Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Evet tabıkı oluyorrrr kankaaa ama bu her sıkıntı yasadıgımız- uzun süren özellikle- herseyde cıldırıyoruz. Ama bunun en azjndan çözümü var reglın bıtsın suan hormonların etkısınde de oluyosun cunku ama gecıcı bunlar . Valla hazır olmak ıcın 4 . Aparatı bıle yapmaya gerek kalmıyor sankı. Ben dun denedım esımle bı kısmını aldım ama acele etmek ıstemedım bıraktım 4. Aparat olarak esımın penısını kullanmaya basladım😂😂😂 yabas yavas hepsı gırecek aparat gibi. Kendıne güven valla bak emınım hepımız suankı konumlarımıza yasadıgımız hayata meslegımıze buyuk cabalar vererek geldık ve hala cabalamaya devam edıyoruz. Cunku bız dişi savascılarız. Allah kadını acıya dayanıklı yarattı. Bılımsel arastırmalarda bıle kadının acının sıddetını fazla hıssetmesıne rağmen erkege gore daha uzun süre dayandıgını ıspatladı. Bu allahın bıze verdiği bı guc anladınjz mı.
Süper bi gelişmee 👏👏 bi kısmı girdikten sonra o çişini tutma hareketini yapıp ilerlemeyi de dene derim 🥹

BEN O KADAR SIKILDIM Kİ ARTIK VAJINUSMUSTAN CİDDEN ARADA SIZEDE OLUYORMU?HERŞEYI YAKIP YIKASIM GELİYOR.HERKES HERŞEY BATIYOR:KK43: KIMSENIN MODUNU DÜŞÜRMEK İÇİN YAZMADIM . BURAYA İÇİMİ DÖKMEK İÇİN YAZDIM..
Bendede var aynisi regl oldumda biraz kafam dagildi egzersize ara verince huzur varmis dedim :)) bi is bittiginde tam anlamiyla huzura ercez insallah

EVET KANKACIM:) DOĞRU SÖYLÜYORSUN AMA BENIM EŞİM BAZEN MOTİVASYONUMU O DERECE DÜŞÜRÜYOR Kİ ANLATAMAM. BİDE ARADAN 2 SAAT GEÇİNCE SANKİ O KAVGAYI BİZ ETMEMİŞ GİBİ NORMALE DÖNMESİ YOK MU?? NEYMİŞ HIRS YAPAYIM DİYE BOYLEYMİŞ. BAZEN ERKEKLER ÇOK APTAL:)
Biz korkudan kasılırken onlarda da farklı düşünceler oluyor. Belki söylemiyorlar ama istemediğimizi düşünüyor olabilirler. Eşim ben demeden hiç denemiyor artık mesela 😅 içten içe istemediğimi düşünüyor olabilir diye üzülüyorum ben de

Kanka benım esım bana dıyor kı kontrol manyagı oldugun ıcın bırakmıyosun kendını hahahahah. Ben de diyorum kıııı senınde benım kontrolumde olduğunu kabul edıyosun yani cınımmmm 😂😂😂 kanka onlar da uzuluyor dert edıyor ama valla eslerımız sabırlı ve gercekten bızlerı sevıyorlar. Onlarda bızımle savaş verıyorlar aslında bı yerde. Ama gececekkk takma amannn bu senın bedenın ve tabıkı de kontrolu sende olacak . Dekı hırslıyım sananeeeeeeee😂
Canimsen harikasin cidden ne kadar cabuk kendini motive ediyorsun ya bende boyle olmak istiyorum yarisini alman harika ben kac haftadir beceremiyorum bu isi 🙈🙈 yaa peki ilk giriste ne oluyor ben o baski hissinden korkuyorum ve 4 aparatla farklari neler?

EVET KANKACIM:) DOĞRU SÖYLÜYORSUN AMA BENIM EŞİM BAZEN MOTİVASYONUMU O DERECE DÜŞÜRÜYOR Kİ ANLATAMAM. BİDE ARADAN 2 SAAT GEÇİNCE SANKİ O KAVGAYI BİZ ETMEMİŞ GİBİ NORMALE DÖNMESİ YOK MU?? NEYMİŞ HIRS YAPAYIM DİYE BOYLEYMİŞ. BAZEN ERKEKLER ÇOK APTAL:)
Benimkide kavga ediyordu ozellikle deneyip olmayinca. Ama genele vurunca iyiyiz. Bu sabah dedi ki o barişmasini ona bagla. Bak seni ne kadar cok seviyorum iliskiye girememize ragmen huzurlu ve mutluyuz sende boyle dusun seninle barişmasina bozuma seni seviyor o yuzden akli basina gelip o cinsellik duygusundan cikinca barismaya calisiyor

Biz korkudan kasılırken onlarda da farklı düşünceler oluyor. Belki söylemiyorlar ama istemediğimizi düşünüyor olabilirler. Eşim ben demeden hiç denemiyor artık mesela 😅 içten içe istemediğimi düşünüyor olabilir diye üzülüyorum ben de
Kanka ben herseui acikca konusurum esimle . Ben de bunu kafamda kurup uzuluyordum dedim sen beni neden arzulamiyosun . Bana anlatabilirsin asla kafani kirmam😂 dedi ki sen boyle zorlaniyosun ve ben ustune gelmek istemiyorum oyuzden senin gelmeni bekliuorum . Buna uzulme canim cunku eslerimiz durumun farkindalar insan sevdigi kadina zorla bunu yapmaz ozur dileyerek soyluyorum bu hem bedenine hem de duygularina t*cavuzdur. Onlar bunun bilincindeler rahat olunnn kendinjze odaklaninnnn hepinizzzzz cokkk ama cokkk guzel ve degerlisniz ve degerli bi şeyi kimse incitmek istemezzz🌸💕🥰

Bana şey demisti esim senin bana kendini elletmemen bana bi hakaret gibi benden tiksiniyomussun gibi oluyor ama artik anladim oyle degil korkuyosun sadece

X