Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Anliyorum canim seni bende sinirlendiginde o an yapamadigimda bagirdiginda cok kiriliyorum ve aninda yapasim gelmiyor o istek o an gidiyor normalde cok gururlu degilim ama cinsellikte cok gururluyum aninda yapasim fln kalmiyor sinirlisin diyip birakiyorum o da farketti artik sonunda sen kendini suclama er gec bu problem cozuleceke kalici bi sorum degil bunu biliyoruz en azindan cok sukur
Kizlar lutfen bu bagirma cagima falan izin vermeyin. Oz sayginiza onem verin. Evet surekli pozitif ve tatli dilli olmak gerek ama yeri geldiginde sessizliginiz ve soguklugunuzla da olsa rahatsiz oldugunjz seye tepki koyun🌸🙏

Deki bana bak senin hayatini karartirim sen hayirdir olm kanka bak bana her kadinda kan gelmiyor esin buna da bi kulp bulabilir tavrini net bi sekilde ortaya koy eksik veya sorublu degilsin gececek biseu bu bos yapmasin valla sinirleniyorjm yaa ben bu seylere sert ciktim kusura bakma ama cidden bos yapmasin. Kizlar ben avukatim ve daha dun bosanma davasinda kocayla kavga ettim ayni bu mesele yuzunden . Esi kendisiyle beraber olmuyor diye kiz dehil tarzi sacmaladi kadin hicbisey diyemiyordi icim parcalandi ben tutamadkm kendimi agzima geleni saydim dedim ki bak ben bu kadin istemese bile bosatacam senden agzindaki lokmani bile midene indirmeden alacam bes paraskz dolanacaksin cildirdin ya bu nasol bi cehalet
CEHALATIN DIBI.

Kizlar lutfen bu bagirma cagima falan izin vermeyin. Oz sayginiza onem verin. Evet surekli pozitif ve tatli dilli olmak gerek ama yeri geldiginde sessizliginiz ve soguklugunuzla da olsa rahatsiz oldugunjz seye tepki koyun🌸🙏
YA BAĞIRMA ÇAĞIRMAYI BEN YAPIYORUM O SAKIN KALARAK BENI MANIPÜLE EDİYOR. BAZEN CIDDEN VAJIYI S.KTİR EDİP TASI TARAĞI TOPLAYIP GIDESİM GELİYOR.

ASKIM KOYUYORUMDA BAZEN CIDDEN INSANIN SABRINI OYLE BİR ZORLUYORLARKİ ANLATAMAM . DEDİM BOŞANALIM DEDİM VALİZİMİ TOPLADIM BU KEZDE YALVAR YAKAR BIRI OLUYOR. SABAH CANIM SIKKIN DIYORUM NEYIN VAR DIYOR BIRI BİŞEY MI DEDİ DOYOR . HAYIR NASIL UNUTABİLİYOR YAPTIKLARINI ANLAMIŞ DEĞİLİM.
Canim benim belliki esinin dilinin kemigi yok. Sonrasinda da pisman oluyor. Seviyor belli ama sevgi saygi duymak anlamina gelmiuor bunu soylim. Karsisina gec ve sunu de. Seni cok iyi anliyorim ve seni cok seviyorum . Bu korkunun adi vajinismus yani psikolojik bi rahatsizlik ve bunu motiveyle aparatlarla kolayca yeneceğim. Sen bu sekilde bana imalarda bulundugunda beni asagi cekiyosun ve bizim icin mucadele ederken kendimi basladigim noktaua geri donmus buluyorum. Bana deger veriyosan saygi duyuyosan bunu yapma kotuniyetle yaptigini da dusunmuyorum ama bendeki tahribatı bilmen icin soyluyorum de tatli dille. Anlayacaktir. Hayat seksten ibaret degil abi evlilik saygi sevgi icilen bi cay bi muhabbettır de bence ❤️🥰

