Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Lutfen bana da yardimci olur musunuz lutfen

Zezeee senin de yürüdüğün yollar bahar bahçe olsun ..

Bana da yardimci olun lutfen

Kegel hareketleri neler yapiyosunuz ben hala iliskiye giremedim dilator kullanabulirr miyim

Kegel hareketleri neler yapiyosunuz ben hala iliskiye giremedim dilator kullanabulirr miyim
Aynı sizin gibiydim. Bir umut buraya baktım ve yorumlardan sonra hemen dilatör seti aldım. Ve ben asla ilişki deneyememiş, oraya dokunamayan, eşime bile dokundurmayan, kendimi kasam 7 yıllık vajinismusum. Yaklaşık 4 gün önce 1.aparatla başladım tabi kayganlaştırıcı ve emla kremle destekleyerek. Yarım saat olmadan 1.aparatı alabildim. Ve en önemlisi de o zaten. 1i başarabilmek. Nasıl yapacagım derken, buradan kızlardan destek alırken şuan 3. Aparatı da daha yarım saat önce başardım. Ve sevinçten ağladım. Asla dokunamayan ben, 7 yıldır erteleyen ben aşamaların çoğunu kendi başıma yeniyorum tabi kegel egzersizleriyle birlikte. Lütfen ilk başta dilatör seti alın. Ben çok önyargılı ve çok korkuyordum o setten. Ama şuan som aşamadayım ve sadece 4 günde 1 gün ara verdim müsait olamadığım için. Yoksa şuan belki de 4 e başlayacaktım bile lütfen kendinize inanın.

BAna da yardim dilator kullanmak istiyorum ama esimle hic birlesmedik kizliga zarar gelir mi

Bana da yardim edin
Buyur canım, biz de seninle aynıydık. Dilatör seti kullandık. Kimimiz terapiye gittik ki ben de terapiye gidip kurtuldum. İşin özü dilatör dilatör dilatör. Kızlık zarı diye bişey yok bunu kafandan at. Kendimizi kastığımız için kırmızılık oluyor. Dilatör seti al ve dediklerimizi yap sen de kurtulacaksın

Canım bende bir yıldır hiç birleşim yaşamadık ilk kez pazartesi gün oldu. Dilatörlerle yendim kendim evde. Kan falan gelmedi at onu kafandan yeterince esnemeyi hazırladığın için kanama olmuyor
Tum boylari denedinizmi peki. Esinizle olunca da mi kanama olmadi

HAklisiniz dogru ama eşim anlamaz mi bu durumu yani psikolojim alt ust suan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…