Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Yaptimmmmm depamm yuppiiii

Bu aralar etrafımda olan tüp bebek tedavisi gören herkes ikizlere hamiş en kısa zamanda sağlıkla güzel haberler alırsınız inşallah ❤

Bu aralar etrafımda olan tüp bebek tedavisi gören herkes ikizlere hamiş en kısa zamanda sağlıkla güzel haberler alırsınız inşallah ❤

Ah canımmm hayırlısı neyse neyse olsun inşallah zaten 2 embriyo transfer edildi bakalım neler olacak

Kızlar ben dördü yapamıyorum hala.. Aklımda yine acıyacak ve kanayacak düşünceleri oluyor nedense... Dün iki parmağı jelsiz bile yaptım ama dörde gelince duraksadım... YARDIMM

Kızlar ben dördü yapamıyorum hala.. Aklımda yine acıyacak ve kanayacak düşünceleri oluyor nedense... Dün iki parmağı jelsiz bile yaptım ama dörde gelince duraksadım... YARDIMM
Kanama olan var mıdır bilmiyorum ama ben de 4te de kanama olmadı. Şuana kadar iki kez çalıştım 4 ile ve başta zorlanıyor girerken ama yolunu buldu mu acı falan yok. Sadece başta baskı yapıyor onu geçti mi tamamdır. Ben eşlideyim ama hala başaramadım spreyi alıcam sanırım.

Anladım teşekkür ederim cevap için, tekrar denemeye çalışayım.
Ben de sprey aldım olmazsa onunla yapacağım...

"İnsanlar farkında olmadan yaralarını tetikleyecek bir eş seçerler. Böylelikle kendilerinin acı dolu ve tepkili taraflarını görme sahiplenme ve iyileştirme fırsatları olur."

Az önce böyle bir söze denk geldim.. Galiba kendi kendimizi iyileştiriyoruz...

Bu konuya mutlaka göz atın pes etmeyin kızlarrr

N noname99 canım yukarıda olan notlara tıkla ve oku

bu söz beni çok duygulandırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…