Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

cnmmmmmm ben bakkal mumuyla denedim dün akşam... bakkal mumuna kat kat peçete sardımm... streçledim. baya da penis boyutuna geldi.. ve içime de alabildimmmm.. başardımm.

işte bu canımm harikasın bir kaç gun mumunla dewam et..daha sonra eşinle denemeden öncede mumunla yap hopp tamamdır

işte bu canımm harikasın bir kaç gun mumunla dewam et..daha sonra eşinle denemeden öncede mumunla yap hopp tamamdır

tatlım hatta parmaklarımı da denedim... ya sanki ne soksam girecek gibiydi o an gerçekten... ve denediğim aparat ta belki penisden daha kalındı... ya iyi gidiyor muyum sence?????

Ben birakmak istemiyorum ama cevredekiler canimi sikdi umutsuzlandim

cnm benim yapma ama böle.. kendinde neyi eksik görüosun da böle konuşuosun ki... sen daha çevreyi susturmak için bile yapmalısın... ya bak dün ben varya mum denemesi yaptım.. muma kat kat peçete geçirdim penisden de kalın hale getirdim.. ve bilio musun aldım içime.. yapabildim.. 2 gün öncesine kadar kulak pamuğunun 1 tanesini bile sokamıcak olan ben şimdi penisden kalın birşeyi yapabildimm... ama ben hep güvendim kendime. hep olacak dedim.. yapanlardan neyim eksik deidm.. ve en önemlisi anne olmak istiyorum artık dedimmm

Sevindim cnm tebrikler azim cok onemli tabi olur ins atlatirsun bende sizlerle moral bulup yapacam diyorum isde

Sevindim cnm tebrikler azim cok onemli tabi olur ins atlatirsun bende sizlerle moral bulup yapacam diyorum isde

evet dediğin gibi azim çok önemli... sen oraya mesela 1 tane kulak pamuğunu sok, vaji girişin varya kulak pamuğu kadar açılıo.. daha geniş bişi dene o kadar açılıo.. ben bunu dün akşam gözümle gördüm.. sende zaten gördükçe daha da hevesleneceksin... ya bide insan varya hemen penis denemesine geçmek istio... yaptıkça güveni geliooo... sende yap hemen...

Ayrilma nedeni olarak vajinusmusu gostermiyo ama baska seyler sorub olmaya basladi

Süpersin tatlım,bi kaç gün daha mumla devam et sonra eş denemesi.Eş denemsinde de eşin altta sen üstte ol.eşine arkanı dön ve elinle oraya yerleştir.yavaş yavaş sokmaya çalış.nefes egzersizleri yaparak.ben eş denemsinden hemen önce parmak egzersizi yapıyodum sonra eşe geçiyodum.yani oranın açılmasını sağlıyodum ya da parmağımın girdiğini görerek penisin daha kolay olacağına inanıyodum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…