Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

bugün bakkal mumunu denedim ve başardım yarın penis denemesi yapacağım ancak çok korkuyorum yine olmazsa diye mumun boyutu penise göre küçük değil mi offff artık kurtulmak istiyorum bu ezyetten

meraba kızlar ilk egzersizime başladım az önce.ama kulak çubuğuyla sanırım parmakla hemen başlayamıycam.şimdiye kadar hiç içine bakmamıştım et yığını gibi bişeymiş.yalnız bişey sormak istiyorum.ben deliğin en aşağı kısmından soktum orası daha açık geldi gözüme:)ilk denemede hepsini soktum kulak çubuğunun derin nefesler alarak ve hafif bir sızı duydum sadece o kadar.10 dk ara verdim ikinci denememde orta kısma sokmak istedim ama orası daha fazla acıtınca bıraktım.birden gözümü korkutmak istemedim.öğrenmek istediğim doğru yerden mi başlamışım yani bunun doğru olan kısmı neresi alt kısım daha açık ortası baya kapalı çünkü

bugün bakkal mumunu denedim ve başardım yarın penis denemesi yapacağım ancak çok korkuyorum yine olmazsa diye mumun boyutu penise göre küçük değil mi offff artık kurtulmak istiyorum bu ezyetten

Canım şu beyaz bakkal mumlarından mı kullanıyorsun?Egzersiz yaparken p.. denemesi pek önermiyorlar ama sen bilirsin..Ben beyaz mumdan sonra şamdan mumunu ve sonra onu kalınlaştırıp p.. boyutuna getirerek denemiştim ve gayette başarılı oldu..Bakkal mumunun boyutu p.. göre ince ama denersen ve olmazsa sakın canını sıkma bu kadar yol katetmşsin,vaji çok geniş ilk girişi geçtikten sonral upuuzun bir yol kayıp gidiyor zaten..Ne kalmışki başarmana çokaz bişey...Moral bozmak yok...

Alt kısım derken,nereyi kastettin anlayamadım canım yaa..Vajinin alt kısmına mı diyorsun?

Alt kısım derken,nereyi kastettin anlayamadım canım yaa..Vajinin alt kısmına mı diyorsun?

nazlıcım ben ilk defa içine bakınca ondan pek iyi anlatamadım.deliğin başladığı en alt kısmı demek istedim.yani kalça kısmına yakın olan taraftan diyeyim.deliğin orta kısmı daha kapalı geldi bana.vajinanın alt kısmı yani.özelden mesaj atabilsem belki daha iyi anlatıcam ama henüz atamıyorum anlatabildimmi bilemiyorum bu şekilde

nazlııı çok teşekkür ederim canım anladım hem de çok sevindim bir an korktum sokamadığım bölümmü doğru bölüm acaba diye ama öyle değilmiş.ah ne komik hallere düştüm allahım bari sonu hayırlı olsa da değse bunlara.belki çok ince küçük bir çubuk ama yine de çok mutlu etti beni inşallah parmağa da geçerim en kısa zamanda.çok teşekkürler

Canım benim..bir yardımım olduysa ne mutlu bana.Hepimiz aynıydık hiç bilmiyordukki vaji deliği neresi..Onun için hiç takılma komik duruma düştüm falan diye,seni çok iyi anlıyorum.Herzaman yardıma hazırım.Kulak çubuğu deyip geçme ben onu alabildiğim zaman sevinçten ağladım..Birkaç gün dene onu,rahat aldığını görünce bir büyük aparata geç...Böyle böyle hepsi geçecek,canım.Allahın izniyle sende başardım yazacaksın buraya..

kızlar bişi sorucam,mumun ucunu kesiyomusun? yani böyle kare gibimi oluyo yoksa oldugu gibimi? ben muma prezervatif geçirdim ama iğrenç geldi gözüme yapamadım,, toplanıyodu prz.tif... birde su aparatlar dilatör sanrım nerde satılıyo eczanelerdemi?

canım mumun etrafına pamuk dola sonra sar onu biraz kalınlaşsın bu şekildede dene

Hayır canım ben mumu orjinal hali ile kullanmıştım kesmedim.ben streç ile sarmıştım ama yapamadım hiç irşey geçirmeden yaptım ama önce temizlik jelim vardı numus-med onunla temizliyordum.aparatlar internette satılıyor heralde pek bilgim yok

kızlar bu bir hastalık değil tamamen psikolojiyle alakalı.gözlerinizi kapatıp kendinizi rahat bıraktığınızda oluo,sonra bumuymuş diosunuz,o kadar kolay kiii

herkese şimdiden iyi bayramlar kızlar hepinizi seviyorummm ve inşallah iyi haberleri bekliorum bende dahil olmak üzere ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUNNNN

kızlar bu bir hastalık değil tamamen psikolojiyle alakalı.gözlerinizi kapatıp kendinizi rahat bıraktığınızda oluo,sonra bumuymuş diosunuz,o kadar kolay kiii

malesef her derecede böyle değil..hastalık değil rahatsızlık diyoruz biz vajililer buna :)) psikolojiyle alakalı olduğunu vajililer olarakta çok iyi biliyoruz.. gözü kapatmakla da geçmiyor :)) kendini rahat bırakman için de oranın acımadıgını beynine ispatlaman gerekiyor bu da egzersizlerle oluyor..bizim çektiğimiz ilk gece korkusu değil yani :))

Kızlar herkeze iyi bayramlar minnoşlar....:)) bayramda giremezsem şimdiden kutlayayım dedim. Bu arada venüscüm ben senin talimatlarına uydum tuvalete de çıkabiliyorum ama o sertlik hiç geçnio napmam gerek. ilişkiye girmek istemiyorum sırf bu yüzden. ağrı yapıyor. azcık parmağımla dokunayım dedim sert bişi var hemen girişte. popomda ama. rahattım oysaki. nedir ki acaba? sende de basur sorunu yaşarken böyle sertlik oldumu? korkmaya başladım hiç geçmicek sanırım ilk kez bu ay doğum kontrol hapını kullanıp adetten sonra oldu. geçmedi hiç bu sertlik..

Selam canım .. ben de ilk zamanlar alt kısım üst kısım sorgular dururdum . bunun altı üstü yok. en rahat poziyon senin altta eşinin üstte olduğun pozisyondur hatta buna gerdek pozisyonu derler doktorlar. sırtınla popon arasına arkandan yastık koyunca pen..s daha rahat girer. eger egzersiz aşamasında isen aparatını vajine 30 derecelik açı ile tut aşağı doğru popoya doğru ittir. orası çok geniş zamanla anlayacaksın cnm. altı üstü deyip kafanı karıştırma sen aşağı doğru popya doğru yani ittir çok rahat girecektir..

Ayol burdada pazar pazar kimse kalmıyo haa.. millet kaynatmaya mı gidiyor ne

yok güzelim ne kaynatmasıı yaa; temizlik ve bayram yemeklerini hazırlamakla geçiyo benim günüm valla,,,,eminim diğer arkadaşlarda aynı telaş içerisindedirler,
annemler bu akşam memleketten geliyolar onlara hazırlık yapıyorumm,,,çok yoruldum bugün çokkkk,,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…