Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

O zaman 4ü dene tamamı girmese de sakın moral bozma girdiği kadarına çalış
Normalde öncesinde kegel nefes ve kayganlastirici kullanıyorum. Yine bu şekilde ilerlerim. Bir iki kere dördü denediğimde olmamıştı biraz gözümü korkutuyordu. Şimdi nasıl başlayayim ya da uyuşturucu krem vs kullansam mı ilk deneme icin

Bence krem kullanma çünkü 3 ile epey çalıştın bi dene olmazsa fito ve anestol takviyesi kullanabilirsin

Hep bahsettim burda zevk alıyomuş gibi oyun oynamak gerçekten işe yarıyor ✌ bir süre sonra o oyum gerçeğe dönüyo çünkü beynini kodluyosun zevk almaya

Lütfen ama lütfen bana yardım edin. Vajinusmus olduğumu öğrendim. 2 aydır evliyim. İlişkiye giremiyorum. Ne yapmam gerekiyor. Artık günlerim kabusa döndü. Ne olur bana el atın ne yapmam gerekiyo. Nerden başlamayayım. Benim de elimden tutar mısınız çok zor günler yaşıyorum

Dün planladığım gibi dördüncü aparata başlayamadım, akşam eşimle biraz sürtüşme yaşayınca bende de heves kalmadı inşallah bu akşam başlarım ama

Canim msjlari oku biz ara ara girip cevpliyoruz msjlari burda yazilan her seyi oku gecmise donuk bende 8 aylik evliyim yeni yendim 7.ay sonunda yendim yani imkansiz saniyodum ben aglama titreme her sey vardi ama oyle degil. İlk once hemen aparat siparisi ver dilator bu benim dönüm noktam sonra bu sayfadan güc al yazilan her seyi uygula ultrason jeli siparis et ve uyusturucu sprey bu 3 tane şey seni bu isten kurtarcan nefes egzersizleri parmak calismalari bunlarin hepsini yap 3 haftada kurtulcaksim aparat 1 hafta 1 haftada parmak 3.hafta artik hazirsin sana bagli tamamen cesaret

Dün planladığım gibi dördüncü aparata başlayamadım, akşam eşimle biraz sürtüşme yaşayınca bende de heves kalmadı inşallah bu akşam başlarım ama
Canim bu surecte surtusme cok normal o işi cozunce ne kavga ne gurultu kaliyo huzurlu bi ortam olusuyo evde gercekten sen motivasyonunu topla esinle barisinca deneyin sen biraz bile soksan basarsan eşin umutlancak diyecekki evet basaracak iste cozecek bu isi fln o umutla senide cesaretlendircek

Evet ben spreyle aliştim canim hisleri yoj ediyor super bir sey ama yavas yavas spreyi birakcam artik aparati biraktim zaten 2.gün spreyide birakirim. Zaten bir kere yapsaniz sonra cesaret gelcek

O kadar iyi biliyorum ki bundan sebep olduğunu ama işte çözene kadar sabrediyorum. İnşallah dediğin gibi de olur. Olacağına inanıyorum. Şu açığı bir kapatsak artık önümüze bakacağız. Rabbim size aile olmayı nasip ettiği gibi bize de eder inşallah akşama saklıyorum kendimi :)

Yeni arkadaşlar bu mesaja tıklayıp geri dönüp bir okusun her şey yazıyor
Evet ben ve buradaki çoğu arkadaşım da aynı notları uyguladık. ve sonuç mutlu son
şu sıralar burayla çok ilgilenemiyorum bir tüp bebek tedavisindeyim kızlar gene sormak istediğiniz bir şey olursa gözümden kaçabilir özelden de yazabilirsiniz

Evlilik zaten kolay bir şey değil bir de böyle bir dertle hepimiz buhrana girdik meram etme ama şöyle diyim ben yenerken kendime şunu hatırlattım bunu eşim için değil kendim için yapıyorum vücuduma hükmedemiyorum bunu çözmem gerekiyor şeklinde.. eşine kızdığın zamanlarda aklında bu olsun

İnşallah en kısa zamanda başarıyla gerçekleşir

Evet ben spreyle aliştim canim hisleri yoj ediyor super bir sey ama yavas yavas spreyi birakcam artik aparati biraktim zaten 2.gün spreyide birakirim. Zaten bir kere yapsaniz sonra cesaret gelcek
nasıl yendiniz anlatBİLİR MİSİNİZ? Ben de wemcain uyuşturucu sprey aldım. o sprey işime yarar mı henüz kullanmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…