Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Biliyordummm maşallah kuzum sana😍❤️ Artık özgür bir kuşlardan birisin.Darısı diğer dostlarımızın başına🌸 aminnnnn
Evet ben de son 1 aydır aparat egzersiz calısması ile cinsel birleşme korkumu yendim cok şükür artık cok hafifledim kuzummm sen iyi ki varsın burda 😍benim gibi bu sorunu yaşayan canımm kızlar da kendine inanarak aparat ya da parmak ve egzersiz calısması ile başaracaklar 🥰

Tebrik ederim 🤗 darisi bize insaAllah 🤲
Aminnn kuzum İnan bana zor Olan bir şey olduğu icin başarsız olmadık,yanlış bildiklerimiz korkularımız kaygılarımızdan dolayı kaslarımızı sıktığımız icin zor oluyo egzersiz aparat çalışması ile de çalıştıkça öğreniyoruz ve sonuç başarmak,başarmamız kendimize inandığımız sürece her şey yaparız biz kadınlar 🥰

Aminnn kuzum İnan bana zor Olan bir şey olduğu icin başarsız olmadık,yanlış bildiklerimiz korkularımız kaygılarımızdan dolayı kaslarımızı sıktığımız icin zor oluyo egzersiz aparat çalışması ile de çalıştıkça öğreniyoruz ve sonuç başarmak,başarmamız kendimize inandığımız sürece her şey yaparız biz kadınlar

Aminnn kuzum İnan bana zor Olan bir şey olduğu icin başarsız olmadık,yanlış bildiklerimiz korkularımız kaygılarımızdan dolayı kaslarımızı sıktığımız icin zor oluyo egzersiz aparat çalışması ile de çalıştıkça öğreniyoruz ve sonuç başarmak,başarmamız kendimize inandığımız sürece her şey yaparız biz kadınlar 🥰
Katılıyorum evet birazda cesaret tabi

Kızlar ben vajinismus muyum anlmdm ?
İlk denerken biraz acıdı sadece eşimin sertleşme sorunu var biliyorsunuz. Bn iki prmk egzersiz yapıyorum dilatorun 3 boyunu da yaptım mastürbasyon da yapıyorum bn de sorun var mıdır sadece aciyck dye yine biraz korkuyorum sizce bnm durumum ne

İlk denerken biraz acıdı sadece eşimin sertleşme sorunu var biliyorsunuz. Bn iki prmk egzersiz yapıyorum dilatorun 3 boyunu da yaptım mastürbasyon da yapıyorum bn de sorun var mıdır sadece aciyck dye yine biraz korkuyorum sizce bnm durumum ne
Doktor değiliz ki anlayalım kız ☺️🤗ama vajinusmus isen de ileri seviye değilsin belli ki az kalmış yapabilirsin 🤗

Vajinismussun canım bunun da evreleri var belli ki sen 1.seviyesin tabi doktor değilim benimki kendi surecime göre tahmin sadece ☺️ dilatorun 4.boyutunu güzelce çalış alıştır iyice sonra ilişki denersin benimde ilk girerken aciyodu 2 ay oldu yeneli şimdi normale yakın oluyor ilişkiler korkunun geçmesi için bol egzersiz yap ilişki öncesinde de mutlaka son dilatoru yarım saat kadar çalış içerde beklet sonasinda pnse geç alışana kadar bir süre bu şekilde olursa rahat edersin

Ben ilk 4. aparatı yaptigimda Hemen eşli deneme yapmak istedim o da yarım yamalak oldu
çok değil birkaç gün sadece 4. aparata çalıştım Bu dönem hiç eşli deneme yapmadım.Sonra kendime tamam artık hazırsın dediğim zaman oldu ♥️
Merhaba, 4.aparatı kaç gün yaptıktan sonra eşli denediniz.

X