Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar bayramınız kutlu olsun...
Bu forumun yeni temasını hiç sevmedim, önceki hali daha güzeldi...
Alışamayacağım sanırım :)
Herkese iyi bayramlar umarım güzel haberler alırız dönüşte...

herkese iyi bayramlar.ya site değişmiş.hiç beğenmedim.dünkü mesajlarda silinmiş.
zümrütcüm çok geçmiş olsun balım allah acil şifalar versin.

merhaba arkadaşlar.bende nasipse evleniyorumm:).okuduklarıma göre vajinusmuz olan bi çok insan varr.umarım yaşamam böyle bişeyi.

insallah cnm ben de evlenmeden once cok okurdum bu bolumu..Cok sukur sorun cikmadi..
Cinsellige pozitif bakmak onemli snrm..Tabii evlenmden onceki yetistirilme tarzi da etkili bence...
İyi bayramlar kizlar..

Millet merhaba birkaç gün önce banlandım siteye yeni girdim şimdi.tavsiyem site hakkında eleştrı yapmayın kızlar. herkes eleştriye açık olmayabilir. o yüzden işimize bakalım... nasılsınız.. bu arada bir arkadaş kurtuldum yazmış hayırdır ??? takip edemedim canlar siteyi..:KK53:

Canım enişten bugün sabah erkenden balığa gidecekti ama migreni tuttu sabah sabah. dışarı çıkar gün içinde ben de msn i açarım canım. aslında o varken de konuşuruz ama ben rahat edemem kuzum ya gelip gelip bakar. ne konuşuyonuz filan diye. dur benim teyzemin kızıda vajiya. onla konuşuyorum derim mhabbet kadın muhabbeti filan derim işimi gücümü bitirip akşam açabilirim msn yi. peki seni nasıl bulucam akşam?? msn hep açıkmı senin canım? bu arada sanırım tekrar mantar oldum. :KK43:(((((((((( idrar yaparken çok canım acıyor. ağdaya gittim geçen gün emla sürerim ben hep ağdaya giderken. uzun süre bekledi. normalde en fazla bir saat bekler. 2-3 saat onla durdum sanırım ondan oldu. kaşım kaşım kaşınıyorrr..bitkisel bişi bilen varmı kıslarrrrr:18:

Canım enişten bugün sabah erkenden balığa gidecekti ama migreni tuttu sabah sabah. dışarı çıkar gün içinde ben de msn i açarım canım. aslında o varken de konuşuruz ama ben rahat edemem kuzum ya gelip gelip bakar. ne konuşuyonuz filan diye. dur benim teyzemin kızıda vajiya. onla konuşuyorum derim mhabbet kadın muhabbeti filan derim işimi gücümü bitirip akşam açabilirim msn yi. peki seni nasıl bulucam akşam?? msn hep açıkmı senin canım? bu arada sanırım tekrar mantar oldum. :KK43:(((((((((( idrar yaparken çok canım acıyor. ağdaya gittim geçen gün emla sürerim ben hep ağdaya giderken. uzun süre bekledi. normalde en fazla bir saat bekler. 2-3 saat onla durdum sanırım ondan oldu. kaşım kaşım kaşınıyorrr..bitkisel bişi bilen varmı kıslarrrrr:18:

yok hep açık değil...aklıma estikçe giriyorum arada...biraz da canım sıkılıyor bu ara...bayadır evdeyim,bir yere de gidemedim...bir de şu sistit çıktı... :/

kuaförde mikrop kapmış olmayasın? fitil varsa evde kullan...bitkisel değil de karbonatlı sıcak su ph dengeliyormuş...onunla yıka orayı...

yok hep açık değil...aklıma estikçe giriyorum arada...biraz da canım sıkılıyor bu ara...bayadır evdeyim,bir yere de gidemedim...bir de şu sistit çıktı... :/

kuaförde mikrop kapmış olmayasın? fitil varsa evde kullan...bitkisel değil de karbonatlı sıcak su ph dengeliyormuş...onunla yıka orayı...

canım akşam müsaitmisin ben akşam açabilirim Allahtan bir mani olmazsa. saat 20.30 gibi filan..bende çok sıkılıyorum zaten pazartesi işe başlıcam offff... suya karbonatmı dökücem hiç yapmadım nası bişi o ya? :KK50:

yaaaaaaa yapamıyorum yaaa 1parmak gezersizini tam yapıyorum derken şimdi hiç yapamıyorum ya tam 2.ye geçmeyi hayal ederken bütün hevesim kaçtı çokk sinir oldum ya ben nasıl rahatlarım yaaa nefeselrde bi işe yaramıyor çok mu kastım acaba kendimi offff :18:

Son düzenleme:
X