Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Şimdilik tavır yapma bence hergün denemeye devam et hazır bitirdin bu işi geç boşalma olayı spreyden olabilir ben de anestolu araştırdım geç boşaltıyormuş erkekleri o yüzden prezervatifsiz denemicem zaten istek yok iyice geç boşalma ile sinirlerimi bozmayayım 🤣🤣
Kiz gec orgazm olmasi tamamen bana zarar sinir bozucu yani bi turlu olmuyor 😂😀 bencede bende prezeryatife gecim sprey onu etkiliyo bencede uyusturuyo

Şimdilik tavır yapma bence hergün denemeye devam et hazır bitirdin bu işi geç boşalma olayı spreyden olabilir ben de anestolu araştırdım geç boşaltıyormuş erkekleri o yüzden prezervatifsiz denemicem zaten istek yok iyice geç boşalma ile sinirlerimi bozmayayım 🤣🤣
Haklisin onu ben egzersiz niyetine kullaniyorum suan zaten o zevk niyetine ben egzersiz 😅

Kizlar bi de burda doktor ismi fln veriyolar iste reklam gibi bi de ansayfada arattiginizds yok spreyle cozemezsiniz yok aparat olmaz diye sayfalar onlara inanmayin paraya dokmusler isi para tuzaklari gercekten gayette aparat sprey bu isi evde cozebilirsiniz onlarda ayni seyi yapacak cunku farkli bir sey yapmicak sonrasinda eve yollayip ev odevi vercekler fln

Bir de çoğu arkadaş en kolayı misyoner demiş internette de öyle yazıyor . Misyonerde dümdüz ayaklarınızı mı uzatıyorsunuz yoksa havaya mı kaldırıyorsunuz kendinize doğru öu çekiyoesunuz hangisinde kasmıyor ve acıtmıyor ? Arkadaşlar açık oluyor kusuea bakmayın ama ben deneyince ve olmayınca mıralim yerle bir oluyor o yüzden doğru pozisyonu bulup öyle denemek istiyorum

Bende aynı durumdayım maalesef. Benim bi kez oldu spreyle. O yüzden dene sende spreyle. Ama ben hala yapamıyorum. Aparatları çok rahat yaparken
Aparatlar sert onları yaptıysam olur demiştim aslında ama işin aslı kontrol olayı sanırsam. Aparatları kendi kontrolümde yaptığım için kasmıyorum ama eşlide tam olarak kontrolü aldığına inanmıyorum ve kasıyorum bu yüzden sprey almam gerekiyor

O zamanlar ne kadardı? Bir de seans seans mı ğcret alıyor yoksa tek seferde mi ? Çünkğ ben yolun başında olmadığım için sıfırdan başlayanla aynı seans sayısına ihtiyacım yok sanırım
Seans seans değil Vajinusmus tedavisi 4-8 seans arası halloluyor durumuna göre kaç seansta biter o sana bağlı sen yenene kadar doktor senin yanında ben 3 seansta yendim

Vemancin sprey. Yine de spreysiz yapabiliyorsanız spreysiz yapın. Ama baktınız spreysiz yapamıyorsunuz ve son çareniz kaldı spreyli yapın. Spreyli yapmak hiç yapmamaktan daha iyidir vence . Yine de dediğim gibi mnce spreysiz yapın baktınız hiçbir şekilde yapamıyorsunuz son çare onunla yapın. Ben tüm aparatları spreysiz yaptım aklıma nilr helmedi sprey. Yapamazsam spreye başvururum dedim. Yapabildim başvurmadım. Sonra ilişki denedim olmayınca canım çok sıkıldı ve sprey aldım. Biraz daha hissizleştirdiği için olana kadar bastırıyorsun acıdı diyip kalkmıyorsun çünkğ bence cidden hissizleştiriyor. eksi yönü şu oluyor spreyin, ben şuan spreysiz yapmaya korkuyorum :KK43: spreysiz yapabilmiş olsaydım bu korkum olmicaktı belkide. Ve şöyle oldı hiçbir aparatta kanama leke bile olmadı ama ilk ilişkiden oldu aşırı olmasa da leke şeklinde de değildi. Aklıma şey geldi sprey hissizleştirdiği için ve nefes kontrollerimi iyi yapamadım sık bırak egzersizini iyi yapamadım kasmışsam onu bile fark edememişimdir o yüzden kanadı diye düşündüm . Yine de bilemiyorum. Ama hiç olmuyorsa bence spreyde kurtarıcı bir şey. Etkisini gördüm . Bence bırakılmicak bir şey de değildir. Zaten üç beş kez ilişkiye giridkten sonea spreyli de girmiş olsan alışmış oluyorsun ve normal şekilde yapıyorsun. Spreule başlayop spreyi bırakan arkadaşlar varsa daha tecrübelilerdir bizi yeşillendirirse bende sevinirim :) bırakması uzun sürdü mü ?
Tşkler eczaneden mi alıyoruz direkt olarak ben hiç esimle olamadım spreyle bile olsa bir kere bile olsa eşimi mutlu etmek isterdim

Seans seans değil Vajinusmus tedavisi 4-8 seans arası halloluyor durumuna göre kaç seansta biter o sana bağlı sen yenene kadar doktor senin yanında ben 3 seansta yendim
O zaman o iş yatar :) o kadar para vwrecek olsam bunca çaba içine girmezdim evde . Saçma geldi biraz bana seans seans olmalıydı. Sonuçta ben aparatlaro bitirmişim bi kez de ilişkiye girmişim sıfırdan vajinasına dokunamayan biriyle neden aynı ücreti veriyorum ki. Benim belki 1-2 seansta çözüşecekken sıfırdan başlayanın dha uzun sürer

Bir de fiyat söyler misini sizin döneminizde ne kadardı hiç mğrenemedim burda bahseden çok arkadaş olmuş ama kimse fiyatı hatırlamıyor
Ben doktora sordum ne kadar diye canim tedaviyi aparatlari almadan once bana seans başina 2 bin dedi ve 6 seans dedi yani bence kendin coz o paraya bal ayina gidersiniz tekrar

X