Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Spreyi sıktıktan sonra beş dk bekleyin daha sonra dışını yıkayın . O zaman hiçbir sorun yaşamazsınız. Bende ilk sefer sizin gibi denedim ve penis küçüldü tüm hevesim bitti. Daha sonra beş dk bekledikten sonra dışını yıkıyorum o zaman hiçbir sorun olmuyor. Uyuşukluğu da gitmiyor . Ve ayrıca bende sizin gibiydim tüm aparatları yapıyordum ama penis olmuyordu baya paraladım kendimş burda yazılarım var. Ha hala rahat rahat korkusuzca ve normal bir şekilde ilişkiye giremiyoeum ama 4 ayrı zamanda bi kaç kez gir çık yapabildik bu şekilde

Evet okudum yazılarınızı. Dua ediyorum inanın hepimiz rahatlıkla yaparız inşaallah. Bir gün bizim de rutinimiz haline gelecek inanıyorum. Yıkayıp deneyelim bir dahakine öneri için teşekkür ederim

İnşallah destekleriniz o kadar güzel ki...
Ayrıca sprey konusunda verilen tüyo baya iyi çünkü ben de o sebepten denemeye çekiniyordum. Dediğiniz gibi bir deneme yapacağım bakalım, ise yarasın da şimdilik başka bişey istemiyorum:)

Evet okudum yazılarınızı. Dua ediyorum inanın hepimiz rahatlıkla yaparız inşaallah. Bir gün bizim de rutinimiz haline gelecek inanıyorum. Yıkayıp deneyelim bir dahakine öneri için teşekkür ederim
Evet yıkayıp deneyin asla küçülme olmicak o şekilde. İnşallah dediğiniz gibi hepimiz rajatlıkla atlatırız yaşayan bilir cidden. Bir de bu arada ben en ufak baskıda yapmayalım diyordum çünkğ bazı arkadaşlar hissetmedik bile demişti yaparken. Bende öyle bir beklentiye girdiğim için hemen yok demekki kasıyorum şimdi yapmayalım diyordum. Ama şöyle bir şey bar herkeste aynı olmuyor . Yani o girişteki baskı hissi ilk bir kaç ilişkide hissediliyor sma 5-6 saniye idare etmeye çalışmanız lazım. Bahsettiğim şey acı ağrı kesinlşkle değil ama o baskı ilk alışana kadar oluyor kim ne derse desin. Hissetmedim fark etmedim diyenlere çok şaşırıyorum ben 4. Deneyişimde bile net şenilde o baskıyı hissettim hiç kasmadığım halde . Ama her seferinde bir öncekinden daha az hissettim. Yani alışana kadar ilk seferlerde girişte bi baskı hissedeceksiniz orda durun gözlerinizi kapatın kendinisi rahat bırakın ve cesaretli olun. Olay bu. Hiç hissetmeden yapacağım dedikçe uzayıp gidiyor . Herkeste hissetmeme olayı olmjyor ne yazık ki. Bi lastik gibi düşünün yapa yapa alışıyor . Birinci ikinci seferde hiçbir şeu hissetmeyeyim kayıp gitsin diye beklerseniz uzar gider. Cesaretli olup o girişteki baskı hissinde kendinizi rahat bırakıp o kadarcoğına dayanmanız gerekiyor. Gerçekçi olalım…

Kendimi bile hala cesaretlendirenedim ama o baskı 2-3 saniye sürüyor löp diye o eşiği geçiyor ve gerisi bomboş . O löp diye geçen geçişe alışmaya çalışmak gerekiyor ben onu son denememde net hissettim ağrı değil acı da değil ama böyle löp diye bir geçişi var sanırım deneye deneye aşılır

