Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Ne güzel yazmışsın canım,peki sen evde dilatör calısması ile kendin mi merak ettim nasıl yendiğini 😍
Yok canim ben hic ekstra bi sey kullanmadim. Sadece ve sadece eşimle çiplak deneme yaptim.once kendim dokunmaya çalıştım sonra eşim dokundu. baslarda çok zor oldu. Devamlı görev gibi yapınca korkularım azaldı. Evet yapamiyoduk bagiriyodum istemsiz urperti geliyodu kasiliyodum ama hep deniyorduk. Her gecenin sonu bırakıp birbirimizi severek sarılarak bitiyordu. Böyle yapa yapa korkum azaldı bi şekilde. Belki eşim o gece 8ayin sonunda denicem dese yine olmicakti. Kendimi tamamen serbest bıraktıgim bi an korkutmamak icin bana sormadan denedi. O şekilde oldu

Bak ben kendime dokunamiyodum. Bir gün bile cinsel organımı ayrıntılı görmemişim düşün ne durumdaydım. Başaracaksın sen de. Önce eşim in ilk yaptığı elime bi ayna vermek oldu. Sonra bi konuşma yaptı benimle. Bunun çok doğal olduğuna inandırdı. Tabiki o ne derse desin ben deneme yaptığımızda üstüme geldiği andan itibaren üst bacak kaslarım zangır zangır oluyordu.kendimi kapatıyordum bacaklarim açılmıyordu bile. Anlatamam sana. Erteledim çok ağladığım zamanlar oldu. Ne kendi aileme ne kaynanamgile hicbi sey soylemedik. Bi ben bi eşim biliyordu. Ama hep bi şeyler eksikti. Çok güzel vakit geçirip gezdiğimiz gün eve ne zaman girsek kabusum başlıyordu. O psikoloji bitirmişti beni. Artık dışardan eve gelmek istemiyordum. Hep gezmek istiyordum. Sonra eşim dedi ki tamam yapmayalım ama ne olursun sadece deneyelim ertelemeyelim söz veriyorum başaramazsan kizmicam üstüne gelmicem dedi. Sadece birbirimizi sevelim sevişelim dedi. Söz verdim. Her gün deniyorduk. Iki ay böyle geçti. Yine bi şey olmuyordu ama bi şekilde birbirimize alışıyorduk. Ben artık o korkudan kurtulmuştum çünkü eşim ben im istemedigim bi şeyi yapmıyordu bu yüzden artık kendimi serbest biraktigimi fark ettim. Çünkü olmayacağı beynime yerleşti. Rahattım. Bi gece yine böyle rahatken eşim denedi bana söylemedi. Ve oldu. Sevinçten ağladım. Kalktık namaz kıldık hiç unutamıyorum. Sonrasında yine bi ertelemeye meyillendim ama eşim saolsun en zoru başardık artık acı yok dedi. Bir iki deneme daha dişimi sıktım. Bitti gitti. Artık acı yok. Kasılma bile kalmadı. Normal bi şey olduğunu anlayınca beyin, acı yerini zevke birakiyor😊 sen de yapıcaksın. Kaç sene bununla uğraşanlar var diye erteleme. Başaracaksın inan zor değil. Korkma ve denemekten vazgeçme. Inan kendine. Olucak inşallah. Her şey çok güzel olucak
Çok güzel yorumlamışsınız ayy inşallah bizlerde başarırız🥲

Yok canim ben hic ekstra bi sey kullanmadim. Sadece ve sadece eşimle çiplak deneme yaptim.once kendim dokunmaya çalıştım sonra eşim dokundu. baslarda çok zor oldu. Devamlı görev gibi yapınca korkularım azaldı. Evet yapamiyoduk bagiriyodum istemsiz urperti geliyodu kasiliyodum ama hep deniyorduk. Her gecenin sonu bırakıp birbirimizi severek sarılarak bitiyordu. Böyle yapa yapa korkum azaldı bi şekilde. Belki eşim o gece 8ayin sonunda denicem dese yine olmicakti. Kendimi tamamen serbest bıraktıgim bi an korkutmamak icin bana sormadan denedi. O şekilde oldu
😍😍çok sevindim canım başarmana inşallah biz de başaracağız

Çok mutluyum hala da inanamıyorum hemen paylaşmak için yorum yapmak istedim
Eşimle ilişkiye girmeye çalıştık ben gene kasıldım, ve bırakalım dedik ben banyoya gittim ve giriş nerde diye bakayım derken orta parmağımla baktım ve azcık içeri girdi asla acı yanma olmadı çok farklı bir histi hatta ıkınmaya çalışıp öyle yaptım yarısını koydum
Asla panik korku yok hala da tittiriyorum bunu yazarken 😄
Ve hatta orta parmağım yarısı içinde bekledim ve gelgit yaptım asla acı yoktu ya ben asla parmakla yapmam çok tiksinirim diyen bi anda nasıl oldu anlamadım ağlicaktım mutluluktan artık bir nebze de olsa keşfettim orayı 🥰
Yarım ilk işim dilatörle devam etmek ertelemeden sizinlede paylaşmak istedim cesaret diyorum o an ki deli cesareti iyiki bu siteyi keşfetmişim hep burdan pozitif yorumlar beni motive ediyordu.
İnşallah biter bu illet ümidinizi yitirmeyin ☺️

