Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar ben bu 4. Aparatı ndn yapamıyorum çok zorlandim ya umudum klmdi
3.aparata daha iyi çalışın içinde daire çizin tak çıkart yapın ileri geri bunla çalışın
4.aparat bir tık daha ittirin olacak imkansız değil pes etmeyin

Kızlar ben bu 4. Aparatı ndn yapamıyorum çok zorlandim ya umudum klmdi
Moralını bozma lutfen. Ben dılator denemedım ama boyutu daha buyuk diye bıraz zorlamıs olabılır pes etme. Lutfen burdakı kımse pes etmesın. Ben de yenmıs degılım tavsıye verecek haddı bulmuyorum kendımde ama sana sadece umudunu yıtırmemenı ve buraya kadar geldıysen devamının da gelecegıne ınanmanı ıstıyorum

Tam ilişkiye artıj hazırım aparat işi tamamdır derken idrar yolu enfeksiyonu oldum. Aparat yaparken dün olan yanma sebebi bundanmış. Şuan ilişki ya da aparat denemem zaten imkansızken bir de ağrıdan yanmadan mahvoldum. Bütün moralim de hevesimde yerin dibine girdi resmen. Sürekli bir şeyler engel oluyor ilişki yaşamama. Artık benim bile sinirlerim bozuldu. Neden başıma geldi bu saçma sapan vajinismus olayı bilmiyorum ama aparatlar yüzünden sanırım enfeksiyon kaptım. Kendimi o kadar adapte etmiştim ki bugün ilişki yaşayabileceğime . Şuan yanmadan dolayı uykum bile alt üst oldu . İlişki uine yalan oldu aparatlara da artık cesaret eder miyim bilmiyorum. Bütün moralim bozuldu. İki gün daha idare etse enfeksiyon kapmasam belki yenmişyim bu saçma sapan hastalığı. Tam 4. Aparatı yaptığım güj bu yanma hissi başlado

Kızlar aparatlara da ilişkiye fe ara vermek zorundayım. İyileştiğimde ara verdiğin için başa döner miyim? 4ü çabalayarak yapabilmişyim ama artık yapamazsam diye korkuyorum . Offf

Kızlar aparatlara da ilişkiye fe ara vermek zorundayım. İyileştiğimde ara verdiğin için başa döner miyim? 4ü çabalayarak yapabilmişyim ama artık yapamazsam diye korkuyorum . Offf
Merhaba hiç korkma zihnin ve bedenin onları öğrendi başa sarmazsın,enfeksiyon hemen geçer 3-4 güne bol su da iç,ilaç aldın değil mi onları da düzenli kullan hemen geçer geçmiş olsun

Merhaba hiç korkma zihnin ve bedenin onları öğrendi başa sarmazsın,enfeksiyon hemen geçer 3-4 güne bol su da iç,ilaç aldın değil mi onları da düzenli kullan hemen geçer geçmiş olsun
Enfeksiyon geçsin öyle çalışınca yanma sızı olmayınca motivasyonun da yüksek olacak,az kaldı yolun çoğunu bitirdin bütün aparatları kullandın sadece biraz daha çalışıp son hamleler kaldı 🌺çok geçmiş olsun tekrar,moralini bozma çok güzel ilerledin zaten.

Kızlar bişey soracağım. Bu olayın gercekleşmesi için isteklenmeyi beklememız gerekıyor mu . Cunku yapmaya yapmaya veya korkum yuzunden olmıcak dıye dusunmekten sanki istek de kalmıyor. E yapmadıkca da yapmak ıstemıyorum. Oylece ıstegım gelsın de esımle denıyım dıye beklıyorum
Vajinismusken istek gelmesini bekleme canım çünkü korkumuzun etkisiyle o istek gelmeyebiliyor. Benimde öyle oluyodu eşim deneyelim demese sesimi bile çıkartmazdım hatta eşim yorgun olsun da uyuyup kalsın diye dua ettiğimi bilirim 😔 çok kötü bir durum ama kesin çözümü var, bekleyerek geçen bir durum değil malesef egzersizi kendiniz yapamıyorsanız daha fazla vakit kaybetmeden doktora gitmelisiniz 🍀

