Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Hatta arastirirken izdivac namazi halvet namazi diye bisey okudum bence o daha iyi manevi olarak. Hazir hissettiginizde onu yapabilirsiniz bence. Eee ne demislerrr helal daire keyfe kafii😂🙏

YA CIDDEN SANAL KANKASIN SEN:KK66: ALLAH ENERJINI DÜŞÜRMESİN
Sanal manal kirildim diyor musum hajahahaha ama dogru. Cumlemizin insallah enerji sizin icinizdedir tercih meselesi yaniii kendinizlw mutlu olunn vajiyi de dert etmeyin aman ben basta ne kasiyordum varya sonra dedim ki kizim bu kadat dert ettinn eee ne degisti al aparat krem cart curt basla 5 6 gunun derdini yillarca cekmisim gerek yok

Ben burdayim her zaman her dakka her sn. Hevesini kaciriyosa ona bisey deme agirligini koy ortaya ve sessiz kal sen guclusun bu herkesin basina gelebilit allah dert verdiyse derman da verir. Haa cok buyuk bi sikibti olsa cozumu yok allah sabir versin derdim ama cozumu varrr abi basit bi kac aparsttan sonrs bitiyor kendin bunjn ustesinden geleceksin. Ben sana inaniyorim senin asagi ceken canjndan biri bile olsa hopp diceksin dur orda . Izin verme seni asagi ceken hic kimseye ve hicbiseye.
Ya ayni imayi bana bir kiz arkadasim dedi bak sonra eşin kiz olmadigini dusuncek biran once yap dedi bende ne alaka dedim zaten kiz olmasaydim canim cekerdi yapardim Allah Allah salakmiyim ben 5 ay bekliyim adam zaten bekletiyorum diye benden soguyabilir sonucta. Kendiside evlenmeden hamile kalip evlenmek zorunda kaldi yani ben evliyken bu kadar yapamiyorken millet evlenmeden nasil yapabiliyor onuda anlamiyor 😓😓😓😓🤔

Valla acisa acidi derdim kotu bisey niye yasamaniza izin vereyim. Acimiyor kankam valla pit diye giriyor. Senin vajinan kralice istemezse penis kapiyi bile calamaz istersen de rahatca aliyosun ben bunu gordum bizzat denedkm yani . 🥰
Uff sen kasmamissin sanirim hic yatak ucunda kolay bana da oyle geldi cunku dilator cok rahat giriyo yatagin ucunda bende mi yatak ucunda denesem tirsiyorum ama herkeste dilator dahazor diyor

Ya bosverin o bunu demis bu sunu demis agzi olan konusuyor. Tekrar soyluyorum allah burdaki kadinlardan bin kere razi olsin ben normalde asiri enerjik pozitif biruyken aylarca bu dertten sifirlandim. Okudum dinledim uyguladim ve allah sukur mental olarak iyiyim eskisi gibi. Bazen isiklarimiz kapanir ama kida sureligine🥰

Sanal manal kirildim diyor musum hajahahaha ama dogru. Cumlemizin insallah enerji sizin icinizdedir tercih meselesi yaniii kendinizlw mutlu olunn vajiyi de dert etmeyin aman ben basta ne kasiyordum varya sonra dedim ki kizim bu kadat dert ettinn eee ne degisti al aparat krem cart curt basla 5 6 gunun derdini yillarca cekmisim gerek yok
YA AÇIKCASI BEN ANLATMIŞTIM BILMIYORUM OKUDUN MU?EŞİMDE KIZLIK TAKINTISI VAR KAN GELECEK YANI. BAK YINE SINIRLENDIM. SIRF BU YÜZDEN DOKTORA GITTIM ANAY-TOMIK BIR SORUN VAR MI DIYE ? APARATLARDA DA ZARAR GELİR DIYE KORKUYORUM .DURUMUM BIRAZ DAHA VAHIM GIBİ

YA AÇIKCASI BEN ANLATMIŞTIM BILMIYORUM OKUDUN MU?EŞİMDE KIZLIK TAKINTISI VAR KAN GELECEK YANI. BAK YINE SINIRLENDIM. SIRF BU YÜZDEN DOKTORA GITTIM ANAY-TOMIK BIR SORUN VAR MI DIYE ? APARATLARDA DA ZARAR GELİR DIYE KORKUYORUM .DURUMUM BIRAZ DAHA VAHIM GIBİ
Ya bu nasıl bir şey gerçekten. Birkaç kız arkadaşımın kızlık zarı 2-3. seferde yırtıldı yeterince zevk aldığında sanırım genişlediğinden yırtılmıyormuş. Buna 2023 te nasıl takıntılı olabilir

Ya bosverin o bunu demis bu sunu demis agzi olan konusuyor. Tekrar soyluyorum allah burdaki kadinlardan bin kere razi olsin ben normalde asiri enerjik pozitif biruyken aylarca bu dertten sifirlandim. Okudum dinledim uyguladim ve allah sukur mental olarak iyiyim eskisi gibi. Bazen isiklarimiz kapanir ama kida sureligine🥰
EVET BENDE OYLEYDIM HERKES ENERJİME HAYRAN KALIRDI. 1 SENEDİR ISIKLAR KAPALI. YA IMALARI FALAN ARTIK CIDDEN S.KTIR ETTİM.

X