Ayy valla anlamadım artık sinirlerim iyice bozuldu sanki başa döndüm ağlama kalp çarpıntısı ben neden evlendim bunu bile yapamıyorum hissi
Allah Allah bak dün biraz zorlandim ben hemen komik ama baska seyler dusunmeye calistim iste zevk aldigimi fln hayal etmeye calistim kendimi kandirdim ilk girdi bismillah cektim sonra sarki soyluyorum fln kendimle dalga gectim yani tamamen girdikten sonra zevk aldigimi fln dusundurup kendimi kandirmaya calistim iste hani zevk alma sesi yaparsin ya o sekilde sonra baktim ki orasi gevsedi yani kendini kandir canim gercekten fayda ediyo kendini kandirirken beyninde inaniyo buna elbette zamanla normale donecegiz sadece sabir

Bende birebir aynisini bacagimi koycak yer bulamadim ayni sekilde ilk seferimde ilk bacagimi buktum digeri havada sonra penis yerlesince yavasca bacagimida indirdim tam anlatilamiyor . Bu korkudan boyle 2. 3. Seferinde aslinda bacaginin gayette yer buldugunu anlicaksin

Aynen aynnen bak dun 8.seferim flndi yinede hissetim baskiyi sadece bismillah cekip şarki soyle oraya odaklanma girdikten sonra hic bir his kalmiyo o ilk giris hissi herkeste var bi arkadasla konustum o vajinusmus degil o bile ilk giriste o his olur dedi popoda baski hissi fln hepsi normal sadece zaman ver kendine şoyle ilk gircek girdikten sonra zevk aliyorum fln diye eşinize birakin kendinizi sonra orada bir sey hissetkiyosunuz tamamen sadcee ilk giriste his var sonrasi hissiz hatta orasi kayganlasiyor sivi geliyo

Spreyi siktından sonra biraz bekliyoruz kizlar 1 2 dk zaten bu uyuşma suresi ve yakiyosa sprey oraya boyle kagitla yelleyin fln yani üfleyin fln o yanma hissi aninda gecer. Kesinlikle beklerseniz ilk giriste uyustuktan sonra silerseniz sonrasinda bir kuculme fln olmaz penis ileri geri olmayinca kuculuyo o yuzden ileri geri yapmaniz gerek oncesinde esinize elinizle fln acikca yaziyorum ki herkes bu illeten kurtulsun

Resmen aynısını yaşıyorum. Bunu söylediğiniz o kadar iyi oldu ki. Çünkü ben de en ufak bir baskı hissi olunca demekki hala eksiklerim var diyip bırakıyordum. Herkes o kadar, hiçbir şey hissetmediğini, söylüyor ki. Ben de kesin ben de sorun var hala egzersiz yapmam lazım deyip yarıda kesiyordum.

Kendi adıma teşekkür ederim iyi ki varsınız, bu detaylar küçük ama en önemlileri sanırım

Bende aynılarını yaşadım heo yarım bıraktım ama öyle değil . Hissetmeyen arkadaşlar varsa bilmiyorum onların başarısı ama bana pek mümkün gelmiyor bu sonuç olarak ilk kez yapıyoruz işk dönemlerimiz ve illaki hissediyorsun . Sadece insanların bahsedip acıdan öldük ağrıdan öldük olayları gerçek değil ya da çok kastıklarındandır . Ama ister istemez o baskı oluyor orda beş saniye içinden acı yok acı yok de bitti gitti löp diye gidiyor . Mesela ben ilk iki sefer girişten sonra hafif otururken sızı hissettim acı sayılmaz ama sonrakinde mesela o da kalmadı. Demekki olwu alışmada. Alışana kadar azıcık cesaretli olmwk lazım

Ben giriş kısmında biraz baskı ve yanma hissedeyim hemen bırakıyorum aparatlarda sıkıntı yok his yok. Ben bırakınca eşimde tamam diyor, yani ben ona diyorum sen bana bakma falan ama istiyorum ki canım hiç yanmasın. Sprey aldık denemedim daha . Spreyle aşılabiliyor mu ? Birde spreyi ne kadar sıkmak gerekli. Ben o yakar diye de vazgeçerim

Çok duygulandım okurken ben de Vajinusmus rahatsızlığı geçirdim yendim birkaç ay önce ,her şey güzel olacak siz de yeneceksiniz arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…