Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

gelebilirsem gelirim canım ,tam eve geliş saati bizimkinin...

1 litre suya yarım tatlı kaşığı karbonat dök karıştır,su dayanabileceğin sıcaklıkta olsun... onunla al taharetini...

Canım nefeslerin işe yaramamasına imkan yok. ama nefes egzersizini doğru yapman gerek. burnundan alıp ağzından üflemen gerek üflerken de parmağını ittir canım. ama kasılıyorum yapamıcam deme. vazgeçme hemen tv izlerken rahat bir pozisyonda uygula canım.

arada böyle geri dönüşler olabiliyor...umutsuzluğa kapılma...kendini topla ve egzersizini yeniden dene...

canım hayırdır neyin vardı ben takip edemedim uzun zamandır ??

canım çok sevdiğim bir yakınımı kaybettim.buruk bir bayramdı bizim için.ama allah sabrını veriyr işte.unutamıyorsun ama zamanla acı hafifliyor.dua etmekten başka elden gelen bişey yok.
kaşıntın varmış geçmiş olsun canım.çok berbat bir durum bende yeni atlattım.canesten krem kullanmanı tavsiye ederim.

canım başın sağolsun ben pek giremedim son zamanlarda. Allah rahmet eylesin hepimiz oraya gideceğiz..Allah size sabır versin canım...

Canım evlendikten sonra tabiki eşinle demek istedim :) ilişkilerin tam oluyormu diye sorucaktım. kasılmaların şiddetli mi? çünkü normal ilişkilerde bile kasılma oluyormuş normal artık o kadarı sana acı vermiyor ise...tam olarak sorun ne canım özel mesajıma yazabilirsin :)

slm arkadaşlar birşey soracaktım çapa tıp fakültesınde veya istanbul tarafında bu konuyla ilgili hastene bılen varmı ben desteksız yapamayacam bu gidişle destek almak istıyorum bılen arkadaşlar varsa bana msjıma cvp yazabılırmı şimdiden tşkrler beklıyorum..........

evet arkadaşım cerrahpaşa da cinsel işlev bozuklukları bölümü var ben gitmiştim çapada var sanırım ve bakırköy ruh ve sinir hast.hastanesinde var bu bölüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…