Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

canım eşin askerde miydi senin yanlış mı hatırlıyorum? bak arada hazır hissettiğin zamanlarda eş denemesi yap bence çünkü buun zamanı diye birşey yok, ben hiç egzersiz yapmadan eşimin parmağını deneyip öyle yaptım ama hemen bırakmayıp egzersizde nasıl olana kadar uğraşıyorsan öyle uğraş canım.zeytinyağ ile eş denemesini tavsiye ederim.

ay canım evet ya unutmamıssın eşim geldi artık çalışmalara başladım yanlızken korkuyordum. baya ilerleme var ama dua edin ya olsun istiyorum artık

arkadaslar english time da 3 kur ingilizce egitimi almistim.cocukdan dolayi gidemiyorum.dusunene varsa uygun fiyata satmayi dusunuyorum.ilgilenen arkaslar varsa bana yazsinlar.

Dureks su bazli kauganlastirici ama zarari olur mu ben yendim1 hafta once fakat hala kullaniyorum psikolojik olarak .hamile de kalmak istiyorum ins bi zarari yoktur.sonucta jell bu

dureks subazlı kayganlaştırıcıyı kullandığında ilişki sırasında acı duydunmu peki... bende denicem ama çook korkuyorum... biz ilişkiye giremedik daha :KK43:((

dureks subazlı kayganlaştırıcıyı kullandığında ilişki sırasında acı duydunmu peki... bende denicem ama çook korkuyorum... biz ilişkiye giremedik daha :KK43:((

bensiyah canım elbette biraz acı olcak ama kayganlaştırıcı işi kolaylaştırıyor. biz vajınusmus hastaları penisi gözümüzde okadar büyütürüz ki sanki dikenli tel girecek orayı parçalayacak gibi geliyor bı cesaret herseyı degıstırecek emin ol....

bensiyah canım elbette biraz acı olcak ama kayganlaştırıcı işi kolaylaştırıyor. biz vajınusmus hastaları penisi gözümüzde okadar büyütürüz ki sanki dikenli tel girecek orayı parçalayacak gibi geliyor bı cesaret herseyı degıstırecek emin ol....

Çok acımıyor ama demii? offf çok gerginimm ne yapacağımı bilmiyorum... korkuyorummmmmmmm. neler yapmalıyım ilişki sırasında...

çok sevindim eğer egzersizlere başlayıp uygularsanız bu iş bitmiş demektir..ben de kısa süre yaşadım bu durumu ......öselden isteyen arkadaşlarıma neler yaptıklarımı anlatabilirm..bu arada anestol çok az tesirli bi ilaç................yerel anestesik yani...emla krem alın ve bi fındık tanesi kadar içine sıkın arkadaşlar ve bi hafta mühlet verin kendiize her gün azar azar deneyin...........haa çok kötü durumda olanlar isee ilk öncee eşinizle aranızdaki sıcak teması kesmeyin, mesela bi gün boyunda eşinizle kucaklaşın , sırtnı okşayın , aklınıza o an olacak diye düşünmeyin..sonra da o egzersizlerre geçin önce siz sonra da eşiniz yapsın bunu,,,en son aşama ilişki...egzersizler oluyorsaaa ilişki olmuş bilin ,,bol şanslarr .............
Kızlar bana da özelden anlatırmısınız.. Bir Türl olmuyor egsersizlsri yapıyorum ama O'na gelince

tatlım hatta parmaklarımı da denedim... ya sanki ne soksam girecek gibiydi o an gerçekten... ve denediğim aparat ta belki penisden daha kalındı... ya iyi gidiyor muyum sence?????

Bece harika gidiyosub ben senin kadar bile yapamadim en son orta parmagimla yapmiatim çift parmakla denemeden hallettim bu işi önemli olan kendinde o cesareti bulup kafanda bitirmek.hazit hissettiğinde esinlede dene belki ilkinde olmucak ama daha sonra olacak bende ilk denememde yapamamistim

yendikten sonra hemen regl oldum bıtınce denedik oldu ara vermıyorum şimdi
reglden sonra nasil kolay oldu mu peki eskisi gibi ben de yendikten sonra regl oldum simdi bitmesini bekliyorum umarim kolay olur sonrasi .bi de sen ne zaman yendin jeli biraktin mi spermleri yavaslatiyosa uzun soluklu mu yoksa o anlik mi yavaslatiyor uzun solukluysa birakmaya calisalim arkadasim

iyi günler Ben yeni üye oldum buraya. bende de bu hastalıktan var. 2.5 yıllık evliyim olmuyor kendimi kasıyorum galiba.2 aydan beri parmak ve mum egzersizlerini yapıyorum sıkıntı yok ama gerçekte olunca anlayamıyom birleşip birleşmedğimizi. eşim de bilmiyorum tam zevk alamıyorum diyo. neyapmam lazım bilmiyorum. mum gayet güzel giriyo. diğeri yolda bir şeylere takılıyor diyor ne yapmam lazım. cok canım sıkıyor. ayrıca3 yaşimdayım herkesin bebeği var ben deistiyorum ama daha bunu halledemedik artık iyice ümüitsizlik oldu. birde canım hiç sevişmek istemiyor ya nedn bilmiyorum çok zorluyorum kendimi.bu böyle nasıl olcak lütfen yardım edin

X