Arkadaşlar merhaba buraya bende yendiğimi yazmıstım bir hafta önce sıze sorum olucam ben sprey kullanıyorım vemcaın onsuz hala cesaret edemiyorum 4 kez deneme yapabıldm ama sprey vajınamıza zarar verırmı ondan korkuyorum sık sık kullanıyorm dün spreysız denemek ıstedım olmadı😥 kastım sanırım kendımı hıc gırmedı bıle ve acı oldu fıto krem demıs bazı arkadaşlarlarım o ne ise yarıyor vajinaya zararı varmı bana yardımcı olur musunuz 😥😞 4.aparatı kullanırken sprey kullanmıyırum eslıye gecınce kullanıyorum ve esım de afedersiniz geç boşalma saglıo spreyden dolayı

Arkadaşlar merhaba buraya bende yendiğimi yazmıstım bir hafta önce sıze sorum olucam ben sprey kullanıyorım vemcaın onsuz hala cesaret edemiyorum 4 kez deneme yapabıldm ama sprey vajınamıza zarar verırmı ondan korkuyorum sık sık kullanıyorm dün spreysız denemek ıstedım olmadı😥 kastım sanırım kendımı hıc gırmedı bıle ve acı oldu fıto krem demıs bazı arkadaşlarlarım o ne ise yarıyor vajinaya zararı varmı bana yardımcı olur musunuz 😥😞 4.aparatı kullanırken sprey kullanmıyırum eslıye gecınce kullanıyorum ve esım de afedersiniz geç boşalma saglıo spreyden dolayı
4 nolu aparat oenisten daha zor diyorlar onu spreysiz yaptıysanız eşliyi neden o şekilde yapmadınız ? Şundan soruyoeum bende 4. Aparata kadar spreysiz yaptın. 4 başta yanıyordu acıyordu ama şimdi onu da acımadan yapıyorum. Eşli deneme yapacağım. Siz 4 ile ne kdar çalıştınız ? Bir kez olunca hemen eşki mi denediniz ? Hangi pozisyonda daha rahat oldu. Bende artık eşliye geçeceğim ve çok korkuyorum 4ü yapıp hala ilişkiye giremeyen arkadaşlrı görünce modum düşğyor

Arkadaşlr enfeksiyonum azaldı dayanamayıp aparatları bugün denedim . Ya unutmuşsam ve diye stresteydim hemen yapmak istedim ıço yüzfen. 1 nolufan başlayıp 4 noluya kadar 1 er kez ard arda yaptım çok şükğr çok rahat oldu . Sanırım esniyor vajina bi saatten sonra. Akşam eşli deneyeceğim. Öncesinde yarım saat aparat çalışacağım esnemesi için. Ben üstte olmak istemiyırum çünkü üstte kendim yapmaya çalışırken kasıyorum. Altta olacağım bunun için tavsiyelerinize ihtiyacım var . Dümdüz uyur gibi yatakta sırt üstü uzanırdam ilişkide çok mu zor oluyor o şekilde ? Aparatları en iyi o şekilde yapabiliyorum çünkğ. Yatak ucunu düşğndüm herkes kolay dediği için ama orda da bacağımın altına sandalye bırakınca yine yataktaki kadar rahat olamıyorum. Ya da bazı arkadaşlar popo altına yastık demiş , yastık bırakınca da normal uzanır gibi rahat olmuyor. Tahi bu bahsettüklerim ilişki olmadan uzanmış halimle :) lütfen en kolay hissiz akıp gidicek pozisyon hangisiyse söyler midiniz. 4. Aparatı gözümde o kadar büyütmüşken bugün tek denemede içeri akıp gitti . O bile öyle olfuysa penisinde acısız sızısız hissiz akıp gidebileceğine inanıyorum. Eşli denemere baskı sızı olunca hemen kasmaya başlıyorum kenrimi ve otomatikmen modum düşüyor. O yüzden aparatlar gibi zorlamadan ilerlesin istiyorum :KK43: hatta gözleriöi kapatıp kulaklık takacağım o anda oldu bitti demesini istiyırum:) dua edin bana lütfen

