Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Sen hep dualarımdasın kuşum İnşallah tek seferde, sağlıkla, hayırlısıyla Rabbim sana senin gibi bir güzellik nasip etsin

Emin ol ki olacak . Rahat ol sprey çok rahatlatıyor zaten baskıyıda azaltıyor girişteki yanma hissini de. Ve nefes egzersizleri çok önemli onları da yap mutlaka. Moralin yüksek olsun . Doktorum hep bana bu süreçte moralli olmalısın diyordu . Eşinle tartışmaktan kaçın, ve hep şakalaşın diyordu. Çünkü bunlar çok önemli gergin olmamak çok önemli

Çok sağolun inşallah. Sprey aldım yarın ya da diğer gün deneyeceğim. Dün kendimi çol yıprattığın için fizikler olarak da her yerim ağrıyor gibi hissediyoeum o yüzden biraz kendime gelip öyle deneyeceğim. Spreyle deneyeceğim . Kaç fıs sıkıyorsunuz siz içine ve dışına mı? Dışına sıkınca eş de etkileniyor demişti bazı arkadaşlar

Merhaba. Ben de tam 11 yıl önce evlendiğimde bu problemi yaşadım. 5 ay sürdü. Doktor araştırırken bu forumu keşfetmemle kadınlar kulübü serüvenim başladı. 600lü sayfalarda sorduğum saçma sapan sorular mevcut ve şu an iki çocuk annesiyim. İlk sayfalarda kulak temizleme çubuğu ve prezervatifle yapılan aparat tarifi var. Önce tek çubukla başlayın. Sonra gün be gün çubuk sayısını artırarak ilerleyin. Egzersiz sırasında nefes alıp vermek vajinadaki kasları gevşetir. Egzersizler ve birleşme anlarında derin nefes alıp vermeyi unutmayın. Vajinismusun en önemli sebebi vücudumuzu tanımamak, anatomik yapıyı bilmemek. Egzersizler cinsel organımızın yapısını anlamamıza yardımcı oluyor. Egzersizlerden önce erotik videolar filmler izleyin. Islanma, çalışmayı kolaylaştırır. Aynı şey birleşme için de geçerli. Çalışın, yılmayın…

Benim de çiçeğimsin sennn melek ruhlu arkadaşım Allah gönlüne göre versin sağlıkla tez zamanda hayırlısıyla minnos bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin dualarım seninle seni çok seviyorum Tiniminimavihanim

Canımmm luckkimm aminnn aminnnn inşAllah güzel dualarınızla Allahın izniyle olacak
Bende seni çook seviyorum çiçeğimmm iyiki varsın

Arkadaşlar doggy pozisyonu normalde zor pozisyonlar arasında mı? Kimi ilk denemede onunla yendiğini yazmış kimi de o pozisyonun çok zor olduğunu anca alıştıktan sonraki evrelerde o pozisyona geçtiğini yazıyor
Canım doggy pozisyonu baskıyı en çok hissettiren pozisyon. Ona ben bile alışamadım henüz ki yeneli 9 ay oldu sadece bebek için uygun pozisyonlardan biri olduğu için katlaniyorum ona sen önce güzel bi sakinleş çünkü çok gerilmişsin. Başarısızlıklar olabilir hayatın her anında var bu sonuçta. İstediklerimiz hemen olmayabilir bu seni yıldırmasın. Denemeye devam et, kendine en uygun pozisyonu bul sırt üstü rahatsan o şekilde popoya yastık koyaraksa o şekilde. Bunu deneyerek sen bulabilirsin çünkü hepimiz farklıyız. Ben üstte rahatım ve o şekilde daha çok keyif alabiliyorum mesela. Birde olacak mı olmayacak mı diye endişe etme ana bırak kendini aparatı yerleştir bırak içerde, eşinle güzel vakit geçir oda hazır olsun sonra aparatı çıkar ve kendini kasmadan yap. Olur da kasarsan eşini itme çıkmasın bekle nefes al ver rahatla sonra devam et. Yapabilirsin kendine güven

Önce vajinismusda aynı duygular şimdi bebiş için aynı duygular ben henüz tedaviye başlamadım ama yakın zamanda testler için gitmeyi düşünüyoruz doktora hayırlısı bakalım. Umarım süreç sizin için çok güzel geçer ve sonunda mucizenize kavuşursunuz, Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Ben girişe iki fıs, içine iki fıs sıkıyorum. Şöyle yap sıktıktan sonra 15 dk bekle zaten uyuşacak. Sonra giriş kısmındaki fazla sıvıyı peçete ile sil. Ben öyle yapıyorum şimdilik bir uyuşma olmadı. Bir de kayganlaştırıcı kullanmanı öneririm durex su bazlı.doktorum tavsiye etmişti bunu.

Aynen öylee canımm serüven her türlü devam ediyor.
Doktora adetken mutlaka git hormon testleri yapılsın vajinal muayene de yapılsın.Aynı zamands eşin mutlaka sperm testi versin.
Çoook teşekkür ederim canım.Rabbim hepimize kolaylıklar versin.Mucizelerimize tez vakitte kavuşmayı nasip etsin amin

Eşli denemeyi öyle mü yapıyorsunuz. Baskıyı azaltıyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…