etme, bunu kim yayıyors afedersin o aptallar yüzünden şuan bu durumdayız, bizde de bir kız demişti ondan sonra korku iyiden iyiye yerleşti bende, yok öyle birşey,herşeyi sor bak aklına takılan, çoğu etrafta dönen birkaç sapık beyinli insanın abartması.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…