4 nolu aparat oenisten daha zor diyorlar onu spreysiz yaptıysanız eşliyi neden o şekilde yapmadınız ? Şundan soruyoeum bende 4. Aparata kadar spreysiz yaptın. 4 başta yanıyordu acıyordu ama şimdi onu da acımadan yapıyorum. Eşli deneme yapacağım. Siz 4 ile ne kdar çalıştınız ? Bir kez olunca hemen eşki mi denediniz ? Hangi pozisyonda daha rahat oldu. Bende artık eşliye geçeceğim ve çok korkuyorum 4ü yapıp hala ilişkiye giremeyen arkadaşlrı görünce modum düşğyor
4 nolu aparatı evet kolay sekılde yapıyorum ilk girişi biraz sıkıntılı ama nefesle hemen gırıo ama eslıyı evet yapamıyorum hala kasıyorum çünkü esımle bız baya sorunlar yaşadığım ıcın hala bıraz guvenım yok mesela şunuda söyleyim spryle ılıskıye gırıyorum hala korkuyorum olmicak dıe oluncada tedirgin oluyorum eşim hep ben profesyonellesmısım gıbı davranıs sergılıo ve her ılıskım de mutsuzluk yaratıo va hala guvenım yok acıyacak korkum var sıze bu yüzden acık yazdım inşallah yenersınız bende bu ılletı tam anlamıyla inşallah çözerim istersen spreyle dene burda çok arkadaş onla yenmıs bırı ben ama spreysız hala denıyemedım alısana kadar kullanıcam başka çarem yok

Arkadaşlr enfeksiyonum azaldı dayanamayıp aparatları bugün denedim . Ya unutmuşsam ve diye stresteydim hemen yapmak istedim ıço yüzfen. 1 nolufan başlayıp 4 noluya kadar 1 er kez ard arda yaptım çok şükğr çok rahat oldu . Sanırım esniyor vajina bi saatten sonra. Akşam eşli deneyeceğim. Öncesinde yarım saat aparat çalışacağım esnemesi için. Ben üstte olmak istemiyırum çünkü üstte kendim yapmaya çalışırken kasıyorum. Altta olacağım bunun için tavsiyelerinize ihtiyacım var . Dümdüz uyur gibi yatakta sırt üstü uzanırdam ilişkide çok mu zor oluyor o şekilde ? Aparatları en iyi o şekilde yapabiliyorum çünkğ. Yatak ucunu düşğndüm herkes kolay dediği için ama orda da bacağımın altına sandalye bırakınca yine yataktaki kadar rahat olamıyorum. Ya da bazı arkadaşlar popo altına yastık demiş , yastık bırakınca da normal uzanır gibi rahat olmuyor. Tahi bu bahsettüklerim ilişki olmadan uzanmış halimle :) lütfen en kolay hissiz akıp gidicek pozisyon hangisiyse söyler midiniz. 4. Aparatı gözümde o kadar büyütmüşken bugün tek denemede içeri akıp gitti . O bile öyle olfuysa penisinde acısız sızısız hissiz akıp gidebileceğine inanıyorum. Eşli denemere baskı sızı olunca hemen kasmaya başlıyorum kenrimi ve otomatikmen modum düşüyor. O yüzden aparatlar gibi zorlamadan ilerlesin istiyorum :KK43: hatta gözleriöi kapatıp kulaklık takacağım o anda oldu bitti demesini istiyırum:) dua edin bana lütfen
Ben de üstte olduğum pozisyonda denedım daha rahat oluo istersen üstte dene altta bende yapamamıstm

elimden gelen her şeyi yaptım. Kendime ödev verir gibi apratlara çalıştım be hepsini bitirdim. Şuan zorlanmadan yapmaya başladım . Artık başka yapabileceğim hiçbir şey kalmadı. O yüzfen lütfen olsun :KK43:
Olucak kendine güven bqzı arkadaşlarımız spreysız kremsızde yaptı eğer korkunuz varsa sprey krem deneyin bbende spreyle kendımı rahatlattım

Olucak kendine güven bqzı arkadaşlarımız spreysız kremsızde yaptı eğer korkunuz varsa sprey krem deneyin bbende spreyle kendımı rahatlattım
Sprey kullanmicam çünkü 4. Aparat eşli ilişkiden çok daha zor . O spreysiz acısız geçiyorsa eşli için nefrn korktunuz ki spreye neden başladınız ysni. Aparat çok sert o bile oljyorsa eşli sprey almam ben :) tabi olmazsa son çare onu da denerim.

Sprey kullanmicam çünkü 4. Aparat eşli ilişkiden çok daha zor . O spreysiz acısız geçiyorsa eşli için nefrn korktunuz ki spreye neden başladınız ysni. Aparat çok sert o bile oljyorsa eşli sprey almam ben :) tabi olmazsa son çare onu da denerim.
Ben önce aparatlarıda spreyle yaptım o yüzden aslında sprey kullandım

X