Alllahım bugün benim günüm galiba 😍
Az önceki yorumu yazdıktan sonra gözüme uyku girmedi sonra kendi kendime dedim ki yine erteliyorsun yarına niye şuan yapmıyorsun ve koşup kayganlaştırıcı birinci dilatorü aldım ve bu sefer ıkınma değil nefes egzersiziyle içime yavaşça hepsini aldım
Offf ölüyorum şuan mutluluktan ya gerçekten ama gerçekten acı yok yemin edebilirim ki yoook 🥹
Nefes al ver yaptım ve oldu şuan içimde bıraktım o halde yürüyerek yatak odasına gelip şuan uzandım ve çok rahatım ayyyy yarın bütün boylarını denicem şuan kalpten gidebilirim o yüzden bugünlük yeter 😅
Hala rüyadaymış gibi kendimi hissediyorum ayy neyse çok konuşmiyim 🙈 iyi geceler dilerimm tabi uyuyabilirsem🥴🤩

Canım benim çok sevindim senin adına çok mutlu oldum seni çok iyi anlayabiliyorum bende aynı şeyleri yaşadım çünkü başkalarına basit olan şey bizi ne kadar sevindiriyor yaa😔durmak yok böyle devam et
Bendeee sanki kanatlarım varda uçabilirim öyle hissediyorum dilatörü yavaş yavaş hepsini aldım ya şoklardayım🥲
Kesinlikle basit olan birşeyi yapamamak insanı yıpratıyor ama şuanlık diyebileceğim çok kolay bunu benim demem o kadar tuhaf ki ama öyle uyuyamıyorum 🥳
Yarın inşallah bu hırs cesaretle hepsini yaparım çünkü 1. Yıl dönümüze az kaldı onun için eşimi ve kendimi mutlu etmek istiyorum 🫣😍

Bendeee sanki kanatlarım varda uçabilirim öyle hissediyorum dilatörü yavaş yavaş hepsini aldım ya şoklardayım🥲
Kesinlikle basit olan birşeyi yapamamak insanı yıpratıyor ama şuanlık diyebileceğim çok kolay bunu benim demem o kadar tuhaf ki ama öyle uyuyamıyorum 🥳
Yarın inşallah bu hırs cesaretle hepsini yaparım çünkü 1. Yıl dönümüze az kaldı onun için eşimi ve kendimi mutlu etmek istiyorum 🫣😍
Aparatlar senin kurtarıcınnn nilaycımmm😍 aynı teknikle devam devamm🌸 2022 bitmeden bu kabus son bulur inşAllah ☘️

Kızlar misyoner pozisyonda ilk defa ilişkiye girdim dün normalde ben hep üstte yüzüm dönük ve sırtım dönük şekilde yaptım ama buna da alışmam lazım diye denedim oldu da sadece ufak bı sorun var kasmama engel olamadım eşim git gel yaparken azıcık canım acıdı sıktım dişimi dayandim ama zordu biraz. Böyle bişey yaşayıp da düzelen var mı?

Aparatlar senin kurtarıcınnn nilaycımmm😍 aynı teknikle devam devamm🌸 2022 bitmeden bu kabus son bulur inşAllah ☘️
Evet kesinlikle ve dün inanır mısın birinci aparatı 20 dakka içimde beklettim nasıl mutlu oldum nasıl hala şaşkınım bugün hepsine devam🥰 inşallah öyle umut ediyorum 🤩

Kızlar misyoner pozisyonda ilk defa ilişkiye girdim dün normalde ben hep üstte yüzüm dönük ve sırtım dönük şekilde yaptım ama buna da alışmam lazım diye denedim oldu da sadece ufak bı sorun var kasmama engel olamadım eşim git gel yaparken azıcık canım acıdı sıktım dişimi dayandim ama zordu biraz. Böyle bişey yaşayıp da düzelen var mı?
Düzelir canım, ilk etapta popo altına yastık al istersen
Evet kesinlikle ve dün inanır mısın birinci aparatı 20 dakka içimde beklettim nasıl mutlu oldum nasıl hala şaşkınım bugün hepsine devam🥰 inşallah öyle umut ediyorum 🤩
arayı soğutmadan hemen bugün tekrar 1den başlayıp 2ye kadar git bence :halay:

yanlış olur, önce 1 ile iyice çalış. 15 kere içindeyken sık bırak yap (kegel) 15 kere yuvarlak çiz, 15 kere iler geri yap, 15 kere tak çıkar yap sonra 2 ye geç
Oyy bugün anca bunları yapabilirim o zaman ben direk 2 sonra 3 almayı planlıyordum 🤭 hiç bunları bilmiyordum peki diğerlerinde de aynı bu şekilde mi yapcam

X