Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canim o zaman sen işini saglama al ve egzersizden önce eşinle birlikte kadin dogumcuya gidip himene baktirin duysun ondan sonra egzersizlere basla. Doktordanda senin vajinusmus oldugunu duyunca tedaviyi yaptirmak zorunda kalacak

Canim o zaman sen işini saglama al ve egzersizden önce eşinle birlikte kadin dogumcuya gidip himene baktirin duysun ondan sonra egzersizlere basla. Doktordanda senin vajinusmus oldugunu duyunca tedaviyi yaptirmak zorunda kalacak
DOKTORA BEN KENDIM GITTIM. HANI VAJI ICIN GITTIM MECBUR BAKTILAR HIC BIR SORUN YOK DEDI DOKTOR.
Ama kan gelmeyedebilir illa gelecek diye bir sey yok kiii
EVET BILIYORUUM

Sen bunu problem etmiyorsan elisanın dediği gibi doktora gidin senin bakire olduğuna dair kanıt alın. Sonra rahatça ilerle bu yolda. Yoksa ne aparatı rahat çalışabileceksin ne eşinle ilişkiye girebileceksin kafanda kocaman bir tabu oluşturmuş sağolsun..

İNANIN ÇOK ZOR OLAYLAR YAŞIYORUM KULAKLARIMI KAPATIYORUM Bİ AURAM VAR ONUN AZALMASINA IZIN VERMEMEK İÇİN . TAM BISEYLERİ İNŞA EDİYORUM BI SOZ BI ITHAM HERŞEYİ YIKIYOR.
Canim sen biran once eşini al ve doktora gidin bu sekilde ithamlar son bulsun doktor konustuktan sonrada tavrini koy sana itham yapamaz bir daha vajinusmus oldugunu ve tedavisi oldugunu doktor zaten soyleyecektir

Canim sen biran once eşini al ve doktora gidin bu sekilde ithamlar son bulsun doktor konustuktan sonrada tavrini koy sana itham yapamaz bir daha vajinusmus oldugunu ve tedavisi oldugunu doktor zaten soyleyecektir
eşım zor bır ınsan . ben bu denlı olduğunu bılmıyordum. doktora gıtmeyı kabul etmıyor vajı ıcın 1 seans gıtım 2. seansta eşimi ıstedı doktor esınızın vajınasında hıcbır sorun yok hymen sağlam halen dedı ama dınleyen kım doktoru.

benim her seferinde kanıyor zorlanmadan dolayı aparatla kanamış olsa da bir şekilde kanar ilk ilişkilerinizde diye düşünüyorum..

ınanın bugun neyerdeyın negokte. ben bunları hakedecek bı ınsan değilim hanı kımseye karısmam etmem herşey olabılır herkesın hayatında ama rabbım kolaylığını versın dıye dua edıyorum sadece.

Aaa ona ragmen yani bence o seni o zaman hirslandirmaya calisiyor yani yap diye aparatsiz fln yapman icin ugraisyo ama bu sekilde zor yapabilsek zaten kimse istemez aparatla yapsin yani

doktora gıdeceğini sanmıyorum. ben terapiyi aparatlar zara zarar verecek dıye bıraktım cunku. yanı doktor gozetımınde yapmamı ıstemedı eşim. kabul etse benım bı korkum yok her zaman gıderim. ama bu sığ dusunce benı boğuyor anladınız mı canımı acıtıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…