Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Bende alta gecmeye cesaret edemiyorum sadece ustteyken deneyebiliyorum

Ben msjlarada cok detay veriyorum bu detaylar belki birilerinin işine yarar diye kizlar kusura bakmayin faydam olsun istiyorum o yuzden detaya giriyorum bende 6 ay cok cektim cunku burda buldugum detaylar sayesinde cozuldu aparati eşine yaptir diyen arkadas mesela cok faydasi oldu yatak ucunda diyen arkadasta oyle womence cesaret verdi bana cok tam karamsarliga girmisken

Kızlar vajinusmusu yendim fakat hala kasıyorum ilişki sırasında bunu nasıl yenebilirim birde vajinal muyane olmam gerek cok korkuyorum

Biz burda yendik diyoruz tabi ama yenerken benimde elbette kolum titredi kolumu bacagimi koycak yer bulamadim kalbim hizlandi fln sadece biraz o ilk adimi atmak gerek iste

Canim zamanla gececek bende ilk kasiyorum zamanla gecer ya da meditasyon fln yapabilirsin kegel egzersizi yapabilirsin
bir kere cesaret etsem zaten geçiceğine inanıyorum rahim filmi çekildim fakat anestezili bu hafta yumurta boyunu ölçücek mecburum acımasından değil ama nasıl yaparım diye korkuyorum

bir kere cesaret etsem zaten geçiceğine inanıyorum rahim filmi çekildim fakat anestezili bu hafta yumurta boyunu ölçücek mecburum acımasından değil ama nasıl yaparım diye korkuyorum
Ama siz zaten iliski yasamissiniz esinizle vajinusmusu yenip cesaret gostermissiniz şoyle dusun yani oraya bir seyler giriyor girebiliyor zaten cok kassanda doktor orayi once iyice uyusturur hissetmezsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…