Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşım Merhaba ben bugun sabah yendim yani öyle dusunuyorum. Bir kere Penisin tamamını alabildim ama ikinci ve üçüncü kez olmadı . Ndeni de idrar kesesi denilen yerde çok yanma olması. Sanki idrar yolu iltihapi gibi yanma oldu. Birde çok yorulmuştum bunlar normal şeyler mi. O yanma beni çok rahatsiz etti.ben şimdi yenmiş mi oluyookdr iyi..erum

evet cnmmmm tebrik ederim yenmiş oluyorsun ama ilk seferlerde böle hissetmen çok normal arayı sakın açma her gittikçe azalack yanmalar.... hatta ne kdr kaygan olursa okdr iyi içinde oldğnu bile hissetmeyeceksin o derece :KK19:
halaylar sana gelsn ozmannnn yeni gelinimz varrrr:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

evet cnmmmm tebrik ederim yenmiş oluyorsun ama ilk seferlerde böle hissetmen çok normal arayı sakın açma her gittikçe azalack yanmalar.... hatta ne kdr kaygan olursa okdr iyi içinde oldğnu bile hissetmeyeceksin o derece :KK19:
halaylar sana gelsn ozmannnn yeni gelinimz varrrr:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Ay çok sağol canım ya içimi rahatlattn. Çok mutlu oldum. Her gün ya da iki günde bir deneyelim diyorum senin tavsiyn nedir canım. Çok şükür bitti ya öyle çok da zor değilmis

mrb kızlar geçen gün de yazdım ama kimse bana cvp yazmadı :KK19::KK19::KK19: ben psikolojik tedavi gördm ve tedavi bitti ama hala tam alamıyorum neredeyse yarısını alıyorum ama ilerletemiyorum canım çok yanıyo. lütfen biri bana yardımcı olsun ne yapmam gerekio???

Sağol arkadaşım. Ya o idrar kesesi yanma oldu biraz ikinci üçüncü denememde. Tek takıldığım bu . O yüzden ikinci üçüncüde yarısı girdi. Artık tamamen aşmak istiyorum. TavsiyN nedir? O yanma geçer mi kısa sürede

canım bende yeni yendim aynısı bende de oluyo..eşin gel git yapmasın alışana kadar sen yapmaya calış üstte oldugun pozisyonda rahat hissediceksin

cnm benim eşim dün iş dolayısıyla bi yere gitti.. bugünde gece gelecek.. bugün de mum denicem.. yarın artık eş denemesine geçcem.. eş denemesinden önce egzersizleri yapcmm..

tamam canım öle yap bende eş denmesınden önce egzersiz yaptım ve ben senden cok gerideydım orta parmagımı aldım en fazla ve eşimin parmagını almıstım önceden

tamam canım öle yap bende eş denmesınden önce egzersiz yaptım ve ben senden cok gerideydım orta parmagımı aldım en fazla ve eşimin parmagını almıstım önceden

cnm bende sıkıntı yok artık ya ne soksam girecek gibi orası.. ya ne bilim egzersiz yaparken ben öle hissettim.. parmaklarımı sonuna kadar da alabiliorum... mumu da yapabildim.. yani boşuna beklemenin anlamı yok artık.. bugünde egzersiz yaparm. yarın eş denemesine geçerimm. ya sence nasıl ilerliyorum??? iyi miyim

cnm bende sıkıntı yok artık ya ne soksam girecek gibi orası.. ya ne bilim egzersiz yaparken ben öle hissettim.. parmaklarımı sonuna kadar da alabiliorum... mumu da yapabildim.. yani boşuna beklemenin anlamı yok artık.. bugünde egzersiz yaparm. yarın eş denemesine geçerimm. ya sence nasıl ilerliyorum??? iyi miyim

bence harikasın diyorum ya ben senin kadar ilerleyemedim yaptım sen hayli hayli yaparsın canım..yarın güzel haberlerini alacagımıza inanıyorum

umutt arkadaşım bence çok iyi ilerlemişsin darısı bize...ne soksam girecek gibi dediğinde iş bitmiş bence:) bana beynim hala bazen oyn oynuyor..sana bi sorum olacak hemen aparatı eline alıp iteklediğin an giriyormu.bende şu anda 13cm aparatla çalışıyorum fakat ilk giriş esnasında beni bazen zorluyor girmiyor girdiği zaman gel gitlerde acı oluyo bazen sendede böyle oluyormu

X