Sen nıye gıdıyosun yaa kanka tas tarak sımdı al paketle kolıle zor ıs hahahah. Bırak o gıtsın nasılsa aksama gerı doner hahahaha
SANA HAYRANIM HAHAHA:) YA ASLINDA YUMUŞAK KALBI VAR BILIYORUM AMA DİLİN KEMİĞİ ONUN YOKSA BENIMDE YOK . ANLATSAM OOOO BEN VAJI OLMAMIN SEBEBİNİ BI YONE KOCAMA BAĞLIYORUM . DOĞRU MU BİLMİYORUM . BENI AŞAĞI ÇEKİYOR. DÜN BU SOYLEDİKLERİNİ SOYLEDİM. BENIM MOTIVASYONUMU DÜŞÜRÜYORSUN DEDİM. YAPMA DEDİM O İSTIYOR KI KAVGA ETTİK KAVGA O ANDA KALDI HOP DÜZELELİM. BEN YAPAMAM BUNU. ANLAMAK ISTEMIYOR . TAVRIMI KOYUNCA DA NOLDU NEYIN VAR??

Evet sen artik bencede vaji degilsin canim banada yardimci ol ya 😓 napacagim bu giriste bi baski hissi gibi bi sey var sanki
Kanka ben sıze oldugu gıbı anlatıyorum. Yatagın ucune gel o mukemmel bedenını esıne ac. Bacaklarını esının omzuna at yaklasamazsa bacaklarını kendıne dogru cek buk elınle karnına yaklastırabılırsın yarak ucunda sırt ustu yatarken. Sonra esın gırıse gelsın bekle. Derın bı nefes al uzunca ver tam verdigın esnada esın ıttırsın pıt dıye gırıyor sıfır acı sıfır baskı yemınleeenn bak😂

Kanka ben sıze oldugu gıbı anlatıyorum. Yatagın ucune gel o mukemmel bedenını esıne ac. Bacaklarını esının omzuna at yaklasamazsa bacaklarını kendıne dogru cek buk elınle karnına yaklastırabılırsın yarak ucunda sırt ustu yatarken. Sonra esın gırıse gelsın bekle. Derın bı nefes al uzunca ver tam verdigın esnada esın ıttırsın pıt dıye gırıyor sıfır acı sıfır baskı yemınleeenn bak😂
Yatak ucunda* yazim yanlisi icinn cokkkkkk ozur dilerim🙈

EVET ARTIK GURUR DENENO HİS KALMADI ZATEN TAM OLARAK. KUSURA BAKMAYIN SİZLERİ DE DARLADIM.GEÇİCEK İNANIYORUM. İNSANLARIN ZEVKLE YAPTIĞI ŞEY BU KADAR ZOR OLMAMALI ANASINI SATAYIM YA:)
valla ben de bunu anlamıyorum ok biz korkmuşuz tabu vs her şeye ok de bizimle aynı ortamda aynı hurafelerle büyüyen diğer hatunlar nasıl evlendiklerinde daha ilk haftada günde 2-3 kez yapabiliyorlar

valla ben de bunu anlamıyorum ok biz korkmuşuz tabu vs her şeye ok de bizimle aynı ortamda aynı hurafelerle büyüyen diğer hatunlar nasıl evlendiklerinde daha ilk haftada günde 2-3 kez yapabiliyorlar
AY SORMA AŞKO ANLATIYORLAR MESELA BALAYI DIYINCE KIS KIS GÜLÜYORLAR . BEN BALAYINI HATIRLAMAK ISTEMIYORUM. KADIN DIYORKI HAMILEYKEN CANIM NASIL ISTEDI DIYOR:))

Herkes ayni derecede degil ki biseylerdeb etkilenme konusinda. Mesela ben igneden korkarken sen korkmayabilirsin o seyi gozumuzde ne kadar buyuttugumuzle alakali bence😊

Kanka tabi ki cinsel hayatlarina darbe indirdik hahahahaj Alllahim affet onlarinda kebdimizin de hakkina girmemek ickn cabalayalim kizlar allahin izniyle hepimiz halledicez💕💪🥰

X