Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet bi kez yapabildim onda da bahsettiğiniz pozisyondu zaten ama o da tam bir ödev gibi oldu yani devam ettiremedik o şekilde ama haklısınız rahat oldu o şekilde
Canim o cok rahat gercekten iyice girdikten sonra tam yolunu buldugu icin rahat oluyo bi de bir kere girdikten sonra asla cikma ileri geri yap sabret ki aliş korkun gecsin bak yaptin girdi ya sen peceteye jelini sık köseye koy yakina surekli jel surmeye devam et yaparken ben oyle yaptim iste bakmiyorum fln odaklanmamaya calis o zaman esneyecek kilotisle surekli oyna o sekilde orasi uzayip genisliyo bakma tutma

Canim o cok rahat gercekten iyice girdikten sonra tam yolunu buldugu icin rahat oluyo bi de bir kere girdikten sonra asla cikma ileri geri yap sabret ki aliş korkun gecsin bak yaptin girdi ya sen peceteye jelini sık köseye koy yakina surekli jel surmeye devam et yaparken ben oyle yaptim iste bakmiyorum fln odaklanmamaya calis o zaman esneyecek kilotisle surekli oyna o sekilde orasi uzayip genisliyo bakma tutma
Ya girse zaten dediğin gibi yapcam da bi kez tek girdi onda da kanama oldu çıkmak zorunda kaldı :)

Bu arada sen hala spreyle mi yapıyorsun ?
Evet spreyle canim benim girislerde fln cok kolay degil halen ama kasmiyorum sadcee giriş dar mide ortada mesanenin oldugu yerden gecerken dar sonrasi rahatorayi gecince ama aci degil boyle bi baski darlik oluyo rahatsiz ediyo ne zaman gececek bu his bilmiyorun o yuzden bu hissi spreyle aliyorum spreysiz ne olur bilemedigimden spreyi birakamiyorum

Mecbur alismaya calisiyorum vallahi su an zevk fln aldigim yok ilk girislerde biraz kasiyorum yine ama sonrasinda ileri geri yaparken orasi esniyo bazen dayanamiyorum bu aksam dayanamadim uzun sürdü ileri geri yapmasi dayanamiyorum dedim ciktim küstü sinir oldum bende nankörsun dedim senin icin dayaniyorum yani dedim bi de zevk aliyomusun diye soruyor almiyorum bunada uzuluyo :KK43: ne zaman gececek bu durum bilmiyorum
Eşim bana aparatlarla zevk alıyor musun diye sordu ondan zevk alabileceğimi düşünmüş erkeklerin bizi anlamadı cidden imkansız

Eşim bana aparatlarla zevk alıyor musun diye sordu ondan zevk alabileceğimi düşünmüş erkeklerin bizi anlamadı cidden imkansız
Aparatlada zevk almiyodum ki sinirimi bozuyor bi de kizlar ilişki bitiyor sonrasinda bende zevk bbasliyor gece boyu yaniyor boyle istek şehvet vari bir seyler oluyor sinir oluyorum iliski bitiyor orda zevk yok bittikten sonra oramda istek basliyorr afedersiniz hani anormal yani

Aparatlada zevk almiyodum ki sinirimi bozuyor bi de kizlar ilişki bitiyor sonrasinda bende zevk bbasliyor gece boyu yaniyor boyle istek şehvet vari bir seyler oluyor sinir oluyorum iliski bitiyor orda zevk yok bittikten sonra oramda istek basliyorr afedersiniz hani anormal yani
Ama yapsam yine zevk olmuyor olmicak yani gercekten anormal

Benden profosyonel olmami bekliyo 😔🤬😡 sanki bi de anormalmisim gibi sinir oluyorum ya hani herkes catur cutur yapar ne var bunda gibisine
Sen zaten yarım saat yaptın 2.sinde fazlasıyla nezaketlisin kaybolan zamanın mahcubiyetiyle elinden geleni yapıyorsun biraz da kendi kendine yapıp boşalsın sonuna kadar olmayıversin off

Canım muhtemelen ayıptır söylemesi sen boşalamadığın için istek kalıyor içinde

Arkadaşlar çok açık olcak ama bir şey soracağım . İnternetten araştırırken denk geldim cenin pozisyonu deneyen var mı? Psikolojikmen düşinünce bi kolay gibime geldi de. Ben illa arkamı döncem yani kafaya onu taktım 😂 yüzüm dönükken çok kasılıyorum. Doggy zor diyenler olmuş. Cenin vs tecrübeli arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim
Ay dene gitsin ya ne kaybediceksin en kötü o pozisyonu da elersin boşver

Sen zaten yarım saat yaptın 2.sinde fazlasıyla nezaketlisin kaybolan zamanın mahcubiyetiyle elinden geleni yapıyorsun biraz da kendi kendine yapıp boşalsın sonuna kadar olmayıversin off
Aynen zaten bu sinirimi bozuyor 5 dk nie dayanmadin diyo dayandim zaten ama gec orgazm oluyor napim ben yani 😓😡🤬 spreyden dolayimi acaba diye dusunuyorum . Evet ben zaten dayanmaya calisiyorum elbette elimden geleni yapiyorum dayanmaya calisiyorum boyle degisik bi his oldugu icin daynamk biraz zor oluyo ciş gelme gibi tuhaf bi his kislar aci degil yanlis anlamayin sizi korkutmak istemem

Aynen zaten bu sinirimi bozuyor 5 dk nie dayanmadin diyo dayandim zaten ama gec orgazm oluyor napim ben yani 😓😡🤬 spreyden dolayimi acaba diye dusunuyorum . Evet ben zaten dayanmaya calisiyorum elbette elimden geleni yapiyorum dayanmaya calisiyorum boyle degisik bi his oldugu icin daynamk biraz zor oluyo ciş gelme gibi tuhaf bi his kislar aci degil yanlis anlamayin sizi korkutmak istemem
Biliyorum canım o hissi

İste o rahatsiz edici oldugu icin uzun surunce birakmak istiyorum burda bi kac arkadasa sordum ilk zamanlar normalmis ama benim kocam anlamiyor bunu 😂🤦🏻‍♀️ bana anormal biriymisim gibi tavir yapiyor fln bende tavir yapacam karar verdim
Şimdilik tavır yapma bence hergün denemeye devam et hazır bitirdin bu işi geç boşalma olayı spreyden olabilir ben de anestolu araştırdım geç boşaltıyormuş erkekleri o yüzden prezervatifsiz denemicem zaten istek yok iyice geç boşalma ile sinirlerimi bozmayayım 🤣🤣

X