Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

kızlar merhabaaa... bende buranın eski hastalarındanım..uzun zamandır giremiyorum. eskilerden kimler var acaba umarım güzel gelişmeler olmuştur.KADERMMM sen nasılsın canımmm. kızlar bu arada sorusu olan varsa yanıtlayabilirim hemenn

xylocaine pump sprey kullandınmı? ilişki sırasında acı hissettiriyormu?

Arkadaşım Merhaba ben bugun sabah yendim yani öyle dusunuyorum. Bir kere Penisin tamamını alabildim ama ikinci ve üçüncü kez olmadı . Ndeni de idrar kesesi denilen yerde çok yanma olması. Sanki idrar yolu iltihapi gibi yanma oldu. Birde çok yorulmuştum bunlar normal şeyler mi. O yanma beni çok rahatsiz etti.ben şimdi yenmiş mi oluyorum

Gozunn aydiinn caninmmm anlat canim anlatta artikk bziimkilerde bitsinn hergun bit iki bitiriyo herkess ben daha yerinde saayyommm herhangi bi krem.ilac kullandinmi usttemiydinn nasil yaptin

aynen öle yap canım güzel haberlerini bekliyoruz

Merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum dün bir kaç arkdşmzla Özlden görüştüm inşallah başlayacağım bende şmdi 😞5 ay oldu çok sorun yaşıyoruz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım sen daha başlamadınmı yahu? bende evliliğimin 5. ayında yendım aylara takılma

Yok 😊korkuyorum şmdi bn bu akşam cesaret toplarsam biyerden başlıcammm nefes alamıo gibi oluyorum ama artk bi umudum var burda yazılanları görüncee

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Gozunn aydiinn caninmmm anlat canim anlatta artikk bziimkilerde bitsinn hergun bit iki bitiriyo herkess ben daha yerinde saayyommm herhangi bi krem.ilac kullandinmi usttemiydinn nasil yaptin

Sağol canım darısı başına. Oncelikle cesaret ve kararlı olmak gerekiyor her arkadasin dediği gibi. Ben iki gün egzersiz yaptim 3. Günde deneme ama hemen deneme yapmadık tembellikten. Toplam 3 gün yani. Neyse sadece zeytinyağı kullandım .ikinma nefes egzersizi ile oldu çok şükür. İnşallah tekrarlamaz tabi bu bana bağlı. Bir arkadaş demişti bırak biraz acisin biz doğum yapacağız biraz dişini sık bundan korkma demişti hala unutmuyorum bunu düstur edindim kendime vazgeçmeye yakın aklıma getirdim . Ben üstte daha rahattim. Rabbim nasip etsin hepinize.herkes söylüyor fakat inaninki kafamizda büyüttügümuz kadar değil kesinlikle. Gitti koca bir yıl psikiyatri ilaçlari ve sıkıntılar ile. aÇok kızıyorum kendime .

Kızlar size bişiy sorcam ben pazar günü yendim bu illetide şimdi ilişkiye geldiğimde cok gel git yapamıyorum bide eşimin penisinin üstünde hep beyaz beyaz bişiyler olyo vajinamdan gelyo ama katı bişiy bu sizce neden?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…