Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

+1 ben ilişkiye girebiliyorum ama acısız hale gelmesi için bile aldım aparatları kesinlikle kendini ikna etmeye çalış bu konuda womenceye katılıyorum yoksa yabancı bir şeyin içine girmesine ikna olmak zor oluyor

2. Kez yaptınız mı ya da spreysiz
Biz yaptigimizda bir sefer gir cik yapmiyoruz baya git gel yapiyo hizlica yarimsaat kadar ama bi sure sonra vajinam yoruluyo ve o surecte popoma gaz sancisi gibi bi sey sokuluyo ilk seferdede oyle yapmistik ilk giriste biraz zorluk var ama sonra orasi alişiyo alişintikca sonuna kadar gidilebiliyo bende kanama fln olmadi agri sizide yok sadece gaz sancisi popoda baski ilk seferi yaptiktan sonrasi artik kolay o eşigi atlamak onemli. İlk yaptiginda yarisini yaptik sprey sikmamistim ertesi gun spreyle tamami oldu rahatca konforlu sekilde

Tebrik ederim çok :) biz bi kez spreyli yaptık ama gir çık yaptık sadece çünkü benim kızlık zarı demek esnek değildi kanama oldu o yüzfen çıkınca devam etmedik sonrada bi daha cesaret edemedim :) sende benim gibi spreyşi yapmışsın tecrübeni almak istiyorum. 2. Yapışın 1. Ye göre daha mı rahat oldu?

Bende aynı şeyleri yaşadım aparatları soreysiz bitirdim sonra eşli denemede sadece bir kısmı girebildi soneaki gün spreyle denedim ilk denemede oldu zaten ama daha sonra enfeksiyonudur misafiridir derken denemedik ve araya 3 hafta girdi sanırım . Şuan denemeye biraz çekimiyorum ama bilemedim inşallah kısa zamanda bu aralar yine demicez inşallah kolaylıkla olurda cesaretim iyice artar

İlk seferde girerken hic bilmediginiz icin biraz kasip girmemesi normal ama 2. Daha kolay olacak
Bu arada spreyi nasıl demiyorsunuz ? İçine dışına her yerine sürüp sonra yıkıyor musunuz? Çünlü penis temas edince sönüyormuş. Bir de siz 2. Denemenizde öncesinde aparat mı denediniz ve ne kadar süre ? Yoksa direkt sprey sıkıp eşliue mi geçtiniz

Maşallah kız sana yarım saat git gel bravo valla

Kanka aci oldugindan emin misin yani yanma da olabilir kebdini kasiyorsun rahat olmaya calis eger kanama hala oluyosa doktora bi git belki baska bi sebebi vardir anatomik olarak
Acıyo kesin kasmaktan oluyodur aparatla acımadı çünkü anatomik olsa aparatla da olurdu diye yorumluyorum ama aparatlarla şöyle bir hafta düzenli çalışayım yine olmazsa doktora gidicem zaten burda türk dr bulup başka çare yok kanama olmadı dün bu arada aparatlarla ve eşli denemede

Cabim ozaman aparatlarla egzersiz yap cunku alismasi gerekiyor vajinanin . Doktora gitmebe gerek yok kesinlikle kasmaktan olmustur. Cunku bir aorun olsa aparatlarda da kan gelirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…